2733
2734
روزی ۲ساعت ورزش ۱ ساعت پیاده روی حذف شیرینی جات و چربی ها کالری شماری سوالی داشتی درخدمتم♥️

چیکار کنم هم شکمم و پهلوهام لاغر بشه ولی باسن و سینم لاغر نشه؟  

با اینکه دختری که هیکلشو باشگاه ساخته خیلی جذابه.ولی دختر نرم یه چیز دیگست(: ازما گفتن...😌

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

صبح برای صبحانه قهوه داغ بدون شکر.

میان وعده کمی بادام و پسته.

ناهار بادمجون و گوجه آب پز.

یک ساعت بعد ناهار یک لیوان اب کرفس.

عصرانه یدونه میوه ( به جز موز و خربزه و هندوانه ).

شام سالاد فصل با کاهو.

+ هر روز یک ربع پیاده روی + ده دقیقه حلقه زدن

ببین عزیز دلم من اینطوری رژیم می گیرم👆تو رژیمم روزانه تقریبا نیم ساعت ورزش هم دارم که خیلی تاثیر گذار هست!

ناهار و شام اصلا غذاهای برنجی و پر کالری نمی خورم و کلا برنج از برنامم حذف هست؛ قهوه و اب کرفس رو هم هر روز میخورم، کلا تنقلات رو هم فراموش کردم و نمیخورم.

با این روش اصلا اذیت نشم👆۶ کیلو تو یک ماه کم کردم

شما ورزش روزانه ات رو بیشتر کن تا بیشتر کم کنی

از الان این کاربری دست من است ! تاپیک های قبلی مربوط به من نیست
2728
راستش اجی من محصل ام وقت برا همه اینکارا ندارم

خب ۳ ساعت ورزش نیازی نیست، نیم ساعت پیاده روی کن، نیم ساعت دراز نشست بزن

توی بشقاب های کوچیک غذا بخور، اگر معدت اذیت نمیشه روزه بگیر

من ۱ هفته کامل روزه گرفتم، ۱ کیلو کم کردم، با اینکه هیچ فعالیت و ورزشی نداشتم، ولی معدم مشکل داره نمیتونم بگیرم بیشتر از این

ماه رمضون رو هم نتونستم کامل بگیرم، فقط ۱هفته

من راشینم، تنها و مستقل، دل‌شکسته و ناراحت، دلسرد و بی‌رحم، پرتلاش خستگی‌ناپذیر، موفق و توانا... مامان خانم جونم، خیلی دوستت دارم خیلی زیاد، با اینکه حسم یک طرفست، هم به خودت و هم به بابایی. آن خدایی که بزرگش خواندی! به خدا مثل تو تنهاست ... بخند:) بی‌پاسخ موندنت بخاطر شعور پایینته نه بی‌زبونی من×_× اگه درمورد مد و زیبایی سوالی بود، تا جایی که در توانم باشه درخدمتم گوگولیا...
چیکار کنم هم شکمم و پهلوهام لاغر بشه ولی باسن و سینم لاغر نشه؟    

موقع ورزش سوتین نبند، یا میبندی هم از این ورزشی ها

بعدم یه ورزشی هست که چهاردست و پا روی زمین هستی باهاتو میاری بالا، واسه باسن خوبه، یعنی حجم میده و پهلو رو آب میکنه

یه حرکت دیگه هم بود که به پهلو روی زمین هستی یه پاتو میاری بالا میاری پایین، اونم خیلی خوبه، واسه پهلو فوق العاده هستش، روی باسن و سینه هم هیچ هیچ هیچ تاثیری نداره، سعی کن داری انجامش میدی شکمتو بخوری

نمیدونم منظورمو از حرکاتی ک گفتم متوجه شدی یا نه، اگه نشدی برم تو گوگل بگردم عکسشو پیدا کنم بفرستم♥️

من راشینم، تنها و مستقل، دل‌شکسته و ناراحت، دلسرد و بی‌رحم، پرتلاش خستگی‌ناپذیر، موفق و توانا... مامان خانم جونم، خیلی دوستت دارم خیلی زیاد، با اینکه حسم یک طرفست، هم به خودت و هم به بابایی. آن خدایی که بزرگش خواندی! به خدا مثل تو تنهاست ... بخند:) بی‌پاسخ موندنت بخاطر شعور پایینته نه بی‌زبونی من×_× اگه درمورد مد و زیبایی سوالی بود، تا جایی که در توانم باشه درخدمتم گوگولیا...
2738
من حلقه گرفتم ولی نمیتونم بزنم اصلا یاد نمیگیرم شما چطور یاد گرفتی؟

یاد گرفتن نمیخاد ک فقط میخاد قر بدی من بلد بودم از اول😅

با افتخار تتلیتی✌ توک با همه ب جز من مهربونی ی کمم منو نوازش کن💔  تو ک اروم جونی ی کم تو بغلت این تن خسته رو خابش کن تو ک بخای میتونی ....                                    مثلت ندیدم کاملا حست شبیه من وصله ی جون منی.   آرومه قلبم با تو انگار تو عزیزم خلسه یه روح منی💕جهنم خالیست،شیاطین همین جا روی زمین اند🔥😏😑من و تو باهم فرق داریم 😜 تو دنبال یه تیکه از کیکی 🍰 من دنبال دستور پخت شم😏🙈ن دوست دارم... ن ازت بدم میاد... میانگین که بگیری می بینی مهم نیستی :")
موقع ورزش سوتین نبند، یا میبندی هم از این ورزشی ها بعدم یه ورزشی هست که چهاردست و پا روی زمین هستی ...

اهاااان مرسی فدات شم آره کاملا فهمیدم.عکساشو دیدم ولی نگران بودم رو باسن اثر منفی بذاره.خیییییلی مرسی😘

با اینکه دختری که هیکلشو باشگاه ساخته خیلی جذابه.ولی دختر نرم یه چیز دیگست(: ازما گفتن...😌