2410
2553
  •   هرراهکاری برای لاغری دارید بدید فقط خودتون انجام دادین من باید کم کنم 10 کیلو  قدم 170 وزنم میخوام ب 70 برسه اجی های گلم کمکم کنید ممنون میشم خدا خیرتون بده 
بدون تو که دنیامی نه نمیخوام یه لحظه دنیارو دیگه

حلقه کمر بزن حتما کم میکنی

با افتخار تتلیتی✌ توک با همه ب جز من مهربونی ی کمم منو نوازش کن💔  تو ک اروم جونی ی کم تو بغلت این تن خسته رو خابش کن تو ک بخای میتونی ....                                    مثلت ندیدم کاملا حست شبیه من وصله ی جون منی.   آرومه قلبم با تو انگار تو عزیزم خلسه یه روح منی💕جهنم خالیست،شیاطین همین جا روی زمین اند🔥😏😑من و تو باهم فرق داریم 😜 تو دنبال یه تیکه از کیکی 🍰 من دنبال دستور پخت شم😏🙈ن دوست دارم... ن ازت بدم میاد... میانگین که بگیری می بینی مهم نیستی :")

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456
2714

روزی ۲ساعت ورزش

۱ ساعت پیاده روی

حذف شیرینی جات و چربی ها

کالری شماری

سوالی داشتی درخدمتم♥️

من راشینم، تنها و مستقل، دل‌شکسته و ناراحت، دلسرد و بی‌رحم، پرتلاش خستگی‌ناپذیر، موفق و توانا... مامان خانم جونم، خیلی دوستت دارم خیلی زیاد، با اینکه حسم یک طرفست، هم به خودت و هم به بابایی. آن خدایی که بزرگش خواندی! به خدا مثل تو تنهاست ... بخند:) بی‌پاسخ موندنت بخاطر شعور پایینته نه بی‌زبونی من×_× اگه درمورد مد و زیبایی سوالی بود، تا جایی که در توانم باشه درخدمتم گوگولیا...
روزی ۲ساعت ورزش ۱ ساعت پیاده روی حذف شیرینی جات و چربی ها کالری شماری سوالی داشتی درخدمتم♥️

راستش اجی من محصل ام وقت برا همه اینکارا ندارم

بدون تو که دنیامی نه نمیخوام یه لحظه دنیارو دیگه
2706