2058
2079
  •   هرراهکاری برای لاغری دارید بدید فقط خودتون انجام دادین من باید کم کنم 10 کیلو  قدم 170 وزنم میخوام ب 70 برسه اجی های گلم کمکم کنید ممنون میشم خدا خیرتون بده 
بدون تو که دنیامی نه نمیخوام یه لحظه دنیارو دیگه

حلقه کمر بزن حتما کم میکنی

با افتخار تتلیتی✌ توک با همه ب جز من مهربونی ی کمم منو نوازش کن💔  تو ک اروم جونی ی کم تو بغلت این تن خسته رو خابش کن تو ک بخای میتونی ....                                    مثلت ندیدم کاملا حست شبیه من وصله ی جون منی.   آرومه قلبم با تو انگار تو عزیزم خلسه یه روح منی💕جهنم خالیست،شیاطین همین جا روی زمین اند🔥😏😑من و تو باهم فرق داریم 😜 تو دنبال یه تیکه از کیکی 🍰 من دنبال دستور پخت شم😏🙈ن دوست دارم... ن ازت بدم میاد... میانگین که بگیری می بینی مهم نیستی :")

چه جالب دقیقا منم همین مشکل رو داشتم از طریق دکتر ساینا آنلاین با یه دکتر مطرحش کردم و راهنماییم کردند. برای من خیلی تجربه خوبی بود.

اینم سایت‌شون 

2073
کالری شماری

چطوره؟

میشه واسه ظهور امام زمانمون ی صلوات بفرستی از حال من نپرس که دیوانه‌تر شدم*از حال و  روز تو چه خبر؟ عاقلی هنوز!؟ بیدار مانده ام که تو رامثنوی کنم*آسوده تر بخواب عزیز دلی هنوز
2050
برگ سنا دم کن بخور سه روزی یه بار یه اسهالی میشی که هر چی غذا خوردی کلا میاره بیرون و چربی ها رو&nbs ...

😂😂

بعضی از کاربرا اینقد عقده دارن ک میان اینجا خودشونو خالی کنن اونا همشون دایورتن😉🤪😛ی عده هم هستن با عکس های بیخودشون میرین.ن  توی تاپیک طرف😡😤😤😡آآآآهای باتوهستم قبل اینکه ریپ بزنی مطمئن شو بتونی با من بگیری🙆‍♀️🙆‍♀️

روزی ۲ساعت ورزش

۱ ساعت پیاده روی

حذف شیرینی جات و چربی ها

کالری شماری

سوالی داشتی درخدمتم♥️

من راشینم، تنها و مستقل، دل‌شکسته و ناراحت، دلسرد و بی‌رحم، پرتلاش خستگی‌ناپذیر، موفق و توانا... مامان خانم جونم، خیلی دوستت دارم خیلی زیاد، با اینکه حسم یک طرفست، هم به خودت و هم به بابایی. آن خدایی که بزرگش خواندی! به خدا مثل تو تنهاست ... بخند:) بی‌پاسخ موندنت بخاطر شعور پایینته نه بی‌زبونی من×_× اگه درمورد مد و زیبایی سوالی بود، تا جایی که در توانم باشه درخدمتم گوگولیا...
روزی ۲ساعت ورزش ۱ ساعت پیاده روی حذف شیرینی جات و چربی ها کالری شماری سوالی داشتی درخدمتم♥️

راستش اجی من محصل ام وقت برا همه اینکارا ندارم

بدون تو که دنیامی نه نمیخوام یه لحظه دنیارو دیگه
2064
روزی ۲ساعت ورزش ۱ ساعت پیاده روی حذف شیرینی جات و چربی ها کالری شماری سوالی داشتی درخدمتم♥️

چیکار کنم هم شکمم و پهلوهام لاغر بشه ولی باسن و سینم لاغر نشه؟  

هی بمن چاق نگویید که هر صد گرمم،سی گرم چربی و هفتاد گرم غمباد است🙃

صبح برای صبحانه قهوه داغ بدون شکر.

میان وعده کمی بادام و پسته.

ناهار بادمجون و گوجه آب پز.

یک ساعت بعد ناهار یک لیوان اب کرفس.

عصرانه یدونه میوه ( به جز موز و خربزه و هندوانه ).

شام سالاد فصل با کاهو.

+ هر روز یک ربع پیاده روی + ده دقیقه حلقه زدن

ببین عزیز دلم من اینطوری رژیم می گیرم👆تو رژیمم روزانه تقریبا نیم ساعت ورزش هم دارم که خیلی تاثیر گذار هست!

ناهار و شام اصلا غذاهای برنجی و پر کالری نمی خورم و کلا برنج از برنامم حذف هست؛ قهوه و اب کرفس رو هم هر روز میخورم، کلا تنقلات رو هم فراموش کردم و نمیخورم.

با این روش اصلا اذیت نشم👆۶ کیلو تو یک ماه کم کردم

شما ورزش روزانه ات رو بیشتر کن تا بیشتر کم کنی

🌼اللهم احفظ امام زماننا و سیدنا و مولانا صاحب الامر و الزمان اللهم احفظ قائدنا الامام خامنه اے🌼خوب شد کہ رخ از آینہ پنهان کردے😍هر پریشان نظرے لایق دیدار تو نیست💕😙اَلهُمَ عَجِل وَلیکَ فَرَج