2726

اعتقادی ب بسته شدن بخت ندارم

صبر کن اونی ک قسمتت باشه میشه بالاخره

با افتخار تتلیتی✌ توک با همه ب جز من مهربونی ی کمم منو نوازش کن💔  تو ک اروم جونی ی کم تو بغلت این تن خسته رو خابش کن تو ک بخای میتونی ....                                    مثلت ندیدم کاملا حست شبیه من وصله ی جون منی.   آرومه قلبم با تو انگار تو عزیزم خلسه یه روح منی💕جهنم خالیست،شیاطین همین جا روی زمین اند🔥😏😑من و تو باهم فرق داریم 😜 تو دنبال یه تیکه از کیکی 🍰 من دنبال دستور پخت شم😏🙈ن دوست دارم... ن ازت بدم میاد... میانگین که بگیری می بینی مهم نیستی :")

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

من دارم از بدبختیم میگم تو داری میگی چرا نمیتونم ازدواج کنم بیا من بدم بتو این ازدواجم من برم مجردی حال کنم خودمو بیمه میکنم برا آیندم 

مریضی رو سری که درد نمیکنه دستمال میبندی

لطفا اگه امکانش هست برا شادی روح بابا و داداشم یه صلوات بفرستین
عزیزم توی قرآن از طلسم اومده وجود داره

خرافاتی بیش نیست

همه ی کتاب های دینی تحریف شدن دین ما هم همینطور

با افتخار تتلیتی✌ توک با همه ب جز من مهربونی ی کمم منو نوازش کن💔  تو ک اروم جونی ی کم تو بغلت این تن خسته رو خابش کن تو ک بخای میتونی ....                                    مثلت ندیدم کاملا حست شبیه من وصله ی جون منی.   آرومه قلبم با تو انگار تو عزیزم خلسه یه روح منی💕جهنم خالیست،شیاطین همین جا روی زمین اند🔥😏😑من و تو باهم فرق داریم 😜 تو دنبال یه تیکه از کیکی 🍰 من دنبال دستور پخت شم😏🙈ن دوست دارم... ن ازت بدم میاد... میانگین که بگیری می بینی مهم نیستی :")
هم باز تو خوبه میان خواستگاریت ولی من هیچ دریغ از ی دونه کسیم حرف بندازه کنسل میشه 😢

کاش جات بودم  برو تاپیک اخرمو بخون متوجه میشی

لطفا اگه امکانش هست برا شادی روح بابا و داداشم یه صلوات بفرستین
خرافاتی بیش نیست همه ی کتاب های دینی تحریف شدن دین ما هم همینطور

شما یه فتحه یا کسره یا ضمه کلمه قرآن رو عوصی کنی معنا عوض میشه پس نمیشه تغییرش داد بعدشم الان علم آیه درمانی داریم 

خودم نتیجه گرفتم 

شما اول تحقیق کن بعد عزیزم نظر بده

2706