2703
2553

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

شوهره یا عابر بانک 😂❤

😂😂😂😂😂😂

حالا باز بود میرفتم بالا همینجور شماره کارت بود😂😂😂

فقط 22 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
:"زنان به مراتب بیشتر از مردان با یکدیگر همدردی نشان می دهند و خود را در آلام و مسائل همجنسانشان دخیل می بینند، زنان بدون هیچ رابطه قلبی و در واقع صرفا بر اساس زن بودن با سایر زنان ارتباط کلامی برقرار می کنند و غریبگی در مقابل حس خواهر بودگی رنگ می بازد و باعث مشارکت عاطفی زنان برای فائق آمدن بر وضعیت ناگواری می شود که از جنسیت آنان بر آمده است
2720

!!! 

❌صرفا جهت کمک به مردم غزه❌👇.             از طریق شماره حساب های موجود در لینک زیر متعلق به بنیاد خیریه ام الیتامی الخدیجه الکبری، می‌توانید در توزیع مایحتاج مورد نیاز میان مردم غزه سهیم شوید. جهت اطلاع ازجزئیات حساب ها، عضویت در کانال های مربوطه و اطلاع از روند کار خیریه، بررسی چگونگی انتقال به مردم غزه و تهیه اقلام غذایی وارد این لینک شوید👇https://zil.ink/bonyadkhadijah 
2714
عزیزم😂😂❤❤❤

ارتباط عاطفی بالایی داریم😂😂😂😂😂

راستش یکی بود زدم رفتم بالاتر شات گرفتم وایسا الان اونو میفریتم

1
5
10
15
20
25
30
35
40
:"زنان به مراتب بیشتر از مردان با یکدیگر همدردی نشان می دهند و خود را در آلام و مسائل همجنسانشان دخیل می بینند، زنان بدون هیچ رابطه قلبی و در واقع صرفا بر اساس زن بودن با سایر زنان ارتباط کلامی برقرار می کنند و غریبگی در مقابل حس خواهر بودگی رنگ می بازد و باعث مشارکت عاطفی زنان برای فائق آمدن بر وضعیت ناگواری می شود که از جنسیت آنان بر آمده است
ب پسرای کف خیابون میگید پارتنر؟

متاسفم برات

ب طرف مقابل پارتنر گفته میشه 

مثلا شما حتی با مادرتون هم صحبت کنید اون لحظه مادرتون پارتنرتون حساب میشه خانوم 

اگه #پرسپولیس آدم بودسفت بغلش میکردم و هیچوقت ازش جدا نمیشدم
ب پسرای کف خیابون میگید پارتنر؟

اوه چقد این متنم ریپ داش😂😂😂

خو کف خیابونن دیگ 😂

چرا بررر میخووره بهتون

مگه کف خیابون بده😂😂😂😂

من خانه ام را پر از رنگ میکنم...پر از عطر زندگی...نان گرم میکنم ...گل میخرم و شعر مینویسم...و باور دارم کلام فروغ را که زندگی یعنی همین بهانه های کوچک خوشبختی .... .
عزیزم😂😂❤❤❤

میبینید چه واکنش عاطفی داشتم؟😂😂😂

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2706