1874
2079
ب پسرای کف خیابون میگید پارتنر؟

متاسفم برات

ب طرف مقابل پارتنر گفته میشه 

مثلا شما حتی با مادرتون هم صحبت کنید اون لحظه مادرتون پارتنرتون حساب میشه خانوم 

اگه #پرسپولیس آدم بودسفت بغلش میکردم و هیچوقت ازش جدا نمیشدم
ب پسرای کف خیابون میگید پارتنر؟

اوه چقد این متنم ریپ داش😂😂😂

خو کف خیابونن دیگ 😂

چرا بررر میخووره بهتون

مگه کف خیابون بده😂😂😂😂

من خانه ام را پر از رنگ میکنم...پر از عطر زندگی...نان گرم میکنم ...گل میخرم و شعر مینویسم...و باور دارم کلام فروغ را که زندگی یعنی همین بهانه های کوچک خوشبختی .... .

چه جالب دقیقا منم همین مشکل رو داشتم از طریق دکتر ساینا آنلاین با یه دکتر مطرحش کردم و راهنماییم کردند. برای من خیلی تجربه خوبی بود.

اینم سایت‌شون 

عزیزم😂😂❤❤❤

میبینید چه واکنش عاطفی داشتم؟😂😂😂

:"زنان به مراتب بیشتر از مردان با یکدیگر همدردی نشان می دهند و خود را در آلام و مسائل همجنسانشان دخیل می بینند، زنان بدون هیچ رابطه قلبی و در واقع صرفا بر اساس زن بودن با سایر زنان ارتباط کلامی برقرار می کنند و غریبگی در مقابل حس خواهر بودگی رنگ می بازد و باعث مشارکت عاطفی زنان برای فائق آمدن بر وضعیت ناگواری می شود که از جنسیت آنان بر آمده است
2077
خواهر یکی بده به من😄

نوش جونت بیا عزیزم چون دختر خوبی هستی دوتا بهت میدم😂❤

🍌🍌

🌼اللهم احفظ امام زماننا و سیدنا و مولانا صاحب الامر و الزمان اللهم احفظ قائدنا الامام خامنه اے🌼خوب شد کہ رخ از آینہ پنهان کردے😍هر پریشان نظرے لایق دیدار تو نیست💕😙اَلهُمَ عَجِل وَلیکَ فَرَج
چرا

رفته بود جواب تست کروناشو بگیره حالا هعی میگم چی شد جواب نمیده

فقط 31 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
روزای خوب تو راهه😍                   تیکر رسیدن به هدفمه😍    
2032
خیلی 😂😂😂مو به تنم سیخ شد 

فقط شماره کارت😂😂😂

:"زنان به مراتب بیشتر از مردان با یکدیگر همدردی نشان می دهند و خود را در آلام و مسائل همجنسانشان دخیل می بینند، زنان بدون هیچ رابطه قلبی و در واقع صرفا بر اساس زن بودن با سایر زنان ارتباط کلامی برقرار می کنند و غریبگی در مقابل حس خواهر بودگی رنگ می بازد و باعث مشارکت عاطفی زنان برای فائق آمدن بر وضعیت ناگواری می شود که از جنسیت آنان بر آمده است
نوش جونت بیا عزیزم چون دختر خوبی هستی دوتا بهت میدم😂❤ 🍌🍌

ممنون 😄❤

گر به دولت برسی مست نگردی مردی ،  گر به ذلت برسی پست نگردی مردی ، اهل عالم همه بازیچه دست هوسند ، گر تو بازیچه این دست نگردی مردی 
2051
والا کلت رو نزاشتن رو سر آدم که باید نظر بده در مورد چیزی که اطلاع نداری اگه نظر هم دادی لااقل توهی ...

فقط میخوان یچیزی گفته باشن

اگه #پرسپولیس آدم بودسفت بغلش میکردم و هیچوقت ازش جدا نمیشدم
با پیامک تبلیغاتی، چت کردی؟!    

نه 

اون برای قلمچیه 

شماره اونو دارن میفرستن

شوهرم پیامو برا من.میفرسته که بخونم