2058
2079
عنوان

پونزده کیلو کم کردم

577 بازدید | 54 پست

الان دیدم پارسال مرداد یه پست گذاشتم که وزنم بالاس و ناراحتم درست چند روز بعدش رژیم شروع کردم و هی وزنم کم میشد خودمم باورم نمیشد در مجموع ۱۵ کیلو کم کردم و چهار ماهه که ثابتم 

چند روز دیگه میخوام استارت جدید بزنم برا کم کردن ده کیلو دیگه

با دیدن پست قدیمی حال بد اون روزام تداعی شد و الان خیلی خوشحالم بابتش خدایا شکر

آفرين🙂🌷

ميشه لطفا براي حل مشكل مادرم دعا كنيد؟😔 ، لطفا اگه دعا كرديد بهم بگيد تا براتون حمد و ذكر يونسيه بخونم، خيلي سخته مادرت جلوي چشمات آب بشه و هيچكاري ازت برنياد، خدا رو بابت تمام نعماتي كه به من ارزاني داشته، شكرميكنم، ممنون ميشم در تاپيك چالش ناشناسم شركت كنيد🙏🏻🌹 

چه جالب دقیقا منم همین مشکل رو داشتم از طریق دکتر ساینا آنلاین با یه دکتر مطرحش کردم و راهنماییم کردند. برای من خیلی تجربه خوبی بود.

اینم سایت‌شون 

2064
2050

منم تو دوماه پنج کیلو کم کردم با کم کردن غذام البته یه ماه کالری شماری میکنم احساس میکنم خیلی کم دارم وزن کم میکنم،شما تو چندماه ۱۵ کیلو کم کردین؟

پدرم تحمل غم از دست دادنت خیلی سخته،دروغ بوده زمان همه چیو درست میکنه،درست نمیشه هیچوقت حتی روز به روز غمم دلتنگی هام زیاد و زیادتر میشه🖤
2081
منم تو دوماه پنج کیلو کم کردم با کم کردن غذام البته یه ماه کالری شماری میکنم احساس میکنم خیلی کم دار ...

حدودا تو شش ماه اولا سرعت کاهش زیاده آخرا ارومتر کم کردم

کاش منم چندماه بعد بیام بگم ۱۰ کیلو کم کردم😍

اگه به یه دختر بگی خوشگله واسه چند لحظه باور میکنه ولی اگه بهش بگی زشتهتمام عمرش باور میکنه .                       میشه برا من و خانوادم ۵ تا صلوات بفرستی لطفا ؟🥺❤                                                                                          زَرق و برق بدلیجات اسیرت نکند           ماه را گم نکنی بینِ چراغانی ها…!
1718