2410
2553
عنوان

چرا یه آدم خوب تو زندگیم نیست؟

| مشاهده متن کامل بحث + 657 بازدید | 30 پست
چون توی ذهن ت شکل گرفته همه ی آدم ها بدن اگه نگرشتو عوض کنی همه چی درست میشه

اتفاقا تو ذهنم همه رو خوب میدیدم ولی همشون به نوبت بدی کردن 

مشکل اعتماد به نفس و نگرش بد نیست 

مشکل اینه آدما به خوبی آلرژی دارن 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

اگه یه پسر بودین حتما براتون درخواست دوستی می‌فرستادم. نمیدونم آخه چه حکمتیه که آدمای مثل هم خیلی کم ...

بله درسته دقیقا عین من با اینکه بد دختری نیستم ولی هر چی سر راهم قرار گرفته همه عوضی ....

خدایا شکرت🙏
اتفاقا تو ذهنم همه رو خوب میدیدم ولی همشون به نوبت بدی کردن  مشکل اعتماد به نفس و نگرش بد نیست ...

این تفکر غلطه ببین منشا ش کجاست 

نباید زیادی هم خوبی کنی که بشه وظیفه

2720
بله درسته دقیقا عین من با اینکه بد دختری نیستم ولی هر چی سر راهم قرار گرفته همه عوضی ....

هميشه تو زندگیم حسرت یه آدم بی شیله پیله به دوم موند، یه کسی که وقتی حواست به خودت نیست اون حواسش باشه.

2714

من همین طور🥺💔

با اینکه اونکه که خودم می خاستم هنوز نشدم. ولی باز هم احساس می کنم که اطرفیان حتی آبجی ها داداش هام بهم حسودی میکنن برای من بد میخان

واسه ام دعا کنید خیلی تنها شدم😪
اتفاقا تو ذهنم همه رو خوب میدیدم ولی همشون به نوبت بدی کردن  مشکل اعتماد به نفس و نگرش بد نیست ...

عزیزم اکثراهمه فرصت طلب شدن 

بلانسبت تو آدم بهشون خوبی میکنه فکرمیکنن وظیفته فکرمیکنن وقتی بدی میکنن و ب رومون نمیاریم نفهمیم و ازبی عقلیمون 

آدم ه چی سنش بالاترمیرن دایره دوست وآشناش کوچیکترمیشه متاسفانه

میگذره....ولی ردش میمونه
بزارشون کنار ب راحتی وقتی کنارشونی فکر کن نیستن هم به آرامش میرسی هم اطرافیانت یاد میگیرن چجور با ...

گذاشتم کنار و دیگه کسی نیست اطرافم 

چرا نباید یه آدم لایق نباشه تو زندگیم؟ 

ازهمه صدمه خوردم  خانواده، فامیل، غریبه و... 

واقعا دیگه خسته شدم آدما پیرم کردن 

سختیای زندگیم انقدر نابودم نکردن تا آدما

من همین طور🥺💔 با اینکه اونکه که خودم می خاستم هنوز نشدم. ولی باز هم احساس می کنم که اطرفیان حتی آ ...

امیدوارم خدا دستمون و بگیره 

بفهمن ماهم خدایی داریم 

2706