2058
2079

فسنجون  

کاربری موقتا تعطیل        با من درنیفتین من مثل بقیه نیستم                                                                                                                                                                             شلوارتونو میکشم پایین  

خوراک مرغ و قارچ قراره بپزم😜

با افتخار تتلیتی✌ توک با همه ب جز من مهربونی ی کمم منو نوازش کن💔  تو ک اروم جونی ی کم تو بغلت این تن خسته رو خابش کن تو ک بخای میتونی ....                                    مثلت ندیدم کاملا حست شبیه من وصله ی جون منی.   آرومه قلبم با تو انگار تو عزیزم خلسه یه روح منی💕جهنم خالیست،شیاطین همین جا روی زمین اند🔥😏😑من و تو باهم فرق داریم 😜 تو دنبال یه تیکه از کیکی 🍰 من دنبال دستور پخت شم😏🙈ن دوست دارم... ن ازت بدم میاد... میانگین که بگیری می بینی مهم نیستی :")
من با متخصصین زنان این سایت بصورت آنلاین صحبت کردم نتیجه گرفتم. به نظرم یه سر به سایت‌شون بزن.
 کلیک کن
2077

من هیچی میتونی ماکارونی بپزی. کباب درست کنی 

فقط 23 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا مرسی که منم لایق مادر شدن دونستی میشه برای سلامتی نی نی تودلیم یه صلوات بفرستین.. مرسی از همتون ان شالله به حاجت دلتون برسین😍😍🌹
2050

ماکارونی

خوب.گلدونه خانم ما مهرگان خانم هم دنیا اومد.دست خانم دکتر احمدیان پور درد نکنه.خ زحمتشون دادیم.دخترداشتن حس بینظیریه.من از اول عمرم تا حالا عاشق دختر بودم و هستم اما نمیدونم چرا رادمهر رو انگار بیشتر دوست دارم  لحظه دیدار نزدیک است۲۳فروردین بهم وقت زایمان داده خانم دکتر مهربونم.شب هجرون دیگه تمومه.دوشنبه دختر گلی رو بغل میگیرم.خدا رو شکر ک خدا جنسمون رو جور کرد و منو لایق مادری دختر هم دونست.مهرگانم.عزیز دل مامان و بابا.خوش اومدی تو دلم.من و بابا و داداش رادمهر منتظرتیم...بوس بوس من...انشاالله دامن همه منتظرا زوود زود سبز بشه. از همه کسایی ک برام دعا کردن سپاس گذارم.دستشون رو میبوسم.خواهرا اگه میشه برام صلوات بفرستید توروخدا...عدد بارداریم پایینه...دعا کنید خدا بهم بچه دومم رو هم ببخشه...  دعاهای شما معجزه اس...خدا رو شکر خدا نور چشممون رو صحیح و سالم داد بهمون...دعا کنید ببخشه بهمون پسرمون رو...و اینکه سالم و صالح و خوش قدم و خوش روزی و عاقبت ب خیر باشه...خدایا دعای مادر در حق فرزند گیراس...تو رو ب حق همین ماه رمضان کاری کن ک پسرم دستگیر و چاره ساز باشه برا مردم.قدم تو راه اصلاح امور مردم برداره.آمیییین امروز ۱۸آذر ۹۸ سرصبحی ی لگد محکم زدی ب مامان(قربون مشت و لگدهات بشم بره تو دلی منننن  )بعدش گفتم پسر مامان یکی دیگه ام بزنه مامان ببینه...یکی دیگه ام زدی و مامان از رو دلش احساس کرد ضربه ات رو...باز گفتم یکی دیگه ام بزن دیگه نزدی...ب نظرتون رییس کیه؟؟؟؟؟مامان یا نی نی؟  
2051
وای کلی خندیدم به امضات😂😂😂

کاربری موقتا تعطیل        با من درنیفتین من مثل بقیه نیستم                                                                                                                                                                             شلوارتونو میکشم پایین