2058
2075
عنوان

تف تو روت بیاد

| مشاهده متن کامل بحث + 778 بازدید | 46 پست
@مینو_خانوم     @مینو_خانوم2     @مینو_خانم1    

مینو خانم ۳

مینو دنده به دندن

مینو بشقاب پرنده😂😂

چند روز دیگه اینام میان

عاشقم اهل همین کوچه بن بست کناری که تو از پنجره اش پای به قلب من دیوانه نهادی👩‍❤️‍👨💘

چه جالب دقیقا منم همین مشکل رو داشتم از طریق دکتر ساینا آنلاین با یه دکتر مطرحش کردم و راهنماییم کردند. برای من خیلی تجربه خوبی بود.

اینم سایت‌شون 

خیلی درگیر فیلم شدینا 😅😅😅🌹

اگر کسی را یافتیکه در لبخندت غمت را دید  درسکوتت حرفهایت را شنید در خشمت محبتت را فهمید   بدان او بهترین دارایی توست :)✨ ...    استقلال قهرمان عشق من است ای جوان 💙💙💙😎😅.................... 🌼❤ معصومه ام نوزده ساله 😅🌻 داریوش فرضیایی هم عشقمه 😁😎😅
2077

@آهوگریزپا    

رو بگو😑

امیدم را مگیر از من خدایا خدایا خدایااااا😔دل تنگ مرا مشکن خدایا خدایا خدایا😔من دور از آشیانم سربه آسمانم بی نسیب و خسته ماندم جدااا ز یاران از برای طوفان بال من شکستههه😔😔😔😭😭😭

@غزال_گریز_پای    

امیدم را مگیر از من خدایا خدایا خدایااااا😔دل تنگ مرا مشکن خدایا خدایا خدایا😔من دور از آشیانم سربه آسمانم بی نسیب و خسته ماندم جدااا ز یاران از برای طوفان بال من شکستههه😔😔😔😭😭😭

کی بجز @مینو_احضار   میتونه اونجوری بلرزونه آخه🤕🤣🤣🤣🤣🤣

فقط 12 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
عشق من با همه اذیتا و کم خوابی ها و دعوا هامون 😂😂خوشالم که مامانتم😘تو نباشی یچی کمه تو زندگیم دوست داریم دخترم😍تیکر تولد دخترمه و خودم😁😁😁من 24 امم دخترم25 ام🤗

@کامرانی_خدابیامرز   روحت شاد😂

فقط 7 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
🥰BTS🥰.آرمی.😋25سالمه.تیکرتولد سه سالگیه دخترم. من خوشبخت ترینم😁😁.   با قانون جذب میخوام خوشبخت شم😊😜 ومیشم. 
2050
خیلی درگیر فیلم شدینا 😅😅😅🌹

خیلیییی

《کاربر خانم هستم》        دنیادی دا بعضی وقتلر قودوخلانیر       اشکالی نداره اگه ازم خوشت نمیاد همه ی آدما ک خوش سلیقه نیستن:)  آدما اونجورۓ ڪهـ ؋ـڪر میڪنۓ نیستن!..         با‌هر‌دینی‌حصاب‌میکنم‌عاخرش‌میریم‌جهنمٰٖٜ 😸🚶🏿‍♂️  وقتی‌باهات‌حرف‌میزنم‌سرتو‌تکون‌نده😏صدا‌زنگولت‌رو‌مخمه[😹✨]   بِ خر اَلماسَم بِدی یُنجِه میخاد بَحثِ لِیاقَته:)         حناااااا خییییییییییلیییییییی خنگووووولییییی😝       
@کامرانی_خدابیامرز   روحت شاد😂

🤣🤣🤣

1
5
10
15
20
25
30
35
40
عشق من با همه اذیتا و کم خوابی ها و دعوا هامون 😂😂خوشالم که مامانتم😘تو نباشی یچی کمه تو زندگیم دوست داریم دخترم😍تیکر تولد دخترمه و خودم😁😁😁من 24 امم دخترم25 ام🤗

هوی ترسو بیا🤣🤣🤣

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خیلیییی

بد جایی تموم شد آخه جیرم گرفته 😂😂😂

1
5
10
15
20
25
30
35
40
بد جایی تموم شد آخه جیرم گرفته 😂😂😂

دوباره باز پخش نداره!؟! 

فقط 7 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
🥰BTS🥰.آرمی.😋25سالمه.تیکرتولد سه سالگیه دخترم. من خوشبخت ترینم😁😁.   با قانون جذب میخوام خوشبخت شم😊😜 ومیشم. 
2064
دوباره باز پخش نداره!؟! 

نمیدونم ساعت چنده 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
اصلا خاک بر سر @مائدهعشق_اول_کامرانی     که این آتیشا رو انداخته😁😁😁😁

😐😐😐😐😐

آی ام قاتل ۲ نفر

الان من خیلی سردرگمم  من عشق کی بودم؟؟؟    تو فیلماا شانسم نداریما     .... الان باید بگم:بنده عشق اول کامرانی و عشق دوم فرهاد هستم   که خدارحمتشون کنه        فیلم هم خیلی مسخره تموم شد     
بدبخت @مائدهعشق_اول_کامرانی   که داره گولش رو میخوره

🤧🤧🤧

الان من خیلی سردرگمم  من عشق کی بودم؟؟؟    تو فیلماا شانسم نداریما     .... الان باید بگم:بنده عشق اول کامرانی و عشق دوم فرهاد هستم   که خدارحمتشون کنه        فیلم هم خیلی مسخره تموم شد     
باز این تبلیغا وسط تاپیکا چی‌میگن خخخخخخخ  

اینجا تبلیغاته که نی نی سایت بهش چسبیده

👈👈خدایا ما داریم هزینه زندگی کردن توی نیویورک رو میدیم😎،ولی امکاناتمون در حد شعب ابی طالب هم نیست😭این انصافه؟                                           😭جاری عزیزم ازت متنفرررررررم😎😎ایی تووووووف💦💦حییییف اونهمه خوبی واسه آدم بی لیاقت😭                                          عضوکمپین مبارزه با کلمات تهوع آورِ😷:شوشو(شوهر)😧آخایی  سِز(سزارین) ایپی(ایپیلاسیون)  آقایی😈عجقم(عشقم)🙊عجیجم(عزیزم)😒پشمل(پسر)😶آز(آزمایش)😐پری😕کراش😩😷😷تودلی  کنجد😱دوزپسر😟خودم پز  به ما چه،به توچه من توام یا تو منی😶اسی(استارتر)😕باکِل(باکلاس)😧😧اِستا(استامینوفن)😷😧خا(خب)😬😦بِِز(بذار)👉👉😦😦فاصله اجتماعی😕😐پروتکل های بهداشتی😡کادر درمان😬کیوت😧پارتنر🐒