2091
2106
عنوان

تف تو روت بیاد

781 بازدید | 46 پست

@روح_کامرانی_هستم   چرا زدی @مینو_احضار   بیچاره رو کشتی مگه جای تورو تنگ کرده‌ بود عنتر آقا😕😕😕

فقط 7 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
عشق من با همه اذیتا و کم خوابی ها و دعوا هامون 😂😂خوشالم که مامانتم😘تو نباشی یچی کمه تو زندگیم دوست داریم دخترم😍تیکر تولد دخترمه و خودم😁😁😁من 24 امم دخترم25 ام🤗

😂

تیکر هدفمه بوخودا❤️میشه واس رسیدن به آرزوهام واسم دعا کنید؟ ❤️😇دقت کردی ؟ همین الان هم اکنون این لحظه پیر ترین سنی هستی که تا حالا بوده ای و جوان ترین سنی که تا ابد خواهی بود😃از باغ می برند چراغانی ات کنند♡︎تا کاج جشن های زمستانی ات کنند♡︎پوشانده اند «صبح» تو را «ابرهای تار»♡︎تنها به این بهانه که بارانی ات کنند♡︎یوسف! به این رها شدن از چاه دل مبند♡︎این بار می برند که زندانی ات کنند♡︎ای گل گمان مکن به شب جشن می روی♡︎شاید به خاک مرده ای ارزانی ات کنند♡︎یک نقطه بیش فرق رحیم و رجیم نیست♡︎از نقطه ای بترس که شیطانی ات کنند♡آب طلب نکرده همیشه مراد نیست♡︎گاهی بهانه ای است که قربانی ات کنند♡︎ቻጎክዕ ነዐጠቿዐክቿ ጎክ ረጎቻቿ ሠዘዐ ዘሁኗነ ሃዐሁ ቻዪዐጠ ጌቿዘጎክዕ ሠዘቿክ ሃጎሁ ፕሁዪክ ሃዐሁዪ ጌልርጕ ዐክ ዘቿዪ 🖇️💛برای آرزوهات بجنگ نذار عوضش کنن به هرقیمتی که شده بجنگ در غیر این صورت ی آدم ضعیفی🌍🔫🎈🌈

نگران نباش دقیقا منم همینطوری شده بودم. دکترساینا رو پیدا کردم و از دکترای اونجا مشورت گرفتم و مشکلم حل شد. [اینجا کلیک کن]

2077
😐😐😐😐😐😐

😑😑😑😑😑😑😑

1
5
10
15
20
25
30
35
40
عشق من با همه اذیتا و کم خوابی ها و دعوا هامون 😂😂خوشالم که مامانتم😘تو نباشی یچی کمه تو زندگیم دوست داریم دخترم😍تیکر تولد دخترمه و خودم😁😁😁من 24 امم دخترم25 ام🤗

🤦‍♀️😂

فقط 17 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
hasti😛😎🐍ببخشید درخواست دوستی جدید قبول نمیکنم 💔ممنون میشم درخواست ندید تا شرمنده نشم😘❤باردار نیستم تیکر رسیدن به هدفم هست دوستان ❤💃                                                        احساس میکنم یک فضانورد تو اقیانوسم!!!🙂🙃
2032
این چ اسماییه🤣🤣🤣

سریال احضار

اگر در زندگی میخواهی کسی شوی و به جایی برسی اول حرف دلت رو گوش کن و اگر قلبت بهت جوابی نداد چشاتو ببند و به پدر و مادرت فکر کن آنوقت خواهی دید که موفقیت از آن تو خواهد شد

بدبخت @مائدهعشق_اول_کامرانی   که داره گولش رو میخوره 

تیکر هدفمه بوخودا❤️میشه واس رسیدن به آرزوهام واسم دعا کنید؟ ❤️😇دقت کردی ؟ همین الان هم اکنون این لحظه پیر ترین سنی هستی که تا حالا بوده ای و جوان ترین سنی که تا ابد خواهی بود😃از باغ می برند چراغانی ات کنند♡︎تا کاج جشن های زمستانی ات کنند♡︎پوشانده اند «صبح» تو را «ابرهای تار»♡︎تنها به این بهانه که بارانی ات کنند♡︎یوسف! به این رها شدن از چاه دل مبند♡︎این بار می برند که زندانی ات کنند♡︎ای گل گمان مکن به شب جشن می روی♡︎شاید به خاک مرده ای ارزانی ات کنند♡︎یک نقطه بیش فرق رحیم و رجیم نیست♡︎از نقطه ای بترس که شیطانی ات کنند♡آب طلب نکرده همیشه مراد نیست♡︎گاهی بهانه ای است که قربانی ات کنند♡︎ቻጎክዕ ነዐጠቿዐክቿ ጎክ ረጎቻቿ ሠዘዐ ዘሁኗነ ሃዐሁ ቻዪዐጠ ጌቿዘጎክዕ ሠዘቿክ ሃጎሁ ፕሁዪክ ሃዐሁዪ ጌልርጕ ዐክ ዘቿዪ 🖇️💛برای آرزوهات بجنگ نذار عوضش کنن به هرقیمتی که شده بجنگ در غیر این صورت ی آدم ضعیفی🌍🔫🎈🌈
2104

کوچولوووووووووو اروم باش 😕

گر به دولت برسی مست نگردی مردی ،  گر به ذلت برسی پست نگردی مردی ، اهل عالم همه بازیچه دست هوسند ، گر تو بازیچه این دست نگردی مردی 

تگش کنین مرتيکه آدم کشو بزنمش 😑😐😐

1
5
10
15
20
25
30
35
40

😂😂😂😂😄😂🤣🤣🤣🤣

🌼اللهم احفظ امام زماننا و سیدنا و مولانا صاحب الامر و الزمان اللهم احفظ قائدنا الامام خامنه اے🌼خوب شد کہ رخ از آینہ پنهان کردے😍هر پریشان نظرے لایق دیدار تو نیست💕😙اَلهُمَ عَجِل وَلیکَ فَرَج

من دیشب ندیدمش باز پخشسم یادم رفت ببینم😶

فقط 2 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
🥰BTS🥰.آرمی.😋25سالمه.تیکرتولد سه سالگیه دخترم. من خوشبخت ترینم😁😁.   با قانون جذب میخوام خوشبخت شم😊😜 ومیشم. 
2051