2058
2075

خنده دار نبود که🥴🥴

عاشق اون خاطراتی م که 💞                                               تصادفی از ذهنم عبور میکنه و باعث لبخندم😊میشه                   goftino.com/c/r0c8Kb                                                         

چه جالب دقیقا منم همین مشکل رو داشتم از طریق دکتر ساینا آنلاین با یه دکتر مطرحش کردم و راهنماییم کردند. برای من خیلی تجربه خوبی بود.

اینم سایت‌شون 

2077
سلام. عزیزم خوبی 

سلام خوبم 💗

مرسی خوبین شما

عاشق اون خاطراتی م که 💞                                               تصادفی از ذهنم عبور میکنه و باعث لبخندم😊میشه                   goftino.com/c/r0c8Kb                                                         
2032
ممنون گلم خوبم. 🌸💚

الهی شکرر مهربون😍

خنده دار نبود

فقط 29 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
امضامو بخونید گل گلی ها                                                                برای سلامتی و ظهور امام زمان صلوات بفرستید            🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹 زیاد زیستن تقریباً آرزوی همه کس است، ولی خوب زیستن آرمان یک عده معدود.                                                                  گروه زرد بامداد خمار وزن اولیه ۸۴ هدف اول ۷۴ هدف دوم ۶۴ من میتونم هوووورررررااااااا         باردار نیستم تیکر لاغریه