2726

سلام بچه ها من یه گل پتوس ازین دورنگای ارتشی از دوستم قلمه زدم گذاشتم توی اب ریشه کرد بعد الان یک ماه و نیم ایناس گذاشتمش توی خاک گلم شاداب و زنده اس خیلی خوبه فقط دوتا از برگاش سوراخ شده و رشدشم خیییییلی شدیدا کمه انگار اصن رشد نمیکنه. نورشم غیرمستقیمه اب هم به وقتش میدم بهش چه راهکاری امتحان کردین که گلتون سریع رشد کرده به منم پیشنهادبدین لطفا من عاشق این گل پتوسم😍

سلام عزیزم سایز گلدونت باید کوچیک باشه پتوس عاشق نور و رطوبت به برگاش ابپاشی کن رشد پتوس ارتشی کمه حالت مینیاتوری داره منم دارم رشدش زیاد نیست ولی پتوس ابلق دارم تندتند برگ درمیاره این ارتشیا یکم نازدونه ان

پتوس ارتشی خیلی دیر ریشه میزنه ما الان دو ماهه گذاشتیم هنوز ریشه نزده

احتمالا سوراخ شدن برگ هم بخاطر وجود قطره اب و خوردن نور بوده

باز تخصصی تر میخوایین بدونین اجازه بدید از مامانم بپرسم

اگه نوشتم 14 سالمه میخوام همیشه یادم بمونه اون سن چه اشتباهی کردم که کل زندگیمو تحت شعاع قرار داد و آیندمو نابود کرد.  

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
سلام عزیزم سایز گلدونت باید کوچیک باشه پتوس عاشق نور و رطوبت به برگاش ابپاشی کن رشد پتوس ارتشی کمه ح ...

عزیزم پتوس ارتشی را میشه مثل ابلق تو خاک نکاشت و همیشه تو آب باشه؟ 

دعای نی نی سایتیها میگیره.دعا کنین صلاح باشه خدا خیلی زود همین امسال، بعد این همه چشم انتظاری نی نی های سالم و صالح از خودمون روزیمون کنه