2703
2553

هردوتا زن عموهام خیلییی خوبو مهربونن با یکیشون ب قدری صمیمی ام ک به اسم کوچیک صداش میکنم😂

‏شکست عشقی بده آره ولی تا حالا شده حواست نباشه با تعرفه‌ی ازاد اینترنت مصرف کنی؟👩🏻‍🦯

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

دوتا زن عمو دارم یکی از یکی دیگه بهتر و گل تر❤😍

من حتی عمه هامم دوست دارم❤

واسہ شادی روح همسنگرهاے همسرمـ یہ صلواتـ میفرسے آبجے؟❤🙏به شہادتـ رسیدڹ💔یادموڹ نره امنیتـ اتفاقے نیستـ..توسل به آقا ابالفضل رو فراموش نکنید😊من ازشون خیلی چیزها گرفتم من جمله همسر باتقوا و عالی😍😁...میشه برای اینکه حس شیرین مادری رو بچشم برام صلوات بفرسید؟🌹منم یادتون میکنم حتماا❤...مڹ عاشقـانہ رهبرمـ رو دوستـ دارمـ و بہ وجودشوڹ افتخار میڪنمـ(امامـ خامنہ اے❤)در ره ولایت باید سر داد🌹💪سربازے رو از ذوالفقار علے یاد بگیریمـ(شہید حاج قاسم سلیمانے)😊!! چشمـ دشمنانشوڹ ڪـــوووور👈آمد تا بگیرد از علے نقطہ ضعفے بیچاره ندانستـ ڪہ علے نقطہ ندارد😊!.... هرچی دارم ازاین دنیا از لطف و کرم شماست آقا ابالفضل ع...میدونم بازم حاجت دلم رو میدید سیدی❤👈فرزند سالم و صالح ان شاءالله🙏 مجنـــــوڹ العبــــــاس ام😍🙋 ڪربلا بہشتـ مڹ در زمینہ 😍😢!دلخوشمـ تو دلتنگے هامـ ڪہ آسمـاڹ خانہ مڹ و حرمـ تـ❤ـو یکیستـ😢💖..

زن عموهام عالی هستن عالی 

جایی مامانم هستن برامون اینقدر این سهدتا جاری باهم خوبن که نگو بهدزن عموهام میگیم مامان 

و پسرعموهام و دخترعموم به مامان من میگن مامان 😍😍

هر بچه ای منو میبینه میگه خوشبحال بچه تون چقدر مامان مهربونی داره   ولی نمیدونن من بچه ندارم  کاش خدا نگام میکرد من باردار میشدم و صاحب یه فرزند سالم و زیبا خدایا امیدم به تو هست خودت دستمو بگیر
2456

من عموهامو خیلیییییی دوسشونن دارم خیلیییی 😍😘به خاطر اونا به خانماشونم احترام میزارم🤗

قدر مادر را فقط نوزادی میداند که اگر تنی عطر مادرش را ندهد آن را پس میزند گمانم تنها اوست که میداند هیچکس جز مادر ارزش معشوق بودن را ندارد 
2714

زن عمو ها اصوولا همشون ي حساادت ذااتي توشون هست ك بدجنسشون كرده و مقام دوم بعد از عمه رو ب خودشون اختصاص ميدن توو نيش و كنايه😅

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 

دو تا زنعمو دارم زنای خوبین خواهرن با هم  ولی چشم دیدن منو ندارن😐چون هم به پسر عموم جواب رد دادم هم به هر دو تا داداششون هم به پسر عمشون خیلی بنده خدا ها منو دوست داشتن منو وصل کنن به خانوادشون 😂😂ولی الان سایمو با تیر میزنن

دختری از جنس غم اما ظاهری شاد :)                     خدایا زمینت دیگر بوی انسانیت نمیدهد یک تکه آسمان کلنگی چند؟                                                               تیکر تولدمه🙃

برین کنار  من از همتون.بیشتر دلم پره 

مادرشوهرم زن عمومه😂😂😂😂😂

یه زنعمو دارم که خیییلی باهاش خوبم اونم همینطوذ

کلا رابطم با فامیلای پدریم خوبه جز خانواده شوهرم 

فقط 22 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
:"زنان به مراتب بیشتر از مردان با یکدیگر همدردی نشان می دهند و خود را در آلام و مسائل همجنسانشان دخیل می بینند، زنان بدون هیچ رابطه قلبی و در واقع صرفا بر اساس زن بودن با سایر زنان ارتباط کلامی برقرار می کنند و غریبگی در مقابل حس خواهر بودگی رنگ می بازد و باعث مشارکت عاطفی زنان برای فائق آمدن بر وضعیت ناگواری می شود که از جنسیت آنان بر آمده است

فقط یکیشون خوبه 😍بقیه یکی ازیکی 💩تر 

تیکر بارداری نیست🦋:)                 یک ترنس       همجنس باز نیست !       دوجنسه نیست!   باعث انحراف نمیشه!       نشانه آخرالزمان نیست!                                                                    اون همونقدر برای این وضعیتش حق انتخاب داشت که تو برای مرد یا زن بودنت داشتی:)       

یکیشون خیلیییییی موذیه و زیر ابی خیلی بدجنسبازی در میاره 

اینو فقط ما نمیگیما خیلی ها میگن 

اون یکی هم خودخواه حسوده یکی از کار هاش ک خیلی ازش بدم اومد این بود ک من ک بچه بودم قرار بود اون خونه قبلیشونو با ی کرایه مناسب بما اجاره بدن تا ما ازین الاخون بالاخونی دربیایم و بابام بتونه زندگیشو دست بگیره چون منو مامانم خونه مادربزرگم زندگی میکردیم خونه نداشتیم

همه چیز اوکی شد و قرارا گذاشته شد تا اینک ی روز پا شده بود رفته بود محل کار مامان من و همه داشته هاشو کوبونده بود تو سر مامانم ان شاءالله خدا جوابشو بده و بعدشم گفته بود من اون خونه رو با زحمت خودم خریدم حالا هم حاضر نیستم بدمش ب شما 

در حالی ک ما قرار بود اجارش کنیم ولی با ی قیمت مناسب قرار نبود رایگان در اختیار ما بزارش

بعدم جنابعالی و شوهرش حق بابای منو پایمال کردن و اون زمینی ک برداشتن خونه جدید ساختن مال بابای من بود ولی سرش کلاه گذاشتن ازش گرفتنش و ی زمین بی ارزش ک هنوز ک هنوزه مشتری واسه خریدش پیدا نشده رو دادن بابام 

اون زمینی ک حقش بودو ک ازش گرفتن 

بعد حتی حاضرم نشد اون خونه قبلیو ک خالی افتاده بود اونجا اجازه بدن ب ما ک برا خودمون مستقل شیم انقدر من بدبخت نباشم بدون پدر بزرگ نشم 

چرا انقدر اوضاع خیطه؟؟!                              
2706