2703
2553

سه تا دارم،یکیش مثله خواهر میمونه برام انقدر خوش قلبه و عاشقشم

یکی دیگ ه هم خیلی مهربون و خون گرمه

بزرگه صمیمی نیستیم ،اما اصلا به خوبی اون دو تا نیست

با آدمها مهربون باشید،هرکسی که ملاقات میکنید درحال نبرد با جیزی است که شما از آن بی‌اطلاعید.ببخشید اگه حوصلم نمیشه اشتباهات تایپیمو اصلاح کنم.من دخالتی ندارم کاره کیبرده

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

یه زن عمودارم...کاش اونم نداشتم😒انقدد عوضی همش میخواد دل بسوزونه خودش دست بالا بگیره..

چشمش بارنمیده بچه های مامان من پیشرفت کنه..میترکه بدبخت...

دست خودش نیس عقده ایی😒

براش آرزوی آرامش میکنم 🙏🤕

اگرخدابخواهدمیشود....✨❤️🧿
2720

یکیشون کلا ضد ماهاست اصلأ رفت و آمد نمیکنه

یکیشون از عموم جدا شده با این حال بازم باهامون رفت و آمد می‌کنه

یکیشونم داداشش سرطان خون داشت بابا و مامانم نتونستن برن عیادتش و فوت شد،،،مامان بابام رفتن مراسم ختم و زن عموم به بدترین شکل ممکن به مامان بابام فحش داده بود و بعدش پشیمون شده بود ولی بابام هنوزم که هنوزه یادش نرفته حتی زن عموم معذرت خواهی کرد ولی همچنان قطع رابطه هستیم

رویای مرگ شاید بهانه ایست برای تحملِ کابوسی به نامِ زندگی..........                                                               اگه توی یه کشوری،درآمدِ یه ناخن کار بیشتر از یه معلمه،به این معنی نیست که پول تو درس خوندن نیست،،،،به این معنی هست که مردم از ظاهر زشتشون بیشتر خجالت میکشن تا  مغزِ خالیشون........                                                     ماها که بابامون پولدار نبوده یه چیزی رو خوب یاد گرفتیم     اینکه خیلی راحت قید چیزایی که دوس داریمو میزنیم           پس یه لطفی در حقمون بکن،اگه دوسمون داری  زیاد ناز نکن🖤..........‌                                                                                                  🌨️⁩ اسفندیِ جذاب⁦🌨️⁩

۳ ساله ندیدمشون . مگه تو مراسم ختم اقوام همو ببینیم که الانم بخاطر کرونا اصلا نمیریم . اگه همو ببینیم اونا با احترام و محبت حرف میزنن منم در جواب با احترام جواب میدم و تمام . ارتباطمون کلا در حد احوال پرسی 

هر جانور که باشد بگریزد از بلایی ،من خود بلای خویشم از خود کجا گریزم 😔
2714
سایت غیبت زن عمو رو کم داشت 

😂 واقعا من زن عمومو آخرین بار ۶ سالگی دیدم رفتن تهران اصن دوسش ندارم

اگر در زندگی میخواهی کسی شوی و به جایی برسی اول حرف دلت رو گوش کن و اگر قلبت بهت جوابی نداد چشاتو ببند و به پدر و مادرت فکر کن آنوقت خواهی دید که موفقیت از آن تو خواهد شد

سال به سال نمیبینمشون

با اینکه همسایه دیوار به دیوار هم هستیم

فقط یدونشون رو بیشتر میبینم اونم چون خاله مامانمه همونم مثلا دو سال ی بار

اگه نوشتم 14 سالمه میخوام همیشه یادم بمونه اون سن چه اشتباهی کردم که کل زندگیمو تحت شعاع قرار داد و آیندمو نابود کرد.  

یکی دارم همسن خودمه ... 😐 دیگه اسمشو صدا میزنم ... نمیگم زنعمو ... تازه مخفف اسمشم میگم 😂

چقدم پروعه بهش برمیخوره ... چه توقعاااا😒

☆ ⃟۞𝑇𝒉𝑒 𝑜𝑛𝑙𝑦 𝑤𝑎𝑦 𝑡𝑜 𝑑𝑒𝑓𝑒𝑎𝑡 𝑦𝑜𝑢𝑟 𝑒𝑛𝑒𝑚𝑖𝑒𝑠, 𝑖𝑠 𝑦𝑜𝑢𝑟 𝑠𝑢𝑐𝑐𝑒𝑠𝑠.✰
با عموهام رابطه خوبی ندارم درگیرم بیشتر 😐 ✌

ببخشید یه  سوال اون عددایی که مینویسید یعنی چی؟

نامه    زن آمریکایی به زنان مسلمان/ گول نخورید و نجیب بمانید.   زن غربی پریشان و پشیمان است اما مجبور است ادای شادبودن را درآورد  زن غربی هویتش به تاراج رفته و گرفتار ظلمی گردیده است که یارای رهایی از آن را ندارد  ظلمی که «جوانا فرانسیس» نویسنده و روزنامه نگار زن آمریکایی به صراحت به آن اذعان کرده است . این زن مسیحی چند سال پیش به زنان مسلمان لبنان که در زیر آماج بمباران اسرائیل بودند نامه می نویسد و با رشک بردن به عفت و حیا و نجابت زنان مسلمان و بر شمردن ظلم بزرگی که به زنان غربی شده است از زنان مسلمان می خواهد در دامی که غرب برای آنان گسترده است گرفتار نشوند و به جای تقلید از زن غربی ،حافظ عفت و نجابت خود باشند.  این نویسنده آمریکایی در بخشی از این نامه می گوید: « ما زنان غربی شستشوی مغزی داده شده ایم که باور کنیم شما زنان مسلمان مورد ظلم واقع شدید. اما در حقیقت این مائیم که مورد ظلم واقع شده ایم، برده مُدهایی هستیم که پستمان می کند، نسبت به وزن و انداممان عقده ای شده ایم و گدای محبت مردانی هستیم که نمی خواهند رشد فکری یابند…در اعماق وجودمان می دانیم که سرمان کلاه رفته است.»《♡@hejab_va_efaf313 https://harfeto.timefriend.net/16369778896632

یکی از زنعمو هام به شدت خسیس. کلی دندون خراب داره. به دخترش جهاز نداد. حاظر یه مانتو را چند سال بپوشه تا تار پودش ازهم جدا بشع. عموم با حال مریضش میفرسته اون شهر ها کار کنه

فقط فقط تو فکر و حال طلا خریدن. اندازه 2کیلو طلا داره فقط طلا

خدا نگاه نکن به جرم من نگاه بکن به کرمت              
2706