2058
2075

یکیشون کلا ضد ماهاست اصلأ رفت و آمد نمیکنه

یکیشون از عموم جدا شده با این حال بازم باهامون رفت و آمد می‌کنه

یکیشونم داداشش سرطان خون داشت بابا و مامانم نتونستن برن عیادتش و فوت شد،،،مامان بابام رفتن مراسم ختم و زن عموم به بدترین شکل ممکن به مامان بابام فحش داده بود و بعدش پشیمون شده بود ولی بابام هنوزم که هنوزه یادش نرفته حتی زن عموم معذرت خواهی کرد ولی همچنان قطع رابطه هستیم

رویای مرگ شاید بهانه ایست برای تحملِ کابوسی به نامِ زندگی..........                                                               اگه توی یه کشوری،درآمدِ یه ناخن کار بیشتر از یه معلمه،به این معنی نیست که پول تو درس خوندن نیست،،،،به این معنی هست که مردم از ظاهر زشتشون بیشتر خجالت میکشن تا  مغزِ خالیشون........                                                     قسم میخورم حرفی که تو عصبانیت زده میشه،تو آرامش ساعت ها بهش فکر شده،،،،،پس با کلمه ی عصبی بود یه چیزی گفت  خودتونو گول نزنید..........‌                                                                                                                                                                  🌨️⁩ اسفندیِ جذاب⁦🌨️⁩

۳ ساله ندیدمشون . مگه تو مراسم ختم اقوام همو ببینیم که الانم بخاطر کرونا اصلا نمیریم . اگه همو ببینیم اونا با احترام و محبت حرف میزنن منم در جواب با احترام جواب میدم و تمام . ارتباطمون کلا در حد احوال پرسی 

حال دلم خوب نیست خدایا منتظر معجزت هستم 😢😭😭😭😭😭😭😭😭
من با متخصصین زنان این سایت بصورت آنلاین صحبت کردم نتیجه گرفتم. به نظرم یه سر به سایت‌شون بزن.
 کلیک کن
سایت غیبت زن عمو رو کم داشت 

😂 واقعا من زن عمومو آخرین بار ۶ سالگی دیدم رفتن تهران اصن دوسش ندارم

اگر در زندگی میخواهی کسی شوی و به جایی برسی اول حرف دلت رو گوش کن و اگر قلبت بهت جوابی نداد چشاتو ببند و به پدر و مادرت فکر کن آنوقت خواهی دید که موفقیت از آن تو خواهد شد

سال به سال نمیبینمشون

با اینکه همسایه دیوار به دیوار هم هستیم

فقط یدونشون رو بیشتر میبینم اونم چون خاله مامانمه همونم مثلا دو سال ی بار

اگه نوشتم 14 سالمه میخوام همیشه یادم بمونه که اون سن چیکار کردم و چی به سر خودم اوردم که کل زندگیمو تحت شعاع قرار داد و نابود کرد....
2077

یکی دارم همسن خودمه ... 😐 دیگه اسمشو صدا میزنم ... نمیگم زنعمو ... تازه مخفف اسمشم میگم 😂

چقدم پروعه بهش برمیخوره ... چه توقعاااا😒

☆ ⃟۞𝑇𝒉𝑒 𝑜𝑛𝑙𝑦 𝑤𝑎𝑦 𝑡𝑜 𝑑𝑒𝑓𝑒𝑎𝑡 𝑦𝑜𝑢𝑟 𝑒𝑛𝑒𝑚𝑖𝑒𝑠, 𝑖𝑠 𝑦𝑜𝑢𝑟 𝑠𝑢𝑐𝑐𝑒𝑠𝑠.✰
با عموهام رابطه خوبی ندارم درگیرم بیشتر 😐 ✌

ببخشید یه  سوال اون عددایی که مینویسید یعنی چی؟

گر به دولت برسی مست نگردی مردی ،  گر به ذلت برسی پست نگردی مردی ، اهل عالم همه بازیچه دست هوسند ، گر تو بازیچه این دست نگردی مردی 

من عمو ندارم☹️

عاشق اون خاطراتی م که 💞                                               تصادفی از ذهنم عبور میکنه و باعث لبخندم😊میشه                   goftino.com/c/r0c8Kb                                                         

یکی از زنعمو هام به شدت خسیس. کلی دندون خراب داره. به دخترش جهاز نداد. حاظر یه مانتو را چند سال بپوشه تا تار پودش ازهم جدا بشع. عموم با حال مریضش میفرسته اون شهر ها کار کنه

فقط فقط تو فکر و حال طلا خریدن. اندازه 2کیلو طلا داره فقط طلا

خدا نگاه نکن به جرم من نگاه بکن به کرمت              
2050

هردوتا زن عموهام خیلییی خوبو مهربونن با یکیشون ب قدری صمیمی ام ک به اسم کوچیک صداش میکنم😂

شب به اون چشمات خواب نرسهبه تو میخوام مهتاب نرسهبریم اونجا، اونجا که دیگه به تو دست آفتاب نرسه

دوتا زن عمو دارم یکی از یکی دیگه بهتر و گل تر❤😍

من حتی عمه هامم دوست دارم❤

واسہ شادی روح همسنگرهاے همسرمـ یہ صلواتـ میفرسے آبجے؟❤🙏به شہادتـ رسیدڹ💔...خوشحال باش بانو تو برگزیده ے حضرتـ زهرایے تو انتخابـ شده ے مادرساداتے انتخابتـ ڪردڹ براے حجابـ براے نجابتـ😍❤ با حجابتـ لبخنــد رو به لبـ هاے مہدے زهـراس بیار خواهری باشہ؟😊 مڹ عاشقـانہ رهبرمـ رو دوستـ دارمـ و بہ وجودشوڹ افتخار میڪنمـ(امامـ خامنہ اے❤)در ره ولایت باید سر داد🌹💪سربازے رو از ذوالفقار علے یاد بگیریمـ(شہید حاج قاسم سلیمانے)😊!! چشمـ دشمنانشوڹ ڪـــوووور👈آمد تا بگیرد از علے نقطہ ضعفے بیچاره ندانستـ ڪہ علے نقطہ ندارد😊!.... مجنـــــوڹ العبــــــاس ام😍🙋 ڪربلا بہشتـ مڹ در زمینہ... 😍😢

زن عموهام عالی هستن عالی 

جایی مامانم هستن برامون اینقدر این سهدتا جاری باهم خوبن که نگو بهدزن عموهام میگیم مامان 

و پسرعموهام و دخترعموم به مامان من میگن مامان 😍😍

ما 20 نفریم 15 تا پسر 5 تا دختر که زندگیمون با زندگی خیلا فرق داره از اینکه همیشه کنار هم بزرگ شدیم و هوایی همو داریم خیلی خوشحالم   15 تا بردار دارم که پسر عموهام هستن 4 خواهر که سه تاش ابجی هام هستن و یه دختر عمو ولی ما همه خواهر برادریم

6تا زنعمو دارم و چون ارتباطمون زیاد نیست رابطه محترمانه و آرومی با هم داریم

من یه دختر رویایی ام ❣ هر روز با آهنگای مورد علاقه ام میخندم و میرقصم ❣ گاهی یه غذای کاملا ناشناخته درست میکنم که همه عاشق مزه اش میشن ❣ کلی کتاب مختلف خوندم و وقتم رو به جای تلف کردن با پسرای علاف خیابونی به رشد خودم اختصاص دادم ❣ عاشق اینم که گاهی که دارم رو بوم نقاشی میکشم اصلا متوجه گذر زمان نمیشم و فقط لذت میبرم ❣ با این حال گاهی هم آروم تو تنهاییم گریه میکنم و بالشمو بغل میگیرم ❣ حتی گاهی با حضار خیالی ذهنم کلی صحبت و درد و دل میکنم تا خالی بشم ❣ تازه یاد گرفتم زندگی من به خودم مربوطه و نباید طبق معیار ها و صحبت های بیجای مردم زندگی کنم میخوام برای خود خود خودم باشم .....!!!!💜
2081

من عموهامو خیلیییییی دوسشونن دارم خیلیییی 😍😘به خاطر اونا به خانماشونم احترام میزارم🤗

قدر مادر را فقط نوزادی میداند که اگر تنی عطر مادرش را ندهد آن را پس میزند گمانم تنها اوست که میداند هیچکس جز مادر ارزش معشوق بودن را ندارد 

زن عمو ها اصوولا همشون ي حساادت ذااتي توشون هست ك بدجنسشون كرده و مقام دوم بعد از عمه رو ب خودشون اختصاص ميدن توو نيش و كنايه😅

فقط 4 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 
1718