1874
2075

مال من یکیشون از من متنفره چون پسرش منو دوست داره ولی در عین حال مهربونی هم میکنه

یکیش کاریم نداشته تاحالا زن مهربونیه ولی عموم همه جا نشست با عروسش پشتم بد گفت

یکی دیگشم کاریم نداشته تاحالا مهربون بوده باهام ولی خب قبلنا به عنوان جاری مامانمو اذیت کرره

با هیچکس بحث نمیکنم چون سیمکارت پنجممه😂💆‍♀️ولی برخوردم باهات رو خودت مشخص میکنی

خداییش زنعمو هام مهربونن  و خوش اخلاق مخصوصا بزرگه با مامانم دختر خاله ان

گر به دولت برسی مست نگردی مردی ،  گر به ذلت برسی پست نگردی مردی ، اهل عالم همه بازیچه دست هوسند ، گر تو بازیچه این دست نگردی مردی 
من با متخصصین زنان این سایت بصورت آنلاین صحبت کردم نتیجه گرفتم. به نظرم یه سر به سایت‌شون بزن.
 کلیک کن
2073

من ۲تا زن عمو دارم یکی از یکی ماهتر😍 خیلی دوستم دارن منم دوستشون دارم😅

فقط 1 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
_تیکر کنکورمه_     "تـو دقيقأ بـه همون انـدازه شـاد خواهى بـود كـه خودت تصميم ميگيرى، بـاشى."
2051

یکی بیشتر ندارم.اونم سالی یه بار میبینیمش😂😂

عاشق سربازی و موتور سواری، کاش پسر بودم حداقل این دوتا رو تجربه میکردم😢یه چپ دست باهوش🙂عاشق جنگی کردن خروس ها با فلفل. البته اگه دزدا بزارن🙃عاشق درست کردن سوت با یه خوشه گندم سبز😁انقدر فضول بودم و تو خاکا بازی میکردم موهامو تراشیدن😶همیشه در حال ولویی✌️😐 لحجه ی ما خیلی شیرینه ولی نمیدونم چرا خودمون بدمون میاد😕  یه نمونش اینه که به کثیف میگیم‌⇦پِچَل😐😐                    ️

یه زن عمو دارم

خانم محترمیه کاری به کارم نداره منم براش خیلی احترام قائلم

وَلاَ تَقْتُلُواْ أَوْلادَکُمْ خَشْیَةَ إِمْلاقٍ نَّحْنُ نَرْزُقُهُمْ وَإِیَّاکُم إنَّ قَتْلَهُمْ کَانَ خِطْءًا کَبیرًا🌺و فرزندان خود را از ترس تنگدستی نکُشید[که]ما به آنان و شما روزی می دهیم; به راستی کشتن آنها گناهی بزرگ است.     سوره مبارکه أسراء آیه۳۱

یکیشون همه جا پخش کرده بود ما بدهی آوردیم خونمون رو فروختیم😂😂😂😂😂

عاشقم اهل همین کوچه بن بست کناری که تو از پنجره اش پای به قلب من دیوانه نهادی👩‍❤️‍👨💘
2082

سه تا دارم،یکیش مثله خواهر میمونه برام انقدر خوش قلبه و عاشقشم

یکی دیگ ه هم خیلی مهربون و خون گرمه

بزرگه صمیمی نیستیم ،اما اصلا به خوبی اون دو تا نیست

شما دائم در حال طی کردن مسیرهای تکاملی میکروسکوپی و ساختن "من" جدید هستید.

یه زن عمودارم...کاش اونم نداشتم😒انقدد عوضی همش میخواد دل بسوزونه خودش دست بالا بگیره..

چشمش بارنمیده بچه های مامان من پیشرفت کنه..میترکه بدبخت...

دست خودش نیس عقده ایی😒

براش آرزوی آرامش میکنم 🙏🤕

اگرخدابخواهدمیشود....✨❤️🧿
1718