2726
عنوان

چقدرررر دلم شکسته اصلا نمیتونم توصیف کنم؛ مشکل از منه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 821 بازدید | 79 پست
اره وقتی گفت چته و اینا گفتم میخواستم بعد ۴ شب بیام پیشت گفت چیکار من داری من میخوام برم پیش مامان ب ...

بچه ننه تشریف داره

همه زندگیم دخترم ❤❤❤وقتی بارون بباره  دیگه نمیخواهم با چتر زیر بارون راه برم غم عالم میاد توی قلبمممم دیگه بعد بارون زیبا نیست کی میتونه زیبایی بارون ببینه؟؟؟ همه رنگ هاااا شسته شده ......

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
چ هست کمی توضیح میدی؟ممنون

در این مقاله قصد داریم به 10 نشانه که بدانید در تله مهرطلبی گیر افتاده اید اشاره کنیم اما قبل از آن تعریفی از مهرطلبی داشته باشیم.

مهرطلبی چیست؟

مهرطلبی یا بیماری راضی نگه داشتن مردم، اختلال رفتاری است که فرد دارای عزت نفس پایین به آن دچار است. افرادی که حس ارزشمندی به خود ندارند تلاش می کنند با محبت افراطی نظر دیگران را جلب کنند و بدین ترتیب بر مشکلات و کمبودهای خود سرپوش بگذارند.

خنده های مصنوعی و خود را خوب نشان دادن نیز از علائم مهرطلبی است. چنین افرادی در خلوت خود هیچگاه احساس خوشبختی و ارزشمندی نمی کنند اما بجای درمان چنین حالتی، خشم خود را سرکوب می کنند و با چهره ای مهربان در جامعه ظاهر می شوند.

پيشرفت زن، آزادى وى، استقلال وى، بايد از درون خودش بيايد... اما گلدمن
در این مقاله قصد داریم به 10 نشانه که بدانید در تله مهرطلبی گیر افتاده اید اشاره کنیم اما قبل از آن ...

وا!!!!!من میگم بخاطر علاقه ای که دارم براش هرکاری میکنم شما اسمشو میذارید تله مهرطلبی؟؟؟؟

بنظرم شما متوجه نشدی اصلا 

چ هست کمی توضیح میدی؟ممنون

اين هم لينك مقاله اى كه قسمتى ش رو گذاشتم:

https://tehrannlp.com/10-نشانه-تله-مهرطلبی/ 

سرچ كنى مطالب بيشترى هم پيدا مى كنى 🌺

عزیزم من درکت میکنم واقعا خیلی سخته همه زندگی و عمرتو به پای یه مرد بزاری اونوقت جوابتو با بدی بده.  مثل امروز که شوهرم بهم گفت اهل زندگی کردن نیستی ،منی که پای همه بدبختیاش موندم

برای تو برای چشم هایت، برای من برای دردهایم، برای این همه تنهایی    ای کاش خدا کاری کند 
وا!!!!!من میگم بخاطر علاقه ای که دارم براش هرکاری میکنم شما اسمشو میذارید تله مهرطلبی؟؟؟؟ بنظرم شما ...

حالا بيشتر بخون شايد نظرت عوض شد...

در این مقاله قصد داریم به 10 نشانه که بدانید در تله مهرطلبی گیر افتاده اید اشاره کنیم اما قبل از آن ...

من نه مشکل دارم نه کمبود !!!هم خداروشکر خوش چهره ام هم اخلاقم خوبه هم مدرک تحصیلیم عالیه و از یکی از  بهترین دانشگااها تهران با نمره  نفر اول فارغ التحصیل شدم سطح مالی پدرم خوب بوده خودم همیشه معروف ب هوش استعداد بودم 

اینا رو نگفتم ک برا خودم نوشابه باز کنم خواستم بفهمید من کمبود ندارم عزت نفسمم پایین نیست 

شما عشق رو با کمبود و عدم عزت نفس تفسیر می کنید!!!

من بخاطر علاقمه که اینکارا رو میکنم دچار هیچ بیماری ای هم نیستم نیاز ب درد و دل داشتم متاسفانه نباید حرفی میزدم

عزیزم من درکت میکنم واقعا خیلی سخته همه زندگی و عمرتو به پای یه مرد بزاری اونوقت جوابتو با بدی بده. ...

دقیقا خیلی سخته ... بدبختی اینه ک نمیتونم اصلا یکم حسم بهش کم بشه الان قلبم شکسته ولی حسم بهش بد نیست کاش میتونستم انقد دوستش نداشته باشم

تو راه نااخوداگاه از چشمام اشک میومد داشتم فکر میکردم من انقد هواشو دارم حتی یکبار نذاشتم تو این مدت ...

ببخشید ولی از قدیم گفتن خدمت خر کردن گور است و لگد

اینقدر جان فشانی نکن برای آدمی که قدردانت نیست

معمولی باش،به خدا نه به خودت فشار میاد نه اون هوا برش میداره

من اینجا ریشه در خاکم، من اینجا عاشق این خاک ، اگر آلوده یا پاکم، من اینجا تا نفس باقیست میمانم، من از اینجا چه میخواهم نميدانم. ......
2706