2733
2734

سلام الان با اکانت جدیدعضو شدم درد دل کنم از عضویتت مبارک و اثبات تایپک بیزارم از زمان فاخته و هارلی کویین و خیلی قبل تر بودم 

اینا رو گفتم ک اگه کسی دوست نداره نیاد 

اگه کسی هم هست گوش بده کمکم کنه ممنون میشم

یه مشکل  برا همسرم پیش اومد که تقریبا تو دو هفته نزدیک ۱۰ بار یا بیشتر همسرم رو همراهی کردم کنارش بودم تو مطب  و بقیه جاها تا درمان بشه خدا میدونه چقدررر حرص خوردم واسش چقد ناراحتی کشیدم درحالیکه تو این مواقع هیشکی از خانوادش یادش نبود همیشه همینه نه که بگم الان  همیشه خدا هواشو دارم و عاشقانه دوستش دارم حتی کرونا گرفت منم الکی رفتم ب دکتر گفتم علائم دارمو  خودمو تو بخش کرونا  بستری کردم که پیشش باشم نترسه 

خدا میدونه چقدر بهش میرسم چقد بهش علاقه دارم ولی حس میکنم اون انقد بهم علاقه نداره و این دلمو میشکنه 

من بخاطرش رفتم توشهر دیگع دور از خانوادم زندگی میکنم امروز ک باز اومدیم مطب پدرمادرشم اومدن اونا تو شهر همسرم زندگی میکنند و تو شهر پدر مادر منم یه خونه دیگه دارن 

وقتی رفتیم مطب کارمون تموم شد ب این امید بودم ک میاد میریم خونه پدرمادرم اما ب پدر مادرش گفت او رو برسونم میام پیشتون 

خیلی ناراحت شدم خیییلی 

چون من ۴ شب بود بخاطر شیفتش تنها بودن تو شهر غریب توقع داشتم امشب بعد ۴ شب بیاد پیش من نه که بره پبش اونا بخصوص ک خب ما تو شهر پدر مادرش هستیم و هرروز میبینتشون

توقع داشتم بعد این همه همراهی  او هم منو تنها نکنه و بیاد پیشم بریم خونه مادرم

مشکلی نیست که این همه خودت ناراحت میکنی چیزی نشده که 

همه زندگیم دخترم ❤❤❤وقتی بارون بباره  دیگه نمیخواهم با چتر زیر بارون راه برم غم عالم میاد توی قلبمممم دیگه بعد بارون زیبا نیست کی میتونه زیبایی بارون ببینه؟؟؟ همه رنگ هاااا شسته شده ......

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

تو راه نااخوداگاه از چشمام اشک میومد داشتم فکر میکردم من انقد هواشو دارم حتی یکبار نذاشتم تو این مدت تنها بره  چقد شبا بیدار موندم و غصه خوردم چقد مثل پروانه دورش چرخیدم تا خوب بشه اونوقت حتی یه شب نیومد پیشم اونم اونم بعد اینکه ۴ شب تنها بودم 

یهو دید دارم گریه میکنم چقد بهم تند شد داد زد چقد فحش داد فکر کردم قلبم شکسته میخواد پودر شه بریزه هیچی نگفتم پیاده ک شدم از عمد رفت جلو پام‌گیر کرد خوردم زمین😔😔😔

2731

اگه میخواهی تو زندگیت ناراحت نشی این همه من کردم و تو کردی نکن و خدمت به همدیگر رو نشمارید هر کاری کردی برای دل خودت بوده دلیل نداره طرف مقابل هم همچین واکنشی داشته باشه اگه این قضیه رو برای خودت حل کنی کمتر تو زندگیت اذیت میشی

همه زندگیم دخترم ❤❤❤وقتی بارون بباره  دیگه نمیخواهم با چتر زیر بارون راه برم غم عالم میاد توی قلبمممم دیگه بعد بارون زیبا نیست کی میتونه زیبایی بارون ببینه؟؟؟ همه رنگ هاااا شسته شده ......
مشکلی نیست که این همه خودت ناراحت میکنی چیزی نشده که 

ادامه شو بخون عزیزم 

بهم بیاحترامی کرد خیییلی فحش داد من چیزی نگفتم  و فقط گفتم منو نبر خونمون میخوام برم قدم بزنم ک اصلا لج کرد و نذاشت برد پیادم کرد جلو خونه مامانم بعدم موقع پیاده شدن خوردم زمین چون قبل پیاده شدت کامل حرکت کرد 

با گریه دارم مینویسم

تو راه نااخوداگاه از چشمام اشک میومد داشتم فکر میکردم من انقد هواشو دارم حتی یکبار نذاشتم تو این مدت ...

کارش بد بوده فوش داده برای این کارش ناراحتی حق داری

خیلی ناراحت شدم خیییلی  چون من ۴ شب بود بخاطر شیفتش تنها بودن تو شهر غریب توقع داشتم امشب بعد ...

همین بی توجهی های سطحی و کوچولو باعث دلخوری های بزرگ میشن که بعدا تبدیل به دور از شما طلاق میشه 

بعد آقا ادعاشون میشه که خانم ها خیلی افسرده ان یا زنم خیلی غر میزنه 

خب آخه مرد حسابی تو اون یه ذره توجهی که واسه خانوادت میذاری واسه زنت و بچت بذاری نمیمیری که 

من اینو همیشه به شوهرم وقتی که از حدش فراتر میره میگم :از وقتی که ازدواج میکنی تا آخر عمرت فقط و فقط زنت برات میمونه و بالعکس شوهرم برام میمونه اولویت اول زن یا شوهر بعدا مادر و پدر و خواهر و..

چون هر جایی از دنیارو که بگردی باز هم شب میای سرت و پیش زنت میذاری رو بالش پس انقدر دلشو نشکون

از سال ۹۵ تا عید ۹۹ خواننده خاموش بودم😜 فروردین ۹۹ عضو شدم تا دوهفته پیش که دیگه نتونستم وارد کاربریم بشم😏 این کاربری جدیدمه🙂🙂
2738
اگه میخواهی تو زندگیت ناراحت نشی این همه من کردم و تو کردی نکن و خدمت به همدیگر رو نشمارید هر کاری ک ...

واقعا شما باشی ک از هر لحاظ مثل پروانه دور همسرت بچرخی بعد اون حتی یک شب همراهیت نکنه نمیاد تو ذهنت؟؟؟

مگه من چه توقعی داشتم ۴ شب شیفت بود تنها بودم دلم میخواست امشب پیشش باشم

واقعا شما باشی ک از هر لحاظ مثل پروانه دور همسرت بچرخی بعد اون حتی یک شب همراهیت نکنه نمیاد تو ذهنت؟ ...

عزیزم بهش میگفتی من بعد چهار روز دوست دارم پیشت باشم 

میای پیشم 

مرداااا نوفهمن عزیزم باید رک بگی 

ولی باز میگم چیزی نیست که این کارا رو کنی و گریه کنی و بعد فوش بخوری 

برای همین میگم توقع نکن

همین بی توجهی های سطحی و کوچولو باعث دلخوری های بزرگ میشن که بعدا تبدیل به دور از شما طلاق میشه  ...

دقیقا دقیقا گل گفتی ...ببین حالا اصلا خانوادش محلش نمیدن او انقد خودشو براشون جر میده ها

فکر میکنم قلبم شکسته فکر میکنم چاقو زدن ب قلبم انقد درد تو سینمه ب من گفت تو گاو نه من شیری چقد فحش های دیگه داد

گفت دلم‌نمیخواد برام کار کنی و ... من اصلا چیزی نگفته بودم

ادامه شو بخون عزیزم  بهم بیاحترامی کرد خیییلی فحش داد من چیزی نگفتم  و فقط گفتم منو نبر خ ...

برای این کارش حق داری ناراحت باشی

دقیقا دقیقا گل گفتی ...ببین حالا اصلا خانوادش محلش نمیدن او انقد خودشو براشون جر میده ها فکر میکنم ...

برای همین این ضرب المثل هست که میگن خوبی که از حد بگذرد نادان خیال بد کند

واقعا درکت میکنم عزیزم جدی میگم 

سنتی ازدواج کردین یا دوست بودین قبلش 

از سال ۹۵ تا عید ۹۹ خواننده خاموش بودم😜 فروردین ۹۹ عضو شدم تا دوهفته پیش که دیگه نتونستم وارد کاربریم بشم😏 این کاربری جدیدمه🙂🙂
عزیزم بهش میگفتی من بعد چهار روز دوست دارم پیشت باشم  میای پیشم  مرداااا نوفهمن عزیزم با ...

اره وقتی گفت چته و اینا گفتم میخواستم بعد ۴ شب بیام پیشت گفت چیکار من داری من میخوام برم پیش مامان بابام

برای همین این ضرب المثل هست که میگن خوبی که از حد بگذرد نادان خیال بد کند واقعا درکت میکنم عزیزم جد ...

نه ازدواج عاشقانه داشتیم اصلا سنتی نبود 

چیکار کنم خیلی دوستش دارم نمیتونم خوبی نکنم

2706