2058
2075
عنوان

اسکل بازی من در خواستگاری

591 بازدید | 54 پست

خواستگارا وقتی اومدن من چادر یه زن ۸۰ ساله که قهوه ای بود رو سر کردم بدون روسری و مثل پیر زن ها چادر رو محکم از زیر چونم گرفته بودم و رفتم نشستم پیش بابای پسره و منم انگار نه انگار که مهمون هست پاهام رو دراز کرده بودم و فیلم می دیدم 😂 و هر سوالی از بابام و مامانم می رسید من جواب می دادم و کلی حرف می زدم و میوه خوردنی ملچ و مولوچ می کردم و هی می گفتم از شما چه خبر یکم حرف بزنید و یه پشه روی پای بابای پسره بود منم محکم زدم رو پاش تا پشه بمیره و به جای من اونا سرخ شده بودن 😆😅

فقط خودت باش  

😐😐😐😐

میشه برا خانوم معلم شدنم یه صلوات مهمونم کنی 😔خوب دنیا خوبه هم خشن درده هرکی قد جنبشه ✌جانه هرکی هرکی هستی بام قهرنکن من کلا آشتی بلدنیستم من فراموشت میکنم 🙃 بدم میاد شاد باشم 🙂میدونی چرا؟؟چون هروقت شادبودم یهویکی زد توذوقم دلم شکست 😅میشه خندیدولی خوشحال نبود😅

وااای کلی خندیدم😅

راست راسکی بود؟

گر به دولت برسی مست نگردی مردی ،  گر به ذلت برسی پست نگردی مردی ، اهل عالم همه بازیچه دست هوسند ، گر تو بازیچه این دست نگردی مردی 

چه جالب دقیقا منم همین مشکل رو داشتم از طریق دکتر ساینا آنلاین با یه دکتر مطرحش کردم و راهنماییم کردند. برای من خیلی تجربه خوبی بود.

اینم سایت‌شون 

😳😳😐😐😂نگو ک باهمون ازدواج کردی

چند سالت بود؟

برای مهندسشدنم یه صلوات میفرستی با ❤ مهربونت؟! بچه مهندس سایتم همه میگن مهندسی بازار کار نداره اما من ثابت میکنم توی هر کاری بهترین باشی کار هست🥰خیلی خوشحالم دوتا دوست پیدا کردم😍😍😍مرسی که هستین😘@جانی_دپ و @۷خ۱۳۷۷۷۷😁😁🤩😍
2073
اره 

خواهر تصورت کردم چه صحنه ای بوده😐😄

گر به دولت برسی مست نگردی مردی ،  گر به ذلت برسی پست نگردی مردی ، اهل عالم همه بازیچه دست هوسند ، گر تو بازیچه این دست نگردی مردی 
2051

😂😂😂

«من آنقدر خواستمش که نخواستنش را ندیدم...او آنقدر نخواست که هیچ چیز از من را ندید...»💔                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                             

خدایی خیلی ضایع بودی مخصوصا اون پشه 😐😐😐

رویای مرگ شاید بهانه ایست برای تحملِ کابوسی به نامِ زندگی..........                                                               اگه توی یه کشوری،درآمدِ یه ناخن کار بیشتر از یه معلمه،به این معنی نیست که پول تو درس خوندن نیست،،،،به این معنی هست که مردم از ظاهر زشتشون بیشتر خجالت میکشن تا  مغزِ خالیشون........                                                     قسم میخورم حرفی که تو عصبانیت زده میشه،تو آرامش ساعت ها بهش فکر شده،،،،،پس با کلمه ی عصبی بود یه چیزی گفت  خودتونو گول نزنید..........‌                                                                                                                                                                  🌨️⁩ اسفندیِ جذاب⁦🌨️⁩

من چرا باورم نشد! من 11 سالگیم میفهمیدم خواستگار یعنی چی بازم

حالا این بماند چجوری 11 راه دادین خواستگار

روز وصالی که ندارد فراق/دل ز همه بر کنم از بهر تو💗از خود عزیزم بابت تمام روزایی که به اندازه کافی دوستش نداشتم و سرکوبش کردم معذرت میخوام. بابت همه ی روزایی که بیشتر تلاش نکردم، باختو قبول کردم و امیدم رو ناامید کردم معذرت میخوام. بابت تمام روزهایی که اعتماد به نفس کافیو نداشتم و به دیگران اجازه توهین دادم معذرت میخوام.خود عزیزم، دوستت دارم، میبخشمت، میپذیرمت🌿🌱🍋
2081

آهان کسی که بره خواستگاری دختر یازده ساله لیاقتش همین رفتاره، تازه خیلی هم محترمانه برخورد کردی، هر بلایی سرشون میاوردی حقشون بود.

هم لایکم کنید هم ریپلای! اصلا وقتی میام سایت و میبینم رو اعلاناتم عدد هک شده ذوق مرگ میشم... مخصوصا ریپ...وای یزیدتو ریپلای💃😊
1718