2410
2553

لطف میکنی گلم گره افتاده تو کارم و به شدت منتظر یه خبر خوبم .... التماس دعا کلی 

#ملی گرا❤️🤍💚/بمیری به نام ، نمانی به ننگ /🕊🔜 ✌️۱۴۰/اثر ظلم محال است به ظالم نرسد/پیش از آنکه تشخیص دهید دچار افسردگی ، هستید یا اعتماد به نفس پایینی دارید ؛ اطمینان حاصل کنید که توسط ، یک مشت عوضی محاصره نشده اید !!  زیگموند فروید  ازت متنفرن چون مدام دارن مخفیانه باهات رقابت میکنن و بت میبازن  به کسانی که به شما حسادت میکنند ؛ احترام بگذارید ، چون تنها کسانی هستند که از صمیم قلب معتقدند که برتر از انها هستید  ترجیح میدهم به ذوق خویش دیوانه باشم تا به میل دیگران عاقل ...!! من گر نیکم و گر بد تو برو خود را باش ;) 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2720
لطف میکنی گلم گره افتاده تو کارم و به شدت منتظر یه خبر خوبم .... التماس دعا کلی      ...

انشالله خبر خوبم میشنوی زود زود

همچنین گلم التماس دعا   

اللهم عجل لولیک الفرج...
2714
انشالله خبر خوبم میشنوی زود زود همچنین گلم التماس دعا    

خدا از دهنت بشنوه عزیزم ... چشم براتون صلوات فرستادم :)

#ملی گرا❤️🤍💚/بمیری به نام ، نمانی به ننگ /🕊🔜 ✌️۱۴۰/اثر ظلم محال است به ظالم نرسد/پیش از آنکه تشخیص دهید دچار افسردگی ، هستید یا اعتماد به نفس پایینی دارید ؛ اطمینان حاصل کنید که توسط ، یک مشت عوضی محاصره نشده اید !!  زیگموند فروید  ازت متنفرن چون مدام دارن مخفیانه باهات رقابت میکنن و بت میبازن  به کسانی که به شما حسادت میکنند ؛ احترام بگذارید ، چون تنها کسانی هستند که از صمیم قلب معتقدند که برتر از انها هستید  ترجیح میدهم به ذوق خویش دیوانه باشم تا به میل دیگران عاقل ...!! من گر نیکم و گر بد تو برو خود را باش ;) 
من یه حاجت بزرگ دارم که خدا خودش باید کمک کنه بهم میشه برا برآمرده شدن حاجت من بخونی انشالله خودتم ح ...

چشم عزیزم حتما میخونم برات

یه آیت الکرسیم میخونم  

انشالله حاجت روا بشی .. 

مرسی عزیزم 

اللهم عجل لولیک الفرج...
2706