1874
2079

چه جالب دقیقا منم همین مشکل رو داشتم از طریق دکتر ساینا آنلاین با یه دکتر مطرحش کردم و راهنماییم کردند. برای من خیلی تجربه خوبی بود.

اینم سایت‌شون 

2077

کامرانی و میگ بنظرم🤣

سلام دوستان گلم من حامی ترنس ها هستم اونها نجس نیستن .خنده دار نیستن.نشانه آخرالزمان نیستن.اونهاام انسان هستند و مثل ما حق زندگی دارن و ما نباید باخنده های الکی این حق و ازشون بگیریم خنده های ما باعث گریه های شبانه اونها هستش پس بیاین مهربون و حمایت کننده باشیم❤🤝

بزار

خوش عكس نيستي ..... اما قشنگ داري ازچشم ميوفتي......دورمو آدمايي پركردن كع باذهن مريضشون قلبمو جوييدن....... آدم كينعه اي نيستم،اما صبورم نيستم ؛پس خودم كارماي خودم ميشم،.... تئوري زيادهست اما به هيچكدوم اندازه اينكه دنيا يع بازيع اعتقادندارم.....  

کاش لااقل یک نفر بود که من با او،از همه چیز همانطور حرف میزدم که با خودم حرف میزنم...این کاربری برای دو نفره:من و کیبورد گوشیم؛اونم گاهی براتون درد و دل میکنه و از گذشته ها میگه😊لطفا درخواست دوستی ندهید...مرسی...اه
2032
خب اینکه خودش معروف هست رو چرا اول نزاشتی؟

والا همینو بگو

فقط 7 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
🥰BTS🥰.آرمی.😋25سالمه.تیکرتولد سه سالگیه دخترم. من خوشبخت ترینم😁😁.   با قانون جذب میخوام خوشبخت شم😊😜 ومیشم. 

🏃‍♀️با کله اومدم

عاشق سربازی و موتور سواری، کاش پسر بودم حداقل این دوتا رو تجربه میکردم😢یه چپ دست باهوش🙂عاشق جنگی کردن خروس ها با فلفل. البته اگه دزدا بزارن🙃عاشق درست کردن سوت با یه خوشه گندم سبز😁انقدر فضول بودم و تو خاکا بازی میکردم موهامو تراشیدن😶همیشه در حال ولویی✌️😐 لحجه ی ما خیلی شیرینه ولی نمیدونم چرا خودمون بدمون میاد😕  یه نمونش اینه که به کثیف میگیم‌⇦پِچَل😐😐                    ️
2051
والا همینو بگو

پربازدید

سلام دوستان گلم من حامی ترنس ها هستم اونها نجس نیستن .خنده دار نیستن.نشانه آخرالزمان نیستن.اونهاام انسان هستند و مثل ما حق زندگی دارن و ما نباید باخنده های الکی این حق و ازشون بگیریم خنده های ما باعث گریه های شبانه اونها هستش پس بیاین مهربون و حمایت کننده باشیم❤🤝

ن

1718