2726
عنوان

مادرای شیرده لطفا بیاید

132 بازدید | 24 پست

مامانا دخترم تا دیروز هر یکساعت و نیم برا شیر بیدار میشد شب هم ۴ساعت بعد اخرین شیرشب پامیشد.از صبح امروز هر ۳ساعت بزور خودم بیدارش میکنم شیر میدم اصلا گرسنه نیست انگار،دیشب هم ۱۲شیر خورد تا ۵ونیم بیدار نشد.نگران شدم راستش🙄

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
۳ماه

طبیعیه همیشه یه جور شیر نمیخورن 

خدایا مراقب ویهان وماکانم و همسر عزیزم باش  قربون دوتا پسر تپلم برم من..اگه جواب بی ادبیتو نمیدم یعنی در حد من نیستی پس انقدر خودتو خاروخفیف نکن و زور نزن 
الگوی شیر خوردنشون عوض میشه.  اگه عمیق میخوابه یعنی شیر سیرش میکنه فقط نذار از یه یا چهار ساعت ...

اره میخوابه.اخه زیادم بالا میاره شک دارم اصلا سیر بشه،ولی انگار میشه،نمیدونم والا

اخه یهویی هم اینجوری شده نگران شدم.چیز خاصی هم نخوردم.خودم بزور بیدارش میکنم میدم

چند وقتشه؟ نگران نباش ولی اگ دیدی خیلی بی میله به شیر و همش خوابه و نمیخوره ببرش دکتر شاید سرماخورده گلو دردی چیزی داره

تو این سن مکیدنشون قویتر میشه بیشتر میخورن و نیاز نیست که تندتند بخورن ولی کم مثل نوزادی 

و قوت شیرتم حتما بیشتر شده مدت بیشتری سیر میمونه

بالاخره منم آنلاین شاپ خودمو تاسیس کردم 🥳👏کلی لباس فوق ناز واسه کوچولوها دارم آیدی پیجمم اینه :happy.child.iran بچها فالوم کنین هر روز پست جدید میذارم 🇮🇷😘🤗پسر خوشگلمو 😍که در بالا مشاهده میفرمایید از اولین ثانیه های زندگیش تا بحال همینطور چشم بازه این پسره،نمیخوابه که😩بس که شیطونکه
2706