1874
2079
عنوان

مادرای شیرده لطفا بیاید

130 بازدید | 24 پست

مامانا دخترم تا دیروز هر یکساعت و نیم برا شیر بیدار میشد شب هم ۴ساعت بعد اخرین شیرشب پامیشد.از صبح امروز هر ۳ساعت بزور خودم بیدارش میکنم شیر میدم اصلا گرسنه نیست انگار،دیشب هم ۱۲شیر خورد تا ۵ونیم بیدار نشد.نگران شدم راستش🙄

من با متخصصین زنان این سایت بصورت آنلاین صحبت کردم نتیجه گرفتم. به نظرم یه سر به سایت‌شون بزن.
 کلیک کن
۳ماه

طبیعیه همیشه یه جور شیر نمیخورن 

خدایا مراقب ویهان وماکانم و همسر عزیزم باش  قربون دوتا پسر تپلم برم من..اگه جواب بی ادبیتو نمیدم یعنی در حد من نیستی پس انقدر خودتو خاروخفیف نکن و زور نزن 
2077

الگوی شیر خوردنشون عوض میشه. 

اگه عمیق میخوابه یعنی شیر سیرش میکنه فقط نذار از یه یا چهار ساعت بیشتر بشه خودت بهش شیر بده 

خوشبختی همیشه داشتنِ چیزی نیست .خوشبختی گاهی لذت عمیق از نداشته‌ هاست! «یک نوع رهایی» که شبیه به هیچ چیز نیست؛ و گاهی ساده و غیرقابل تصور است. 
الگوی شیر خوردنشون عوض میشه.  اگه عمیق میخوابه یعنی شیر سیرش میکنه فقط نذار از یه یا چهار ساعت ...

اره میخوابه.اخه زیادم بالا میاره شک دارم اصلا سیر بشه،ولی انگار میشه،نمیدونم والا

اخه یهویی هم اینجوری شده نگران شدم.چیز خاصی هم نخوردم.خودم بزور بیدارش میکنم میدم

چند وقتشه؟ نگران نباش ولی اگ دیدی خیلی بی میله به شیر و همش خوابه و نمیخوره ببرش دکتر شاید سرماخورده گلو دردی چیزی داره

2032
اره میخوابه.اخه زیادم بالا میاره شک دارم اصلا سیر بشه،ولی انگار میشه،نمیدونم والا

رفلاکس نداره؟؟ 

خوشبختی همیشه داشتنِ چیزی نیست .خوشبختی گاهی لذت عمیق از نداشته‌ هاست! «یک نوع رهایی» که شبیه به هیچ چیز نیست؛ و گاهی ساده و غیرقابل تصور است. 

تو این سن مکیدنشون قویتر میشه بیشتر میخورن و نیاز نیست که تندتند بخورن ولی کم مثل نوزادی 

و قوت شیرتم حتما بیشتر شده مدت بیشتری سیر میمونه

بالاخره منم آنلاین شاپ خودمو تاسیس کردم 🥳👏کلی لباس فوق ناز واسه کوچولوها دارم آیدی پیجمم اینه :happy.child.iran بچها فالوم کنین هر روز پست جدید میذارم 🇮🇷😘🤗پسر خوشگلمو 😍که در بالا مشاهده میفرمایید از اولین ثانیه های زندگیش تا بحال همینطور چشم بازه این پسره،نمیخوابه که😩بس که شیطونکه
2081

از دفعات ادرارش مشخصه شیر میخوره یا نه

"برای اینکه مردم در خط نگه‌داشته شوند، آن‌ها باید گرسنه، نیازمند، بی‌سواد، و خرافی نگه‌داشته شوند. اگر فرزند بقال باسواد شود، او نه‌تنها به سخنرانی من انتقاد خواهد کرد، بلکه واژه‌های بدیعی را نیز بکار می‌برد که نه شما و نه من نمی‌توانیم آن را بفهمیم … چه اتفاقی می‌افتد اگر کودک علوفه‌فروش باهوش و توانا باشد و کودک من، ...،تنبل و احمق باشد؟"
چرا داره رفلاکس

خب پس به خاطر همونه بالا آوردنش 

داروش رو مرتب بده. 

دختر منم  رفلاکس داشت دارد‌ رو مرتب دادم و غذا خور شد 

خوب شد شکر خدا. 

برای شیر خوردنش انشاءالله چیزی نیست و به خاطر تغییر الگوی شیر خوردن هست ولی باز هم حواست باشه اگه بیقرار شد یا دیدی بلع براش سخته یا تب داره ببرش دکتر 

خب پس به خاطر همونه بالا آوردنش  داروش رو مرتب بده.  دختر منم  رفلاکس داشت دارد‌ رو ...

باشه حتما‌.برای رفلاکس چی میدی بهش؟دکتر فقط امپرازول داد براش اونو میدم بدتر میشه صدبار بالا میاره از صبح تا شب

1718