2726
عنوان

برای زشتا هم خواستگار میاد؟!

| مشاهده متن کامل بحث + 925 بازدید | 48 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

بله ،اونم چه خواستگاری آدم حسابی ای 

هر وقت بخاطر حرف درستی که زدی، بهت گفتن اراذل اوباش آیه ی 27 سوره ی هود رو بخون که به حضرت نوح (ع) گفتن :"..... وَمَا نَرَاكَ اتَّبَعَكَ إِلَّا الَّذِينَ هُمْ أَرَاذِلُنَا بَادِيَ الرَّأْيِ وَمَا نَرَىٰ لَكُمْ عَلَيْنَا مِنْ فَضْلٍ بَلْ نَظُنُّكُمْ كَاذِبِينَ"----->.... ما کسایی که از تو تبعیت کردن رو جزو اراذل (انسان های پست) میدونیم و شما برتری نسبت به ما ندارید بلکه فکر می‌کنیم دروغگو هستید 🌹🐤شش ماهم که بود مادرم بخاطر شغلش مجبور شد منو بذاره مهد کودک، برای همین خانه داری رو انتخاب کردم💛 💐خدای مجازی همون خدای دنیای حقیقی هست منتهی کسایی که یه عمری بخاطر حرف مردم خوب بودن اینجا که ناشناس میشن تمام پرده های حیا رو میدَرَند.... 💐صبر اینه که توی سختی از حالت پیش مردم شکایت نکنی،خدا بدش میاد لیسانس دارم و مطالعه میکنم ولی خانه دار بودن رو انتخاب کردم، هدفم تربیت بچه ام هست 🐣🌺 و علت حضورم اینجا اینه که بازخورد کارهام و تجربیاتم رو ببینم 🌺

زشت_کی_بودم_من# 😬

من زشتم خواستگارام بعد ازدواجمم تموم نمیشه

نگران نباش🙂♥️

چـادر من!!! ❤️❤️تــو بــامـن بـزرگ شدی!🙆‍♀️درتـمام لحظات زندگی ام همرام بـودیـ  با من زیر باران ☔🌧️🌀ماندی و خیس شدی  با من قد کشیدی تغییر کردی با من زیر افتاب گرمت شد.. .من یک محجبه ام برایم از سختی هایش بهانه بیاور!😶ولی بدان حرفایت روی من اثر ندارد🙃من در این دنیا باحجاب بودنم را باهیچ چیز عوض نمی کنم😊😍❤️شاید از نظر بعضی ها زیبا نباشد 🤪ولی تمامم را به رخ هرکس و ناکسی نمی کشم 😎 "حجاب" مهر عنایت حق بر قامت فرشتگان زمین است ❤️🧡💛💚💙💙💜  تاریخ هیچوقت فراموش نمیکنه اون روزه روبه روی ضریح  امام رضا علیه السلام چادر سفید رو سرمنو قرآن بدست تو که از استرس یه آیه رو ده بار میخوندی ومنی که چشم دوخته بودم به گلای چادرو زبونم بند اومده بود. بلافاصله بعد گغتن بله بتو دستمو گرفتی و در گوشم گفتی.((تا اخر لحظه ای عمرت مال خودمی.... ومال خودم.. بعد از گذشتن این همه روزو ساعت این جمله ی تو هرشب میاد تو ذهنمو و گوشم  انگار تازس و همین الان گفتی چون هیجوقت کم نزاشتی و نزدی زیز حرفت...  من حاضرم بمیرم ولی یه روز بدون تو نمونم  زندگی بدون تو مثل مردن از عطش و خورذن آب و سیر نشدنه... 💔خداایا هیچ کاری و.. هیچ کاری نمیتونه شکر گزاری منو بابت نعمتات نشون بعده پس خودت یجور حساب کن مهربونم💜❤️💔
2728
نه همه اینایی ازدواج کردن زیبای خفتن  زشت چیه بابا هرکسی خوشگلی خودشو داره مردا خودشون خیلی خو ...

مشکل اینه خوشگل نیستن ولی پری میخوان😂 

چرا انقدر اوضاع خیطه؟؟!                              

چه ربطی داره مهم اعتماد به نفس و شخصیته ولی بازم اعتماد به نفس از همه چیزززز مهم تره نمیخوام قضاوت کنم پلی یه خانمیو میشناسم ۴۸ سالشه دو بار طلاق گرفته قیافشم معمولیه اخلاقشم با خانما اصلا خوب نیس (تا اونجایی که من رابطه داشتم باهاش خشک و خودشو بالا میبینه) دو ماه پیش عقد کرد با پسر ۲۵ ساله تک پسر پولدار دوتا ویلام انداختن پشت قبالش فقط چون خودشو قبول داره و اعتماد به نفس داره. 

اگه قرار بود بشینه با پسره بگه من چقد زشت و بدبخت و شکست خورده ام که پسره فرار میکرد

هَرابانو🌻

ببین برای همه چه خوشگل چه زشت یه اسکول پیدا میشه😆😆😆😆🤦🏻‍♀️

منو لایک نکنید روم ریپ بزنید🥺😂                                                                             《اللهم صلی علی محمد و آل محمد》 5 تا صلوات برای اخرت خودتون بفرستید🙃💟                       

یک بخشی از ملاک انسان های عاقل چهره ست

نه همش❌

زیباترین هندسه زندگی اینه،پلی از امید بسازی بالاتر از دریای ناامیدی😍😍😍                                         ........لaدaن.........                                                                 ❤❤❤❤دوستتون دارم❤❤❤❤

بنظرم خواستگار یا کلا هر آدمی جذب احساسی میشه که تو نسبت به خودت داری.من دختر دیدم با چهره کاملا معمولی و وضع اقتصادی نه چندان عالی خوب ازدواج کرده چون اعتماد به نفس خوبی داشت و اینکه آدم قوی بود

2706