1874
2075

چه جالب دقیقا منم همین مشکل رو داشتم از طریق دکتر ساینا آنلاین با یه دکتر مطرحش کردم و راهنماییم کردند. برای من خیلی تجربه خوبی بود.

اینم سایت‌شون 

2073

بله ولی با وضع مالی در‌حد خودشون

کلا خواستگاری میاد ک وضع مالیش در حد دختر باشه با یکم تفاوت زشت و خوشگلم نداره

به خودت کمی اهمیت بده وگرنه لا به لای زندگی از بین می روی و هیچ کس هم نمی فهمد ...  

برای همه زوج خدا افریده اگر میبینی بعضیا مجردن خودشون زوجشون رو پس زدن 

بعدم لیلی خیلی زشت بود ولی مجنون عاشقش بود و... 

تازه بخته زشتا بهتره و به نظر من زیبایی صورت مهم نیست زیبایی دل مهمه 

وزن اولیه۸۳☹️ وزن هدف اول۷۵ 😘هدف دوم ۷۰🤩🤩🤩🤩

یکیو میشناسم،دندوناش تو دهنش جا نمیشد.

ینی نمیتونست دهنشو کامل ببنده.

یه پسره فوووق پولدار عاشقش شد ازدواج کرد باهاش.

بعد ازدواجش کلی عمل زیبایی انجام داد

‌به نیت حاج قاسم رأی میدهم🖤یادش بخیر،در عصر جدید هرکس رأی نمیداد،حق اظهار نظر هم نداشت... :)
2032

هیچ کس هیچ کس زشت نیافریده شده ما برچسب میز نیم همه قشنگی های خاص خودشونو دارن معلومه که هست خدا بررگه

گر به دولت برسی مست نگردی مردی ،  گر به ذلت برسی پست نگردی مردی ، اهل عالم همه بازیچه دست هوسند ، گر تو بازیچه این دست نگردی مردی 
2051

بله ،اونم چه خواستگاری آدم حسابی ای 

فقط 3 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
هر وقت بخاطر حرف درستی که زدی، بهت گفتن اراذل اوباش آیه ی 27 سوره ی هود رو بخون که به حضرت نوح (ع) گفتن :"..... وَمَا نَرَاكَ اتَّبَعَكَ إِلَّا الَّذِينَ هُمْ أَرَاذِلُنَا بَادِيَ الرَّأْيِ وَمَا نَرَىٰ لَكُمْ عَلَيْنَا مِنْ فَضْلٍ بَلْ نَظُنُّكُمْ كَاذِبِينَ"----->.... ما کسایی که از تو تبعیت کردن رو جزو اراذل (انسان های پست) میدونیم و شما برتری نسبت به ما ندارید بلکه فکر می‌کنیم دروغگو هستید 🌹🐤شش ماهم که بود مادرم بخاطر شغلش مجبور شد منو بذاره مهد کودک، برای همین خانه داری رو انتخاب کردم💛 💐خدای مجازی همون خدای دنیای حقیقی هست منتهی کسایی که یه عمری بخاطر حرف مردم خوب بودن اینجا که ناشناس میشن تمام پرده های حیا رو میدَرَند.... 💐صبر اینه که توی سختی از حالت پیش مردم شکایت نکنی،خدا بدش میاد لیسانس دارم و مطالعه میکنم ولی خانه دار بودن رو انتخاب کردم، هدفم تربیت بچه ام هست 🐣🌺 و علت حضورم اینجا اینه که بازخورد کارهام و تجربیاتم رو ببینم 🌺

زشت_کی_بودم_من# 😬

من زشتم خواستگارام بعد ازدواجمم تموم نمیشه

نگران نباش🙂♥️

یـک سـیـب🍎 افتـاد وجهان🌏.                         ازجـاذبـه ی زمـیـن بـاخـبـرشـد📚.                         و هـزاران جـسـدافـتـاد🥀                  وبـشـرمـعـنـی انـسـانیـت را💓.                             درکـ نـکـرد🧠💔. 

اره چرا نیاد شانس زشت ها از خوشگل ها بیشتره والا 

فقط 22 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
آدم های حسود همیشه خودشون سم میخورن و منتظرن ک بقیه بمیرن 😎😂😝
1718