2726
وای خدا😐😐😂 حالا مادرشوهرت چیه تو میشه؟  

هم زنداییمه همه عمه بابامه 😐😐😐

حالا این به کنار چه قد نیشه کنایه که نزده بهم خونمون دو طبقه بود اینا بالا ما پایین چه قد یهویی میومد در خونمون و باز میکرد میومدتو بعد ناراحتم میشدم میگف تو باید خوش حال شی من میام بهت سر بزنم 😐😐😐😐😐 الان دیگه ازش جدا شدم رفتم یه شهر دیگه با اینکه اونجا به اسم شوهرم بود ولی نتونستم بمونم😑

آخه کدوم احمقی از اینکه یکی بیاد یهویی در خونشو باز کنه بی اجازه بیاد تو خوش حال میشه که من خوش حال شم 😑😑😑

قدر مادر را فقط نوزادی میداند که اگر تنی عطر مادرش را ندهد آن را پس میزند گمانم تنها اوست که میداند هیچکس جز مادر ارزش معشوق بودن را ندارد 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
😐😐یا خدا چقدر عجیبن زنداییتون بنظرم همین به شوهرتون خوب باشین کافیه

آه چه قد حسرت خونه خودمو میخورم که چه قد تمیز بود و خوب بکد ولی آخر نتونستم طاقت بیارم این بی احترامی هارو الان یه شهر دیگه مستاجرم رابطه ام با مادرشوهرم خوبه الان ولی چه ففایده نزدیکش باشم باز میخواد هی بهم گیر بده 

قدر مادر را فقط نوزادی میداند که اگر تنی عطر مادرش را ندهد آن را پس میزند گمانم تنها اوست که میداند هیچکس جز مادر ارزش معشوق بودن را ندارد