2737
2734
عنوان

دخترک کم وزن من

227 بازدید | 19 پست

مامانا دخترم ۴ ماهش داره تموم میشه همچنان کم وزن به ۵ کیلو نرسیده حساسیت به شیر گاو داره رفلاکس داره دکتر روغن کالری دادی شیر خودمم تقویت میکنم الان دو هفتس فرنی و حریره بادومو شروع کردم دیگه نمیدونم چه کنم هرکیم میبینه میگه چه کوچولو اعصاب خورد شده 

والا پسر من که همیشه لاغر موند

با هیچی هم درست نشد

رفلاکسش خوبه بالا نمیاره اما هنوز دوساله ست و لاغره 

من یه آدم چاق هستم😭در حال رژیمم.هر کی امضام دید،بهم انگیزه بده//هدف اول ۸کیلو کاهش

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

شیر خشک بده غذا زوده واسش 

❣❣دوتا مرد تو زندگیمه که از هرچیزی برام ارزشمندترن❣❣شوهری که نیمه زندگیم را کامل کرد 💑و پسری که تمام زندگیمه👨‍👩‍👦 دوستتون دارم جلتنمن های عزیزم😎👑🤍گرپدرتاج سراست👨‍💼 سلطان غم ها مادرست🧕 مادرشوهر و پدرشوهرمم رو خیلی دوست دارم🥰خدایا تو دلیم رو به تو سپردم👶🤍🦋🤍🦋🤍🦋🤍🦋🤍 امام رضا عاااشقتم💚💚
2731
2738

عزیزم واسه غذا زود نیس؟به دکترت بگو شیرخشک بهت معرفی کنه

📌وقتی به داشتن اعتماد بنفس عادت نداشته باشی اعتماد بنفس بنظرت نوعی مغرور بودنه📌وقتی همیشه منفعل بودی قاطع بودن مثل خشونت به نظرت میاد📌وقتی عادت نکردی نیازهات فراهم بشه اولویت دادن به خودت برات مثل خودخواهیه📌اینو گفتم که بدونی دایره ی امن تو همیشه معیار خوبی برای رفتارت نیست
یه متخصص دیگه ببر.بگو شیر خشک قوی و ضد الرزی بهش بده.با شیر خودت به هیچ جا نمیرسه بچه‌.اشتباه من رو ...

شیرخشک آپتامیل پپتی جونیور که اصلا کمیابه و ضد حساسیته

2706