2733
2734
عنوان

با بچه ای ک حرف گوش نمیکنه چ کنم

193 بازدید | 38 پست

اصلا ب هیچ عنوان حرفمو گوش‌نمیده

با زبون

با مهربونی

با دعوا

با کتک

اصلا حرف منو گوش نمیده خیلیییی ناراحتم

نزدیک ۴ سالشه

دایه ی مهربان تر از مادر نشن بعضیا کتک ینی یکی دوتا رو باسن و شونش اینا

لطفا اگر تو تاپیکا شمارو ریپلای کردم یا از شما سوال پرسیدم جواب منو بدید وقتی مخاطبم شما نیستین و میاین با ریپلای تون جنجال به پا میکنید فاقد شعور هستین✌️📿😌

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

پسر منم سه سالش تموم شده اصلا ب حرفم گوش نمیده تو خونه فقط جنگ و دعداس خیلی شیطون و لجبازه

6سالی میشه خودمو فراموش کردم🖤تیکر ب وقت لاغری وزن اولیه73 وزن فعلیم69شروع99/12/18تیکر رسیدن ب هدفم 60

هم دردیم☹️

من هرگز از رحمت خدای مهربانم ناامید نمیشم.خداجانم اونی که الان این امضارو میخونه،به همه آرزوهاش برسون💜تا اینجا اومدی اگه دوست داشتی بهم بگو برات صلوات بفرستم
2738
کتک ک اصلا هیچ با کتک درست نمیشه باهاش حرف بزن 

والا زبونم مو دراورد اصلا حرف گوش نمیده بخدا گوش نمیده🥺

لطفا اگر تو تاپیکا شمارو ریپلای کردم یا از شما سوال پرسیدم جواب منو بدید وقتی مخاطبم شما نیستین و میاین با ریپلای تون جنجال به پا میکنید فاقد شعور هستین✌️📿😌

با تشویق کردن میتونی

مثلا بگو اگه ۵تا ستاره بگیری آخر هفته میبرم پارک 

یا بستنی میخرم وکم کم عادت میکنه 

توهرتاپیکی غلط املایی ببینم  تذکر میدم  لطفا ناراحت نشین دوستای گلم 😍😍😍😍😍😍
پسر منم همینه فقط باید گلومو جر بدم و تهدید کنم تا گوش کنه

این تهدیدم ج نمیده

الان تنبیه کردم شکلات ندادم بهش کارتونی ک عاشقشه هم گفتم پاکش میکنم خونه دوستشم گفتم دیگ‌نمیفرستم ولی بازم تو روم وامیسته

2706