2058
2075

سلام من کالری مجازم ۱۸۰۰ تاست ولی الان چون. تو خوراکم دقت میکنم معمولا ۵۰۰ تا ۶۰۰ تا میخورم و گاهی نزدیک ۱۰۰۰ جز پنجشنبه ها که ۱۸۰۰ تا میخورم تا استپ نکنم 

معدم کوچیک شده و از غذا بدم میاد و حالمم بهم میخوره 🤐🤐 

چقدر بیاد کم کنم در هفته 

وزن اولیه۸۳☹️ وزن هدف اول۷۵ 😘هدف دوم ۷۰🤩🤩🤩🤩

اصولی بخور

🌷سرگروه گروه رز قرمز🌷وزن شروع۱۰۸🌷وزن فعلی۸۱.۳۰۰🌷هدف نهایی ۷۵🌷کمکم کن خدا جونم🌷ممنونم از خودم🌷با کالری شماری زیگزاگی🌷هرکی دوست داشت با ما همراه بشه بیاد تاپیکم🌷تاپیک مانکن های ۱۴۰۰🌷  تاپیک آهنگ ورزشی🌷تاپیک وزن

عزیزم کم میخوری فایده نداره استپ میشی

ما ی تاپیک لاغری داریم اگه می خوای تگت کنم

سرگروه گروه رزنارنجی🍂  وزن اولیه ۹۰  وزن هفته پیش ۷۵.۹۰۰ وزن این هفته7۵.۶۰۰وزن هدف  ۷۲                                                               میشه واسه مادرشدنم ی صلوات بفرستی😔😔خدایا هیچ زنی رو در حسرت مادر شدن نزار  منم یه روز اینجا تیکر بارداری میزنم  هر سوالی راجب ناباروری میکرو و آی وی اف داشتید بپرسید اگه بدونم حتما جواب میدم                  

روزی ۵۰۰ خوردم ت ماه ۱۳ کیلو کم شد ازم.

منم یروز مادر میشم💖مطمعنم میرسه اون روز😇۴ سال شد💔.اما من باز منتظر میمونم میای تو دلم مطمعنم مامانی اندفعه قلبتم تشکیل میشه..😍(بارداری جنین بدون قلب)۹۹٫۴٫۳(کورتاژ)،( iui)۱۴۰۰٫۲٫۱۳ منفی...دومین (iui)1400/3/10 منفی..Iui3 1400/4/8 ????مثبت میشههههه
من با متخصصین زنان این سایت بصورت آنلاین صحبت کردم نتیجه گرفتم. به نظرم یه سر به سایت‌شون بزن.
 کلیک کن
عزیزم کم میخوری فایده نداره استپ میشی ما ی تاپیک لاغری داریم اگه می خوای تگت کنم

تک کن عزیزم 

2077
اصولی بخور

عه سمیرا جون توهم هستی؟

اومده بودم زیرگروه جمع کنم😂😂

سرگروه گروه رزنارنجی🍂  وزن اولیه ۹۰  وزن هفته پیش ۷۵.۹۰۰ وزن این هفته7۵.۶۰۰وزن هدف  ۷۲                                                               میشه واسه مادرشدنم ی صلوات بفرستی😔😔خدایا هیچ زنی رو در حسرت مادر شدن نزار  منم یه روز اینجا تیکر بارداری میزنم  هر سوالی راجب ناباروری میکرو و آی وی اف داشتید بپرسید اگه بدونم حتما جواب میدم                  
عه سمیرا جون توهم هستی؟ اومده بودم زیرگروه جمع کنم😂😂

😁

🌷سرگروه گروه رز قرمز🌷وزن شروع۱۰۸🌷وزن فعلی۸۱.۳۰۰🌷هدف نهایی ۷۵🌷کمکم کن خدا جونم🌷ممنونم از خودم🌷با کالری شماری زیگزاگی🌷هرکی دوست داشت با ما همراه بشه بیاد تاپیکم🌷تاپیک مانکن های ۱۴۰۰🌷  تاپیک آهنگ ورزشی🌷تاپیک وزن
من ماهای اول ۷۰۰تا بعد رفتم ۱۳۰۰ استپ هست تو کارلری شماری آب زیاد بخور موثره 

ممنون من اب نمیتونم بخورم اگر توش سن ایج بزنم بخورم عیب داره هر قاشق شربت سن ایج بیست کالری داره و اینجوری فقط میتونم دو تا لیوان هربار اب بخورم 

ممنون من اب نمیتونم بخورم اگر توش سن ایج بزنم بخورم عیب داره هر قاشق شربت سن ایج بیست کالری داره و ا ...

حداقل ۸ لیوان اب باید بخوری خیلی بچه های بخاطر کم ابی استپ کردن اگه نمیتونی میکسش باهرچی ک راحت از گلوت پایین میره بخور

صبح حتما ناشتایی با آب لیمو یا یه قاشق مربا خوری عسل بخور 

یه شبایی به خودت میایی میبینی از اون لیوان ته گونی برنج هم تنهاتری
2051