2737
2734
عنوان

Opoی عزیز طرز صحبتت با اون کاربر درست نبود واقعا

| مشاهده متن کامل بحث + 447 بازدید | 47 پست
سلام عزیزم اصلا اینطوری نگین همینطوری سایت داره میشه جایی که همه میان میگن پول بدین خب برن کار کنن ع ...

سلام عزیزم بحث اصلی روی احترام بود ک نباید توهین کنیم‌ کسی رو مجبور نمیکنن کمک کنه میتونن یا گزارش بزنن یا ترک کنن 

متن امضای خودتون هم اشاره کردید پشت این کاربریا آدمای واقعی وجود داره نباید راحت دل ادمارو بشکنیم

واقعا نه مجبوریم کمک کنیم نه حق توهین داریم 

سلام عزیزم تو سایت ممنوعه که هیچ خب؟ برخورد شما با اونطور کاربرا باعث میشه پای کلاهبردارا و سواستفاد ...

اهان عزیزم درست میگین منطقیه

من خیلی سریع دلم میسوزه البته🙏🏻🌺

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام عزیزم اصلا اینطوری نگین همینطوری سایت داره میشه جایی که همه میان میگن پول بدین خب برن کار کنن ع ...

ولی پول نت مگه چقدره که بشه باهاش نون و سیب زمینی و گوجه خرید

اگه کسی پول نداشته باشه نتش رو ذره ذره با پول خیلی کم شارژ میکنه ومگه گوشی ۶۰ ۷۰ میلیونی دستشه که بفروشه یا چون گوشی داره پس پول هم داشته باشه؟

گوشی دست دوم معلولی رو به بالا رو فوقش ۴ ۵ میلیون بخرن شایدم یکی دوتومن

من میگم از بین این ۱۰_ ۱۲ نفر که در روز میان شاید یکیشون واقعا محتاج باشه

شما میگی برن کار کنن والا کار اصلا گیر نمیاد 

من از این لحاظ درکشون میکنم

ولی خب درکل شما درست میگی چون واقعا باعث سوءاستفاده میشه، قبول دارم اینو🙏🏻👌🏻👌🏻👌🏻🌸

2731
 نی نی یار تاپیک اون کاربر که من. شما رو تک کردم و ترکوندی دوباره این خانوم زده و میگه گدایی تو ...

راستی عزیزم میتونی حرفت رو بزنی بعدش نی نی یارو تگ کنی چرا مث بچه مهدکودکیا که میرن خالشونو صدا میزنن، فقط تگ کردی

راستی عزیزم میتونی حرفت رو بزنی بعدش نی نی یارو تگ کنی چرا مث بچه مهدکودکیا که میرن خالشونو صدا میزن ...

دلت میخاد گویا کاربریت بترکه 

چرا توهین میکنی خوبه نی نی یار بهت تذکر داد یه بار دیگه ریپلای کنی نی نی یار رو صدا میزنم 

وزن اولیه۸۳☹️ وزن هدف اول۷۵ 😘هدف دوم ۷۰🤩🤩🤩🤩
ولی پول نت مگه چقدره که بشه باهاش نون و سیب زمینی و گوجه خرید اگه کسی پول نداشته باشه نتش رو ذره ذر ...

اصلا گیریم اوصاع شون وخیم تر از اونی هست که شما میگی

اینجا جای اینکارا نیست

برن خیره، بره کمیته امداد

اینجا اومدن یعنی گدایی

اگه با آبرو باشن گدایی نمیکنن، میرن دنبال یه راه درست

2738
@نی_نی_یار_5    

ممنون که خودت صدا زدی چون گدا پروری ممنوعه و شما گویا کاربری دومه همون خانوم هستی که پیگیری 

انشا الله امثال شما از سایت جمع بشن خسته شدیم از این همه کلاهبرداری 

دلت میخاد گویا کاربریت بترکه  چرا توهین میکنی خوبه نی نی یار بهت تذکر داد یه بار دیگه ریپلای ک ...

چقدر طرزصحبت شما بی ادبانس 

اصلا برای شخصیت طرف مقابلتون احترام قائل نیستین

کاربری من تعلیق بشه یا نشه برام فرقی نداره، واقعا برای من اهمیتی نداره این چیزا

ولی اون چیزی که آزاردهندس برخورد شماس

اصلا تاپیک زدم که بگم یکم مودب تر باشین با کاربرا

ممنون که خودت صدا زدی چون گدا پروری ممنوعه و شما گویا کاربری دومه همون خانوم هستی که پیگیری  ا ...

نه عزیزم من دلم سوخت برای اون خانوم.

همین

دیگه دلم نمیخواد با کسی که توهین میکنه اینقدر بحث کنم

میشه تمومش کنی؟؟؟؟🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻

🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻

نه عزیزم من دلم سوخت برای اون خانوم. همین دیگه دلم نمیخواد با کسی که توهین میکنه اینقدر بحث کنم م ...

تموم شده بود شما منو بعد سه ساعت دوباره ریپلای کردی 

اصلا گیریم اوصاع شون وخیم تر از اونی هست که شما میگی اینجا جای اینکارا نیست برن خیره، بره کمیته ام ...

👏🏻👏🏻👏🏻👌🏻👌🏻

من نمیدونستم اصلا کسایی تو سایت تبلیغ کاراشونو میکنن حمایت میشن ...

تموم شده بود شما منو بعد سه ساعت دوباره ریپلای کردی 

چون بعداز ۳ساعت که اومدم دیدم توی این پستم برام کامنت گذاشته شده بود

یادم به شما افتاد

2706