2410
2553
عنوان

Opoی عزیز طرز صحبتت با اون کاربر درست نبود واقعا

| مشاهده متن کامل بحث + 447 بازدید | 47 پست
عزیزم این توهینه که بهش میگم به جای درخواست برو لیف بباف  برو گوشیتو بفروش بکن سرمایه یه کاری ...

چرا میتونه😂😂من پارسال تجربه کردم

ساعتی یا صبح تا ظهری چیزی...

دوستان اگ اینجور تاپیکارو دیدید و مخالفید یک درصد هم احتمال بدید راست میگه لازم نیست کمک کنید ولی اینجوری برخورد نکنید میتونید تاپیکو ترک کنید 

کسی ک کمک میکنه بخاطر خداست خود خدا هم میدونه چکار کنه 

سایت پر است از تاپیکای ممنوعه ک راحت گزارش میزنن فقط 

یا کاری ندارن و ترک میکنن

نهایت کلامم یا گزارش بزنید یا ترک کنید حق توهین نداریم و ندارید.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2720
استارتر تاپیکای یار ۵ و بخون  این‌کارا تو سایت ممنوعه درخواست کمک مالی و فلان چون پای کلاه برد ...

اهان عزیزم ممنون

نه من میگم بی احترامی میشه اینطور برخوردا

عزیزم این توهینه که بهش میگم به جای درخواست برو لیف بباف  برو گوشیتو بفروش بکن سرمایه یه کاری ...

نه ولی گدا خطاب کردن اصلا درست نیست 

پیشنهاد بد نیست 

ولی الان دیگ دانش آموزام ی گوشی دارن یا میتونن بسته ساعتی بگیرن 

میتونیم مهربانانه تر پیشنهاد بدیم یا سازنده 

اهان عزیزم ممنون نه من میگم بی احترامی میشه اینطور برخوردا

سلام عزیزم تو سایت ممنوعه که هیچ خب؟ برخورد شما با اونطور کاربرا باعث میشه پای کلاهبردارا و سواستفاده گرا به سایت باز بشه همینطوری داریم روزانه دوازده نفر رو که میگن پول نداریم به ما کمک کنین رو می بندیم لطفا به هیچ کس نگین شماره حساب بذار با خدا کمکتون کنه طرفداری نکنین دسترسیتون بسته میشه اگر نمی تونین برخوردی داشته باشین که دفعه اخرشون باشه که میان تو سایت پول میخوان نظری ندین تو اون تاپیکها

برای حذف تاپیک به من پیام ندید 🤨😞😩 برای حذف تاپیک به نی نی یار 1 پیام بدین 👍من کاربر فعال نمی کنم فقط قطع میکنم😌
نه ولی گدا خطاب کردن اصلا درست نیست  پیشنهاد بد نیست  ولی الان دیگ دانش آموزام ی گوشی دا ...

سلام عزیزم اصلا اینطوری نگین همینطوری سایت داره میشه جایی که همه میان میگن پول بدین خب برن کار کنن عزیزم

وقتی دویست نیاز دارن یا میگن چیزی نداریم بخوریم بیست پول نت رو بدن نون و سیب زمینی و گوجه بخرن اینطوری نگین دیگه گوشی خوب نداشته نباشن نمیتونن بیان سایت وقتی کسی گوشی خوب داره نت داره نیازمند نیست اصلا 

برای حذف تاپیک به من پیام ندید 🤨😞😩 برای حذف تاپیک به نی نی یار 1 پیام بدین 👍من کاربر فعال نمی کنم فقط قطع میکنم😌
2714
نی نی یار اون کاربز زو ترکوند چون داشت گدایی میکرد  @نی_نی_یار_شب     بچه ه ...

سلام عزیزم اگر همه برخوردشون مثل شما باشه دیگه کسی نمیتونه سواستفاده کنه از کاربرای ساده و مهربون

وقتی یه نفر بگه شماره حساب بده ده بار ببندیمش دوباره میاد خسته شدیم همین کاربرا رو برای بار هزارم می بندیم باز میان

الان داري از گدايي توو فضاي مجازي حمايت ميكني؟؟🙄🙄

حالا يسريا هستنن شناخت داريم ازشون و ميدووونيم كه كمكمون جاي دووري نميره و اون طرف هم نه گدااس ن كلاهبرداره فقط كمك ميخواد

ولي كسايي ك ميرن به راحتي گدايي ميكنن توجيه نداره كارشون

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 

اونی که به قول شما کارد به ایتخونش رسیده وقتشو نمیذاره واسه وب گردی

همون 20،30 تومن میشه یه وعده غذای خیلی ساده

همون چندساعت وبگردیها میشه توش 20،30 تومن پول دراورد

گداپروری، مجازی و حقیقی نداره، اشتباهه، اگه کسی اینقدر نیاز به کمک داره بره کمیته امداد یا خیریه ها، مطمئن باش دست خالی بر نمیگرده، بره مسجد محلشون، بره دفتر امامزاده

ولی اینجا اومدن، خیلی خنده داره

سلام عزیزم اگر همه برخوردشون مثل شما باشه دیگه کسی نمیتونه سواستفاده کنه از کاربرای ساده و مهربون ...

ممنون عزیزم 

خدا قوت بده بهمتون 🌺🌺🌺

وزن اولیه۸۳☹️ وزن هدف اول۷۵ 😘هدف دوم ۷۰🤩🤩🤩🤩
اونی که به قول شما کارد به ایتخونش رسیده وقتشو نمیذاره واسه وب گردی همون 20،30 تومن میشه یه وعده غذ ...

اصلا کاربرا هر چی بگن اونا جواب دارن میگن از پدرت بگیر یا میگن نداریم یا میگن از کار افتاده اس یا معتاده میگن برو سر کار میگه شهر کوچیک کار نیست که پیدا نمیشه میگن کار خونگی انجام بده میگه اینجا کوچیکه کسی نمیخره میگن برو مسجد میگن نداریم خلاصه دنبال بهانه هستن

شهر کوچیکه؟ نی نی سایت که بزرگه اگر میخوان کار کنن هم ما هم کاربرا ازشون حمایت می کنیم 

اصلا کاربرا هر چی بگن اونا جواب دارن میگن از پدرت بگیر یا میگن نداریم یا میگن از کار افتاده اس یا مع ...

والا من به یکیشون شماره خیریه های شهرشو دادم گفتم برو، واسه شهری بود که گفت ساکن هست، ولی اینقدر بهانه آورد و آخر هم نفرین کرد

اصلا کاربرا هر چی بگن اونا جواب دارن میگن از پدرت بگیر یا میگن نداریم یا میگن از کار افتاده اس یا مع ...

نی نی یار جون میاین این تاپیک

آبروریزی بخدا حرف زدنشون

https://www.ninisite.com/discussion/topic/6483072/برا-پسر-۱۸۵-قدی-دختر-چه-قدی-تو-بغلیه-و-براش-مناسبه?

postId=190740366

2706