2410
2553

QUOTE=190731579]چرا گدایی که اینجوری درخواست میکنه منم نمیخاد به خدا بسپاری خودت برو کار کن و دنبال پول مفت نباش&nbs ...[/QUOTE]

منم تا دوسال پیش همین فکرو میکردم

هرکس تو اینستا جایی میدیدم یه چیزی نوشته همینو با خودم میگفتم

ولی اوضاع مالیم جوری شد که قشنگ جواب حرفمو گرفتم

حالا گیریم گوشیشم فروخت مثلا ۵تومن مالی ۳۰ هزار تومن مثلا شارژم نخرید

مگه اینا پولی میشه؟؟؟

پول مفت چیه؟ خیلیا الان دارن سود تورم و اینارو میخورن و هزارتا پول حروم و مفت ولی حق به جانبن واقعا پول حروم آدمو گردن کلفت و نفهم و بی وجدان میکنه

خیلیا هم ارث داشتن دیگه زدن به یه کاری بدون اینکه سختی بکشن یا سختیایی که بقیه کشیدنو لااقل نکشیدن

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2720
@نی_نی_یار_5     مگه تاپیک زدن واسه کاربرای دیگه ممنوع نیست؟

نی نی یار تاپیک اون کاربر که من. شما رو تک کردم و ترکوندی دوباره این خانوم زده و میگه گدایی تو سایت کاره خوبیه 

وزن اولیه۸۳☹️ وزن هدف اول۷۵ 😘هدف دوم ۷۰🤩🤩🤩🤩
2714

استارتر تاپیکای یار ۵ و بخون 

این‌کارا تو سایت ممنوعه درخواست کمک مالی و فلان چون پای کلاه بردارا باز میشه به سایت

👌 و شیاطین در ملک سلیمان فتنه و فساد به راه انداختند و مردم را دعوت به یادگیری و استفاده از جادوی رسانه برای انتشار اکاذیب و تحریف حقایق کردند .اما خداوند در نهایت جادوی آنان را باطل کرد (سوره بقره ایه ۱۰۲ )...🥰‏دختری که افتخاری برای گفتن داشته باشه، نیازی نداره با نشون دادن بدن یا موی سرش خودشو قهرمان نشون بده . نمایش مغز ( توانمندیهای انسانی ) بسیار متمدنانه تر از نمایش مو و اندام (نماد جنسیت ) هست... #نزدیکِ_صبح ✌🇮🇷
 نی نی یار تاپیک اون کاربر که من. شما رو تک کردم و ترکوندی دوباره این خانوم زده و میگه گدایی تو ...

حق با شماس اگه جلوی اینایی که میان داستان سرایی میکنن و از احساسات کاربرا سواستفاده میکنن  برای پول جمع کردن گرفته نشه تبدیل به عادت میشه و هرروز یه داستان جدید میسازن

حضرت حافظ میفرمایند: رسید مژده که ایام غم نخواهدماند چنان نماند و چنین نیز هم نخواهد ماند😍😍😍😍
موافقم میشه اصلا کمک نکرد ولی حق نداریم به کسی توهین کنیم به هیچ وجه .

عزیزم این توهینه که بهش میگم به جای درخواست برو لیف بباف 

برو گوشیتو بفروش بکن سرمایه یه کاری نت نخر 

اگر کسی واقعا نداشته باشه نمیتونه بره نت بخره 

وزن اولیه۸۳☹️ وزن هدف اول۷۵ 😘هدف دوم ۷۰🤩🤩🤩🤩
نی نی یار اون کاربز زو ترکوند چون داشت گدایی میکرد  @نی_نی_یار_شب     بچه ه ...

اهان اوکی

ولی خب تاپیک تعطیل شد نتونستم پیام بدم

شاید اون فرد کارد به استخوانش رسیده بوده و ادم ابرودار و باشرافتی باشه

درست نیست ما این رفتارو داشته باشیم

به خصوص که کار اصلا پیدا نمیشه تو جامعه

نی نی یار تاپیک اون کاربر که من. شما رو تک کردم و ترکوندی دوباره این خانوم زده و میگه گدایی تو ...

نه عزیزم من میگم توهین کردن کاراشتباهیه مخصوصا به کسی که نمیشناسیش و شاید ادم خوبی هم باشه

2706