2058
2079
عنوان

Opoی عزیز طرز صحبتت با اون کاربر درست نبود واقعا

| مشاهده متن کامل بحث + 427 بازدید | 47 پست
عزیزم این توهینه که بهش میگم به جای درخواست برو لیف بباف  برو گوشیتو بفروش بکن سرمایه یه کاری ...

نه ولی گدا خطاب کردن اصلا درست نیست 

پیشنهاد بد نیست 

ولی الان دیگ دانش آموزام ی گوشی دارن یا میتونن بسته ساعتی بگیرن 

میتونیم مهربانانه تر پیشنهاد بدیم یا سازنده 

آموزش روان خوانی و تجوید قرآن کریم و تدریس خصوصی عربی    ☆ فقط برای خانم ها * هدیه دوره روان خوانی ۷ جلسه آموزش به اضافه رفع اشکال ۸۰ ت و دوره تجوید ۱۰ جلسه آموزش به اضافه رفع اشکال ۱۵۰ ت   ، اگه کسی توان مالی پایینی داره هرچقد میتونه هدیه بده اگه اونم نداره حلالش 😍 ☆تدریس عربی برای تمام پایه ها جلسه ای بین ۲۰ تا ۳۰ ت بسته به وسع مالی                                                                            ☆فقط خانوم ها.☆                                                             * درخواست بدید تا آی دی بفرستم خدمتتون.                                   
اهان عزیزم ممنون نه من میگم بی احترامی میشه اینطور برخوردا

سلام عزیزم تو سایت ممنوعه که هیچ خب؟ برخورد شما با اونطور کاربرا باعث میشه پای کلاهبردارا و سواستفاده گرا به سایت باز بشه همینطوری داریم روزانه دوازده نفر رو که میگن پول نداریم به ما کمک کنین رو می بندیم لطفا به هیچ کس نگین شماره حساب بذار با خدا کمکتون کنه طرفداری نکنین دسترسیتون بسته میشه اگر نمی تونین برخوردی داشته باشین که دفعه اخرشون باشه که میان تو سایت پول میخوان نظری ندین تو اون تاپیکها

دعوا نکنین دیگه 
نه ولی گدا خطاب کردن اصلا درست نیست  پیشنهاد بد نیست  ولی الان دیگ دانش آموزام ی گوشی دا ...

سلام عزیزم اصلا اینطوری نگین همینطوری سایت داره میشه جایی که همه میان میگن پول بدین خب برن کار کنن عزیزم

وقتی دویست نیاز دارن یا میگن چیزی نداریم بخوریم بیست پول نت رو بدن نون و سیب زمینی و گوجه بخرن اینطوری نگین دیگه گوشی خوب نداشته نباشن نمیتونن بیان سایت وقتی کسی گوشی خوب داره نت داره نیازمند نیست اصلا 

دعوا نکنین دیگه 
من با متخصصین زنان این سایت بصورت آنلاین صحبت کردم نتیجه گرفتم. به نظرم یه سر به سایت‌شون بزن.
 کلیک کن
نی نی یار اون کاربز زو ترکوند چون داشت گدایی میکرد  @نی_نی_یار_شب     بچه ه ...

سلام عزیزم اگر همه برخوردشون مثل شما باشه دیگه کسی نمیتونه سواستفاده کنه از کاربرای ساده و مهربون

وقتی یه نفر بگه شماره حساب بده ده بار ببندیمش دوباره میاد خسته شدیم همین کاربرا رو برای بار هزارم می بندیم باز میان

دعوا نکنین دیگه 

الان داري از گدايي توو فضاي مجازي حمايت ميكني؟؟🙄🙄

حالا يسريا هستنن شناخت داريم ازشون و ميدووونيم كه كمكمون جاي دووري نميره و اون طرف هم نه گدااس ن كلاهبرداره فقط كمك ميخواد

ولي كسايي ك ميرن به راحتي گدايي ميكنن توجيه نداره كارشون

فقط 5 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 
2077

اونی که به قول شما کارد به ایتخونش رسیده وقتشو نمیذاره واسه وب گردی

همون 20،30 تومن میشه یه وعده غذای خیلی ساده

همون چندساعت وبگردیها میشه توش 20،30 تومن پول دراورد

گداپروری، مجازی و حقیقی نداره، اشتباهه، اگه کسی اینقدر نیاز به کمک داره بره کمیته امداد یا خیریه ها، مطمئن باش دست خالی بر نمیگرده، بره مسجد محلشون، بره دفتر امامزاده

ولی اینجا اومدن، خیلی خنده داره

گول =پول.           تاگیک=تاپیک.             گدر=پدر.     از معضلات یکی بودن جای گ و پ😖😖.                          در ضمن این کاربری واسه سه نفره، من، کودک درونم، بزرگسال بیرونم🙄🙄🙄.                                     اگه توانایی تحمل نظر مخالف را ندارین، بجای عنوان تاپیک بنویسین ورود مخالف ممنوع، بجای بی ادبی کردن
سلام عزیزم اگر همه برخوردشون مثل شما باشه دیگه کسی نمیتونه سواستفاده کنه از کاربرای ساده و مهربون ...

ممنون عزیزم 

خدا قوت بده بهمتون 🌺🌺🌺

وزن اولیه۸۳☹️ وزن هدف اول۷۵ 😘هدف دوم ۷۰🤩🤩🤩🤩
اونی که به قول شما کارد به ایتخونش رسیده وقتشو نمیذاره واسه وب گردی همون 20،30 تومن میشه یه وعده غذ ...

اصلا کاربرا هر چی بگن اونا جواب دارن میگن از پدرت بگیر یا میگن نداریم یا میگن از کار افتاده اس یا معتاده میگن برو سر کار میگه شهر کوچیک کار نیست که پیدا نمیشه میگن کار خونگی انجام بده میگه اینجا کوچیکه کسی نمیخره میگن برو مسجد میگن نداریم خلاصه دنبال بهانه هستن

شهر کوچیکه؟ نی نی سایت که بزرگه اگر میخوان کار کنن هم ما هم کاربرا ازشون حمایت می کنیم 

دعوا نکنین دیگه 
اصلا کاربرا هر چی بگن اونا جواب دارن میگن از پدرت بگیر یا میگن نداریم یا میگن از کار افتاده اس یا مع ...

والا من به یکیشون شماره خیریه های شهرشو دادم گفتم برو، واسه شهری بود که گفت ساکن هست، ولی اینقدر بهانه آورد و آخر هم نفرین کرد

گول =پول.           تاگیک=تاپیک.             گدر=پدر.     از معضلات یکی بودن جای گ و پ😖😖.                          در ضمن این کاربری واسه سه نفره، من، کودک درونم، بزرگسال بیرونم🙄🙄🙄.                                     اگه توانایی تحمل نظر مخالف را ندارین، بجای عنوان تاپیک بنویسین ورود مخالف ممنوع، بجای بی ادبی کردن
اصلا کاربرا هر چی بگن اونا جواب دارن میگن از پدرت بگیر یا میگن نداریم یا میگن از کار افتاده اس یا مع ...

نی نی یار جون میاین این تاپیک

آبروریزی بخدا حرف زدنشون

https://www.ninisite.com/discussion/topic/6483072/برا-پسر-۱۸۵-قدی-دختر-چه-قدی-تو-بغلیه-و-براش-مناسبه?

postId=190740366

2050
سلام عزیزم اصلا اینطوری نگین همینطوری سایت داره میشه جایی که همه میان میگن پول بدین خب برن کار کنن ع ...

سلام عزیزم بحث اصلی روی احترام بود ک نباید توهین کنیم‌ کسی رو مجبور نمیکنن کمک کنه میتونن یا گزارش بزنن یا ترک کنن 

متن امضای خودتون هم اشاره کردید پشت این کاربریا آدمای واقعی وجود داره نباید راحت دل ادمارو بشکنیم

واقعا نه مجبوریم کمک کنیم نه حق توهین داریم 

آموزش روان خوانی و تجوید قرآن کریم و تدریس خصوصی عربی    ☆ فقط برای خانم ها * هدیه دوره روان خوانی ۷ جلسه آموزش به اضافه رفع اشکال ۸۰ ت و دوره تجوید ۱۰ جلسه آموزش به اضافه رفع اشکال ۱۵۰ ت   ، اگه کسی توان مالی پایینی داره هرچقد میتونه هدیه بده اگه اونم نداره حلالش 😍 ☆تدریس عربی برای تمام پایه ها جلسه ای بین ۲۰ تا ۳۰ ت بسته به وسع مالی                                                                            ☆فقط خانوم ها.☆                                                             * درخواست بدید تا آی دی بفرستم خدمتتون.                                   
سلام عزیزم تو سایت ممنوعه که هیچ خب؟ برخورد شما با اونطور کاربرا باعث میشه پای کلاهبردارا و سواستفاد ...

اهان عزیزم درست میگین منطقیه

من خیلی سریع دلم میسوزه البته🙏🏻🌺

سلام عزیزم اصلا اینطوری نگین همینطوری سایت داره میشه جایی که همه میان میگن پول بدین خب برن کار کنن ع ...

ولی پول نت مگه چقدره که بشه باهاش نون و سیب زمینی و گوجه خرید

اگه کسی پول نداشته باشه نتش رو ذره ذره با پول خیلی کم شارژ میکنه ومگه گوشی ۶۰ ۷۰ میلیونی دستشه که بفروشه یا چون گوشی داره پس پول هم داشته باشه؟

گوشی دست دوم معلولی رو به بالا رو فوقش ۴ ۵ میلیون بخرن شایدم یکی دوتومن

من میگم از بین این ۱۰_ ۱۲ نفر که در روز میان شاید یکیشون واقعا محتاج باشه

شما میگی برن کار کنن والا کار اصلا گیر نمیاد 

من از این لحاظ درکشون میکنم

ولی خب درکل شما درست میگی چون واقعا باعث سوءاستفاده میشه، قبول دارم اینو🙏🏻👌🏻👌🏻👌🏻🌸

نی نی یار تاپیک اون کاربر که من. شما رو تک کردم و ترکوندی دوباره این خانوم زده و میگه گدایی تو ...

راستی عزیزم میتونی حرفت رو بزنی بعدش نی نی یارو تگ کنی چرا مث بچه مهدکودکیا که میرن خالشونو صدا میزنن، فقط تگ کردی

2051
راستی عزیزم میتونی حرفت رو بزنی بعدش نی نی یارو تگ کنی چرا مث بچه مهدکودکیا که میرن خالشونو صدا میزن ...

دلت میخاد گویا کاربریت بترکه 

چرا توهین میکنی خوبه نی نی یار بهت تذکر داد یه بار دیگه ریپلای کنی نی نی یار رو صدا میزنم 

ولی پول نت مگه چقدره که بشه باهاش نون و سیب زمینی و گوجه خرید اگه کسی پول نداشته باشه نتش رو ذره ذر ...

اصلا گیریم اوصاع شون وخیم تر از اونی هست که شما میگی

اینجا جای اینکارا نیست

برن خیره، بره کمیته امداد

اینجا اومدن یعنی گدایی

اگه با آبرو باشن گدایی نمیکنن، میرن دنبال یه راه درست

@نی_نی_یار_5    

ممنون که خودت صدا زدی چون گدا پروری ممنوعه و شما گویا کاربری دومه همون خانوم هستی که پیگیری 

انشا الله امثال شما از سایت جمع بشن خسته شدیم از این همه کلاهبرداری 

دلت میخاد گویا کاربریت بترکه  چرا توهین میکنی خوبه نی نی یار بهت تذکر داد یه بار دیگه ریپلای ک ...

چقدر طرزصحبت شما بی ادبانس 

اصلا برای شخصیت طرف مقابلتون احترام قائل نیستین

کاربری من تعلیق بشه یا نشه برام فرقی نداره، واقعا برای من اهمیتی نداره این چیزا

ولی اون چیزی که آزاردهندس برخورد شماس

اصلا تاپیک زدم که بگم یکم مودب تر باشین با کاربرا