2726

خالم از زن دوم بابا بزرگم 

کم سن تر از من ۲۰سالشه 

حرف میزنه پای حرفش می شینم من حرف میزنم میره  یا حواسش میده یه جا دیگه قشنگ حس می کنم باهام حال نمی کنه مامانش یه بار گفت اره خواهرت از همه بیشتر دوست داره ولی تورو گفته نه زیاد 😂هر بار اومده خونمون  با نیش باز فرستادمش  جاهایی بردمش که انقدر گاو یه تشکر بلد نیس شالش افتاد گفتم سر کن  مگه نمی گی ۵ بار گرفتنت گفت ول کن به هر کی بگه می گم به تو چه من همینم 😂 

امروزم  گفت مامانم یادم داده  بگم به شما چه  منم با خنده گفتم اهان حتی به صلاحت اصلا تو کارش دخالت نمی کنم  ولی  خیلی عصبانیم کرده دفعه ۳ این جمله رو می گه تو شرایط مختلف شیشه ماشین نوشته بود رو کثیفی دوستم گفت بخون چی نوشتن 

اومدم بخونم  سریع نوشت به تو چه 

بعد زد میاد می خونه 😁

بدون اینکه بگه بارها مارو تو شرایطی انداخته که مسئولیت داشته واقعا مثل جاده 

اصلا به هیچ جاش نیس 

منم تصمیم گرفتم دیگه محل سگ ندم بهش 

کوچیکتر بیاد ضر مفت بزنه تو مخم نمیره

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
خوب میکنی محل بهش نده بعضیا اینجورین دیگه اصلا انگار عقلشون کامل نشده 

والا منم  فکر می کردم فرشتس 

مادرش خیلی شیشه خورده داره 

یه بار من جلوش اونم با رفیقم  بودم نه با این  غیبت کردیم  این گفت وااای من با انسانی  که ...  دیگه رفت رو منبر 

اصلا من شیطان 

این همه سنگ تموم گزاشتم 

یه تشکر  نکرد 

خدایی قبل از اینکه سند کنیین تاپیکو.یه دور بخوونیین ببینین چی نوشتیین.عزیرم گفتاری با نوشتاری فرق می ...

آخ گفتی😆

آی وی اف، میکرو، میکرواینجکشن، ای یو آی... اینا روش های کمک باروری هستن توی آزمایشگاه تخمک از بدن خانم و اسپرم از بدن آقا گرفته میشه جنین(مراحل اولیه) به وجود میاد و توی رحم خانم گذاشته میشه توروخدا دیگه نپرسید آی وی اف چیه؟! 🙂🙂🙂جمله ی الان دیگه با پیشرفت علم ناباروری وجود نداره با وجود امیدی که توش هست یه دروغ محضه🙄🙄🙄انقدر به تازه عروس داماد ها و کهنه عروس داماد ها نگید بچه دار بشید حتی اگه بگید نینی نمیاری هم باز از زشتی سوال کم نمیکنه به هیچ زنی نگید بچه نداری راجتی تا بچه نداری خوش باش شما از دل کسی خبر نداری شاید اینا آرزوش باشه اما مشکلی داره 😭😭😭باور کنید خدایی هست اون دنیایی هست و ما به خاطر حرفای نسنجیده مون باید جواب بدیم😪اینکه حواسم نبود ته دلم چیزی نبود از رو خیر خواهی گفتم و منظوری نداشتم همش توجیهه برای مایی که تو قرآنمون هزار بار به تفکر و تعقل و اندیشه دعوت شدیم!!! 😑😑😑
زیاد بد نیستا  انقدر ذوق کردی

میشه فهمید چی گفتی ولی بعدش سردرد میگیره مخاطب

خب چی میشه یکم رو جمله بندیتون فکر کنید

آی وی اف، میکرو، میکرواینجکشن، ای یو آی... اینا روش های کمک باروری هستن توی آزمایشگاه تخمک از بدن خانم و اسپرم از بدن آقا گرفته میشه جنین(مراحل اولیه) به وجود میاد و توی رحم خانم گذاشته میشه توروخدا دیگه نپرسید آی وی اف چیه؟! 🙂🙂🙂جمله ی الان دیگه با پیشرفت علم ناباروری وجود نداره با وجود امیدی که توش هست یه دروغ محضه🙄🙄🙄انقدر به تازه عروس داماد ها و کهنه عروس داماد ها نگید بچه دار بشید حتی اگه بگید نینی نمیاری هم باز از زشتی سوال کم نمیکنه به هیچ زنی نگید بچه نداری راجتی تا بچه نداری خوش باش شما از دل کسی خبر نداری شاید اینا آرزوش باشه اما مشکلی داره 😭😭😭باور کنید خدایی هست اون دنیایی هست و ما به خاطر حرفای نسنجیده مون باید جواب بدیم😪اینکه حواسم نبود ته دلم چیزی نبود از رو خیر خواهی گفتم و منظوری نداشتم همش توجیهه برای مایی که تو قرآنمون هزار بار به تفکر و تعقل و اندیشه دعوت شدیم!!! 😑😑😑
میشه فهمید چی گفتی ولی بعدش سردرد میگیره مخاطب خب چی میشه یکم رو جمله بندیتون فکر کنید

فقط شما سرت درد گرفته ها 

بقیه باهام حرف زدن 

من انقدر اعصابم خورد شد که اصلا خودم تا به حال اینجوری ندیده بودم  اصلا هر کی حالش بد  تاپیکش دقت کنی همینه ایشالا تاپیکای خوب با حال خوب همه بزارن

2706