2058
2075

خالم از زن دوم بابا بزرگم 

کم سن تر از من ۲۰سالشه 

حرف میزنه پای حرفش می شینم من حرف میزنم میره  یا حواسش میده یه جا دیگه قشنگ حس می کنم باهام حال نمی کنه مامانش یه بار گفت اره خواهرت از همه بیشتر دوست داره ولی تورو گفته نه زیاد 😂هر بار اومده خونمون  با نیش باز فرستادمش  جاهایی بردمش که انقدر گاو یه تشکر بلد نیس شالش افتاد گفتم سر کن  مگه نمی گی ۵ بار گرفتنت گفت ول کن به هر کی بگه می گم به تو چه من همینم 😂 

امروزم  گفت مامانم یادم داده  بگم به شما چه  منم با خنده گفتم اهان حتی به صلاحت اصلا تو کارش دخالت نمی کنم  ولی  خیلی عصبانیم کرده دفعه ۳ این جمله رو می گه تو شرایط مختلف شیشه ماشین نوشته بود رو کثیفی دوستم گفت بخون چی نوشتن 

اومدم بخونم  سریع نوشت به تو چه 

بعد زد میاد می خونه 😁

بدون اینکه بگه بارها مارو تو شرایطی انداخته که مسئولیت داشته واقعا مثل جاده 

اصلا به هیچ جاش نیس 

منم تصمیم گرفتم دیگه محل سگ ندم بهش 

کوچیکتر بیاد ضر مفت بزنه تو مخم نمیره

چه جالب دقیقا منم همین مشکل رو داشتم از طریق دکتر ساینا آنلاین با یه دکتر مطرحش کردم و راهنماییم کردند. برای من خیلی تجربه خوبی بود.

اینم سایت‌شون 

2077
خوب میکنی محل بهش نده بعضیا اینجورین دیگه اصلا انگار عقلشون کامل نشده 

والا منم  فکر می کردم فرشتس 

مادرش خیلی شیشه خورده داره 

یه بار من جلوش اونم با رفیقم  بودم نه با این  غیبت کردیم  این گفت وااای من با انسانی  که ...  دیگه رفت رو منبر 

اصلا من شیطان 

این همه سنگ تموم گزاشتم 

یه تشکر  نکرد 

خدایی قبل از اینکه سند کنیین تاپیکو.یه دور بخوونیین ببینین چی نوشتیین.عزیرم گفتاری با نوشتاری فرق می ...

آخ گفتی😆

من و همسرم از فروردین 98 منتظر معجزه ی خدا هستیم😍ما هر دو عاشق بچه هستیم ❤️عاشق فرزند دار شدن😘بزرگ کردن موجودی از جنس خودمون😊فرزندی که ثمره ی عشقمون باشه و از وجود هر دومون باشه😍گاهی دلم خیلی خیلی میگیره و جز دوستای نی نی سایتی کسی رو برای درد دل ندارم😘این زمان ها نیاز به همدردی و دلداری دارم🤗اگر به هر دلیلی حال من رو نتونستی درک کنی لطفا از تاپیک من، از کامنت من عبور کن❤️این بزرگترین لطفی هست که در حق من میتونی انجام بدی😘من خیلی وقته این امضا رو درج کردم اما این روزا خیلی پیامای مثبتی از طرف شما دوستان دریافت میکنم، ازهمه تون ممنونم🤗
2032
زیاد بد نیستا  انقدر ذوق کردی

میشه فهمید چی گفتی ولی بعدش سردرد میگیره مخاطب

خب چی میشه یکم رو جمله بندیتون فکر کنید

من و همسرم از فروردین 98 منتظر معجزه ی خدا هستیم😍ما هر دو عاشق بچه هستیم ❤️عاشق فرزند دار شدن😘بزرگ کردن موجودی از جنس خودمون😊فرزندی که ثمره ی عشقمون باشه و از وجود هر دومون باشه😍گاهی دلم خیلی خیلی میگیره و جز دوستای نی نی سایتی کسی رو برای درد دل ندارم😘این زمان ها نیاز به همدردی و دلداری دارم🤗اگر به هر دلیلی حال من رو نتونستی درک کنی لطفا از تاپیک من، از کامنت من عبور کن❤️این بزرگترین لطفی هست که در حق من میتونی انجام بدی😘من خیلی وقته این امضا رو درج کردم اما این روزا خیلی پیامای مثبتی از طرف شما دوستان دریافت میکنم، ازهمه تون ممنونم🤗
میشه فهمید چی گفتی ولی بعدش سردرد میگیره مخاطب خب چی میشه یکم رو جمله بندیتون فکر کنید

فقط شما سرت درد گرفته ها 

بقیه باهام حرف زدن 

من انقدر اعصابم خورد شد که اصلا خودم تا به حال اینجوری ندیده بودم  اصلا هر کی حالش بد  تاپیکش دقت کنی همینه ایشالا تاپیکای خوب با حال خوب همه بزارن

2064
 فقط شما سرت درد گرفته ها  بقیه باهام حرف زدن  من انقدر اعصابم خورد شد که اصلا خو ...

من حالا اصلا به شما چیزی نگفتم که یه نفر دیگه رو ریپلای کردم و حرف اونو تایید کردم شما خودت جواب دادی

انشالله که حال دلت خوب باشه همیشه❤️