2733
2734

من شوهرم خیلی قلدره هیچ کس حتی خانوادش نمیتونه جلوش بگیره 

۴۰ روز قهر بودم نیومد حالا ک ماشینم آوردم اومده 

با لگد تو در خونمون و سر و صدا ک پلیس خبر کردیم و شکایت کردیم 

حالا میگه خانوادت تحریکت مبکنن و نمیذارن برگردی 

اگه تو روی خودم بگی نمیخوام من جدا میشم

من میخوام به اوج غلط کردن بیفته ک دیگه توهین نکنه و جرات نکنه بزنه

ولی از طرفی انقد خانوادم درگیر شدن فکر جدا نشدن هم نمیذارن بکنم

خودم شاغلم میتونم جدا زندگی کنم

ی مادر پیر و افسرده هم دارم مدام سرکوفت میزنه هنوز جدا نشدم

خیلی افسرده شدم نمیتونم یه قاشق بلند کنم یا غذا بخورم

دوست داشتن کسی که لایق دوست داشتن نیست اسراف محبت است

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738

صد درصد جدامیشدم و جوونیمو هدر ی ادم نفهم نمیکردم

.   ضربان قلبم دخترم ماهورا😍💋🤱                                          من دختر بدی بوده ام ! برای انکه پسری دوستم رادر ماشین ببوسد تمام خیابان را کشیک داده ام ! من به موتور سیکلت هایی که باسرعت از کنارم ردشده اند بلند گفته ام (سگ پدر..) من اینجور مواقع سرم رانینداخته ام پایین؛ مودب نبوده ام و شورش رادرآوردم ام !  زبانم دراز بوده ! من رژ لب هایم را بالای لبم زده ام ! من دختر قرتی فامیل بوده ام ! من دختر بدی بوده ام که روی ابرو ها و موهایش رنگ گذاشته !! دخترِ بدِ کمر باریک ..دختر بدِ زبان دراز ..دختربدی که وسط کتابهایش خوابش میگیرد ..انگشت تفی اش را به صفه میزند دختر بدی که هیچوقت آدم  نمیشود😍

خوب اگه مسکل فقط قلدری و کتک باشه اگه حل شدنی باشه بجدایی فکر نمیکنم و یه فرصت دیگه میدم،اما اگه تکرار کنه قبل بچه دار شدن صد در صد جدا میشم

من با تو و دخترام ،خوشبخت ترینم 
غلطکردن چیه, ما خانوما به چه جیزایی فکر میکنیم عزیزمقلدری تو ذاتشه با این رفتار تنها گزینه موجود ط ...

خودم همین فکر میکنم الکی جو میده میگه تو چشم خودم بگو 

اصلا ازش میترسم ک دوباره روبرو بشم بعد ی چیزی میگه منم دلم میسوزه

دوست داشتن کسی که لایق دوست داشتن نیست اسراف محبت است
2706