1874
2079

بذارین لطفاً باید  بگردیم رای تبلیغات کامنت پیدا کنیم 

اگه کاربران نباشن که اینهمه تبلیغ مکیدن بهتون پس لطفاً بهمون احترام بذارین 

تبلیغ باشه ولی آخه اینقدددددد؟؟

منتظر اتفاقات خوبم 

چه جالب دقیقا منم همین مشکل رو داشتم از طریق دکتر ساینا آنلاین با یه دکتر مطرحش کردم و راهنماییم کردند. برای من خیلی تجربه خوبی بود.

اینم سایت‌شون 

2064
از اینا نصب کن

من تو این پیشنهادی ها

اولی و نصب کردم

اما نتونستم باش کار کنم

فقط 35 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دارع قلبم میوفته از سینه، وزنه چشمات بدجوری سنگینه، جوری کع انگاری دوتا پام روی مینِ😜 شاید اصلا خدا بخشید،دیگه مرگ بر گفتنامونو نشنید:)احتیاج دارم به طُ،، به گفتن از حالم به طُ انقد دسته گل آب بدیم، بگن نه تو آدم بشویی نه من آدم بشو..احتیاج دارم بریم، یه ماه شمال باشیم بعد از جنوب درایم:))اصلا احتیاج دارم دیگه بریم نیایم..یه چند ماه از زندگی رسید نخوایم ..                     احتیاج دارم بهم اعتماد کنی بدون امضا، همین،،،،بهت همه گندامو بگم بشنوی و یه دونه چرا نگی                            احتیاج دارم بگی حق نداری بری، وایسا باهم بریم،،بگی مراقب باشم موقع رانندگی:))                                                        تو رو جای خدا نه، تو رو بعد از خدا من، قدِ عشقای عالم میپرستم، میپرستم..دلم قرصه وقتی یه کوه میذاره دست تو دستم(بابا♥)                                                                   تو شخصی ترین حریممی ، افراطی ترین عقیدمی ، انگیزمی ، بیشتر از یه نیممی ، دلیل اینکه الان منطقی امی ، همیشه چپه سینمی ، میتپی♥

بابا حداقل پربازدیدو بردارن جای اون تبلیغ بزارن نه وسط صفحه

《کاربر خانم هستم》        دنیادی دا بعضی وقتلر قودوخلانیر       اشکالی نداره اگه ازم خوشت نمیاد همه ی آدما ک خوش سلیقه نیستن:)  آدما اونجورۓ ڪهـ ؋ـڪر میڪنۓ نیستن!..         با‌هر‌دینی‌حصاب‌میکنم‌عاخرش‌میریم‌جهنمٰٖٜ 😸🚶🏿‍♂️  وقتی‌باهات‌حرف‌میزنم‌سرتو‌تکون‌نده😏صدا‌زنگولت‌رو‌مخمه[😹✨]   بِ خر اَلماسَم بِدی یُنجِه میخاد بَحثِ لِیاقَته:)         حناااااا خییییییییییلیییییییی خنگووووولییییی😝       
2051
از اینا نصب کن

عکس شکل برنامشو بفرست

این شبا برای پزشکیم دعا کنید قبول شم حالم خوب نیست اصلا لطفا برام دعا کنید😔 مرسی                                    کمی مهربان تر از آنچه لازم است اونی ک واقعا عاشقته ازت عکس قدی نمیخواد عکس از بچگیت میخواد که بخنده و بهت بگه بچمون چقدر بانمک میشه اگ به تو بره:)مکالمات منو مغزم: حاجی تورو جدت به چیزایی که هیچ وقت قرار نیست اتفاق بیوفته انقد فک نکن   

به_حضورمان_توهین_نکنی# ن👊🏻‍ 

اگر فریاد بزنی به صدایت گوش میدهند! اگر  آرام بگویی به حرفت گوش میدهند! قدرت کلماتت را بالا ببر نه صدایت را! این باران است که باعث رشد گلها میشود نه رعدو برق و سیل!
2081

من باید یه تاپیک بزنم به همه اعلام کنم😁

عزیز دلم ad guard نصب کن با مرورگر گوشیت بیا سایت 

دیگه تبلیغاتی نمیبینی

دل سپرده ام من به روی تو 💓در دل من ست آرزوی تو                      بخت آینه باشدم اگر 💓مینشاندم روبروی تو                           جانِ جانِ جان از همه جهان💓میکشد دلم پر به سوی تو                                                                                                                                                                                                                                   https://harfeto.timefriend.net/16236594173742

خیلی بد شده خدایی

روز به روزم بیشتر میشن⁦☹️⁩

شکر که زمستان رفت و روسیاهیش موند به زغالها...وقتی که حضرت موسی ع  همراه با قوم خود از دست فرعون می‌گریزد، در کنار دریا قوم ایشان دچار ترس و اضطراب می‌شوند.  یاران موسى گفتند ما قطعا گرفتار خواهیم شد»، اما حضرت موسی(ع) خطاب به آن‌ها می‌فرماید: قَالَ کَلَّا إِنَّ مَعِیَ رَبِّی سَیَهْدِینِ؛ چنین نیست، زیرا پروردگارم با من است و به زودى مرا هدایت خواهد کرد» (61 و 62 شعراء) خدا با ماست نگران آینده نباشید ، آینده بسیار روشن است ان شاالله (مقام معظم رهبری حفظهم الله) ✌️⁩⁦🇮🇷⁩⁦✌️‌⁩ ...خدایا  ما  را  با  صالحین‌  محشور  کن....سردار دلها 💖 یاد تو و نام تو با ماست تا ظهور..جات خیلی خالیه این روزا 💔  
من تو این پیشنهادی ها اولی و نصب کردم اما نتونستم باش کار کنم

اگه گوشیت سامسونگ نیس اونایی ک ننوشته سامسونگ رو نصب کن

به خودت کمی اهمیت بده وگرنه لا به لای زندگی از بین می روی و هیچ کس هم نمی فهمد ...  
1718