2726

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خودش گفت داره ازدواج میکنه؟ 

اون نمیدونه که من بهش علاقه دارم 

حدود ۴ سالی میشه که بهش علاقمندم...

ولی بخاطر شرایط درسی نتونسم هیچوقت بگم 

تا دیروز بهم گفت توی مرحله آشنایی با کسی هستم 

منم...واقعا ریختم بهم 💔

دختری که دیروز پاهای دویدنشو شکستی ،امروز بال پرواز دراورده..:)🤍
اون نمیدونه که من بهش علاقه دارم  حدود ۴ سالی میشه که بهش علاقمندم... ولی بخاطر شرایط درسی نت ...

الهی  عزیزم ان شاءالله بهش برسی

این زمین هر طور بگرده ،مقصد قلب من قطعا تویی ❤
2728

بیا این انجام بده یه خانوم میخواسته به عشق اش برسه انجام داده رسیده منم تازه از صبح میخوام شروع کنم انجام بدم ان شاءالله که منم برسم 🙃

الهی  عزیزم ان شاءالله بهش برسی

😂😂

داره ازدواج میکنه دیگه 

چجوری بش برسم 

فدات شم 

کلا اگه حست واقعا عشق باشه و هوس نباشه و با تموم وجود بخوایش نمیشه نمیدونم چه حکمتیه 😂

بیا این انجام بده یه خانوم میخواسته به عشق اش برسه انجام داده رسیده منم تازه از صبح میخوام شروع کنم ...

واااا؟😂

شاید اون قسمتش بوده واقعا...

نمیدونم 

انشاءالله شما بش برسییی شما انجام بدهه❤❤❤

واااا؟😂 شاید اون قسمتش بوده واقعا... نمیدونم  انشاءالله شما بش برسییی شما انجام بدهه❤❤❤

مچکرم عزیزم ان شاءالله 

دیشب تا ۴ صبح داشتم ذکر میگفتم 😢🙃

مچکرم عزیزم ان شاءالله  دیشب تا ۴ صبح داشتم ذکر میگفتم 😢🙃

انشاءالله لیاقتتو داشته باشه مهربون ❤❤❤😍😍

غصه نخوووررر خدا بزرگهههه❤❤

دعا کن برام آبجی  خودش هم دوسم داره 🙃🙃🙃❤😘

حتماااا عزیزم 

وقتی دوست داره مشکل کجاست پس ؟!

باهم دوستین،؟

سلام شکر ممنون شما خوبی؟

نامه    زن آمریکایی به زنان مسلمان/ گول نخورید و نجیب بمانید.   زن غربی پریشان و پشیمان است اما مجبور است ادای شادبودن را درآورد  زن غربی هویتش به تاراج رفته و گرفتار ظلمی گردیده است که یارای رهایی از آن را ندارد  ظلمی که «جوانا فرانسیس» نویسنده و روزنامه نگار زن آمریکایی به صراحت به آن اذعان کرده است . این زن مسیحی چند سال پیش به زنان مسلمان لبنان که در زیر آماج بمباران اسرائیل بودند نامه می نویسد و با رشک بردن به عفت و حیا و نجابت زنان مسلمان و بر شمردن ظلم بزرگی که به زنان غربی شده است از زنان مسلمان می خواهد در دامی که غرب برای آنان گسترده است گرفتار نشوند و به جای تقلید از زن غربی ،حافظ عفت و نجابت خود باشند.  این نویسنده آمریکایی در بخشی از این نامه می گوید: « ما زنان غربی شستشوی مغزی داده شده ایم که باور کنیم شما زنان مسلمان مورد ظلم واقع شدید. اما در حقیقت این مائیم که مورد ظلم واقع شده ایم، برده مُدهایی هستیم که پستمان می کند، نسبت به وزن و انداممان عقده ای شده ایم و گدای محبت مردانی هستیم که نمی خواهند رشد فکری یابند…در اعماق وجودمان می دانیم که سرمان کلاه رفته است.»《♡@hejab_va_efaf313 https://harfeto.timefriend.net/16369778896632
2706