2058
2079
عنوان

چجوری غسل بدم بیاین 😭

263 بازدید | 21 پست

بچه ها من همش حس میکنم اشتباه غسل میدم و این فکر اذیتم میکنه ک نکنه اشتباه شد

میشه یکی قشنگ بهم توضیح بده ینی چجوری سر و کردن رو زیر اب بگیرم.بقیه جاها نباید بریزه؟

سمت راست و چپ چی فقط از شونه ب اینور؟سرم اب نریزه؟

وای گیج شدممم یکی نجاتم بدههههه

هیچ اشکالی نداره قسمتای دیگه اب بریزه 

اول سر و گردن و کامل میشوری ک به همه جاش اب برسه 

بعد طرف راست کامل بعدم طرف چپ هرجای دیگم اب ریخت مشکلی نیست

علف‌های نو رسته به جا نمی‌آورنددرختان کهن را...  

چه جالب دقیقا منم همین مشکل رو داشتم از طریق دکتر ساینا آنلاین با یه دکتر مطرحش کردم و راهنماییم کردند. برای من خیلی تجربه خوبی بود.

اینم سایت‌شون 

پگریودی

عزیزم اول نیت 

بعد سر و گردن و صورت رو می شوری . آب جای دیگه هم برسه مشکل نیست .

بعد سمت راست یعنی از شانه . از نصفه ی بدنت 

بعد هم چپ

با دو دسته آدم نمی شود بحث کرد : بی سواد و با سواد (( سمفونی مردگان، عباس معروفی))
2073
2032
واقعا؟ینی سر و گردنمو بخام بشورم کامل برم زیر دوش بقیه جاهام بریزه مشکل نداره؟؟؟

نگو که جوری خم میشدی زیر دوش که یه قطره هم نپاشه به بدنت😁

الهی چون تو حاضری چه جویم؟و چون تو ناظری چه گویم؟الهی از من دعایی و از تو نگاهی💛خدایا مراقب عزیزانم باش
2064
هیچی فقط کنجکاو شدم که غسل واسه چه کاری انجام میدن سوال بود برام برا همین پرسیدم🤷‍♂️

🙄🙄🙄🙄

الهی چون تو حاضری چه جویم؟و چون تو ناظری چه گویم؟الهی از من دعایی و از تو نگاهی💛خدایا مراقب عزیزانم باش

عزبزم دلیلش دو جیزه. یا وسواس یا عدم اگاهی.

اولا ک وسواس نباش

دوما ک یه رساله از مرجعت بخر و شماره پیامک ک تماسش داشته باش

اینا موارد اولیه ای هستن.‌ک یا شما از وسواس ب مشکل خوردی یا نیاز ب اطلاعات پایه ای داری

فقط 12 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
من‌ مادر دو فرشته آسمانیم💫💫 یکی در دستان خدا آرمیده و دیگری درون من💞 راستی دو تا تصمیم گرفتم😊❤تصمیم اولم: هرکتابی ک در حال خوندنش هستم و مفید میدونم، ب دوستان نی نی سایتیم معرفی میکنم.❤👈 این مدت: کتاب "جز از  کل" نوشته استیوز تولتز ترجمه پیمان خاکساز🌹🌹تصمیم دومم: من به خاطر آرامش خودم با کسی بحث نمیکنم. دوست عزیز همیشه حق با شماست🌹🌹 اگر رعایت نکردم، میتونید تذکر بدید.❤