2733
2734

اره میشه فقط دو سه ساعتی روی طعم شیرت اثر میزاره سعی کن چند ساعتی اب هویج و چای با لیمو ترش تازه گرم بخوری ک شیرت زیاد شه بعدش قبل از اینکه ب بچه بدی یکم بدوش شیرتو بعد بده نینی بخوره 

خودم كمتر ازتو نفس میكشم كه سهم ِ هواموببخشم به تو،تو حرف زیادی داری با خدابگو تا خدامو ببخشم به تو
اره میشه فقط دو سه ساعتی روی طعم شیرت اثر میزاره سعی کن چند ساعتی اب هویج و چای با لیمو ترش تازه گرم ...

مرسي عزيزم

چطور استفاده كنم 

قرصش يدونه اس اره ؟؟

تيكر تولد يكسالگي گردوي من

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اره میشه فقط دو سه ساعتی روی طعم شیرت اثر میزاره سعی کن چند ساعتی اب هویج و چای با لیمو ترش تازه گرم ...

خونریزی بعدش طبیعیه؟؟ من حدود پنج روز بعدش خونریزی کردم در صورتیکه خیلی تا موعدم مونده

2728
مرسي عزيزم چطور استفاده كنم  قرصش يدونه اس اره ؟؟

بستگی داره کدوم دوزشو بخوری ۱/۵ داره و ۰/۷۵ اگ یک ونیم بود ک همونو بخور اگر دوتا بود دوتاشو همزمان بخور هیچ مشکلی پیش نمیاد چون میتونی هم همزمان بخوری ک میشه همون یک ونیم هم میتونی ۱۲ ساعت بعدش قرض دوم رو بخوری ولی خیلی مهمه ک روی تایم بخوری 

خودم كمتر ازتو نفس میكشم كه سهم ِ هواموببخشم به تو،تو حرف زیادی داری با خدابگو تا خدامو ببخشم به تو
خونریزی بعدش طبیعیه؟؟ من حدود پنج روز بعدش خونریزی کردم در صورتیکه خیلی تا موعدم مونده

باید خونریزی کنی اگ نکنی ینی یجای کار درست نیس مثلا شاید بارداری من خودم یک هفته بعد از اینکه میخورم خونریزی دارم ۳ ۴ روز

باید خونریزی کنی اگ نکنی ینی یجای کار درست نیس مثلا شاید بارداری من خودم یک هفته بعد از اینکه میخورم ...

اخه فقط یدونه قرص لوتژیل ۷۵ خوردم اونیکی رو نخوردم 

قبلنا هم یه بار خورده بودم ولی دو تاشو باهم و خونریزی نداشتم اصلا ☹☹☹ من تازه پریودم تموم شده بود دوباره پریود شدم 😐😐

2738