1874
2079

تا الان نخوردم چطور استفاده ميشه

فقط 9 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تيكر تولد يكسالگي گردوي من

اره میشه فقط دو سه ساعتی روی طعم شیرت اثر میزاره سعی کن چند ساعتی اب هویج و چای با لیمو ترش تازه گرم بخوری ک شیرت زیاد شه بعدش قبل از اینکه ب بچه بدی یکم بدوش شیرتو بعد بده نینی بخوره 

خودم كمتر از تو نفس میكشم كه سهم ِ هواموببخشم به تو تو حرف زیادی داری با خدابگو تا خدامو ببخشم به تو ببین هر دفعه توی آغوشمی یه راز ِ مگو رو بگو میكنم
اره میشه فقط دو سه ساعتی روی طعم شیرت اثر میزاره سعی کن چند ساعتی اب هویج و چای با لیمو ترش تازه گرم ...

مرسي عزيزم

چطور استفاده كنم 

قرصش يدونه اس اره ؟؟

فقط 9 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تيكر تولد يكسالگي گردوي من
اره میشه فقط دو سه ساعتی روی طعم شیرت اثر میزاره سعی کن چند ساعتی اب هویج و چای با لیمو ترش تازه گرم ...

خونریزی بعدش طبیعیه؟؟ من حدود پنج روز بعدش خونریزی کردم در صورتیکه خیلی تا موعدم مونده

فقط 33 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خاله های مهربون با دل پاکتون دعا کنید سالم و سلامت بیام بغل مامان و بابام . مرررسی   
من با متخصصین زنان این سایت بصورت آنلاین صحبت کردم نتیجه گرفتم. به نظرم یه سر به سایت‌شون بزن.
 کلیک کن
مرسي عزيزم چطور استفاده كنم  قرصش يدونه اس اره ؟؟

بستگی داره کدوم دوزشو بخوری ۱/۵ داره و ۰/۷۵ اگ یک ونیم بود ک همونو بخور اگر دوتا بود دوتاشو همزمان بخور هیچ مشکلی پیش نمیاد چون میتونی هم همزمان بخوری ک میشه همون یک ونیم هم میتونی ۱۲ ساعت بعدش قرض دوم رو بخوری ولی خیلی مهمه ک روی تایم بخوری 

خودم كمتر از تو نفس میكشم كه سهم ِ هواموببخشم به تو تو حرف زیادی داری با خدابگو تا خدامو ببخشم به تو ببین هر دفعه توی آغوشمی یه راز ِ مگو رو بگو میكنم
2073
خونریزی بعدش طبیعیه؟؟ من حدود پنج روز بعدش خونریزی کردم در صورتیکه خیلی تا موعدم مونده

باید خونریزی کنی اگ نکنی ینی یجای کار درست نیس مثلا شاید بارداری من خودم یک هفته بعد از اینکه میخورم خونریزی دارم ۳ ۴ روز

باید خونریزی کنی اگ نکنی ینی یجای کار درست نیس مثلا شاید بارداری من خودم یک هفته بعد از اینکه میخورم ...

اخه فقط یدونه قرص لوتژیل ۷۵ خوردم اونیکی رو نخوردم 

قبلنا هم یه بار خورده بودم ولی دو تاشو باهم و خونریزی نداشتم اصلا ☹☹☹ من تازه پریودم تموم شده بود دوباره پریود شدم 😐😐

فقط 33 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خاله های مهربون با دل پاکتون دعا کنید سالم و سلامت بیام بغل مامان و بابام . مرررسی