2058
2075

منظورم غسل حیض و غسل روابط زناشویی هستش 

اگر شخصی این دو غسل به گردنش باشه میتونه بعد از استحمام اول یکی رو انجام بده و بعد غسل دیگه؟

حکم شرعی شو میخواستم بدونم برای یکی از دوستانم که متاهل هست و میخواد بدونه تا الان درست انجام داده؟

من یه قانون جذبی ام.  زندگیم تو مشتمه    قانون زندگی، قانون باورهاست. بزرگان زاده نمیشوند ساخته میشوند💎

ب نیت دوتاش ی غسل انجام بدع

اینو یادمون بمونع ⬇                         ما بع دنیا اومدیم ک واس خودمون واس رویاهامون زندگی کنیم نع واس دیگران ؛ پس سعی نکنیم تمام عمر      دیگرانو از خودمون راضی نگه داریم🤞🏻                           

چه جالب دقیقا منم همین مشکل رو داشتم از طریق دکتر ساینا آنلاین با یه دکتر مطرحش کردم و راهنماییم کردند. برای من خیلی تجربه خوبی بود.

اینم سایت‌شون 

2077
یکبار کافیه

خب وقتی ۲ نوع غسل ب گردنش باشه کدومو باید بده؟

خدایا خداوندا..در نینی سایت، در این سرزمین عجایب خودت حافظ و نگهدار برگ های من  باش🤲😐.نامه ای به فرزندم: 👈دختره قشنگم پرنسس من  میدونم ک خیلی بی قراری دلت میخواد زود تر بیای تو بغله من بزرگت کنم با هم آهنگ بذاریم قر بدیم با هم  بریم بازار ناخناتو لاک بزنم موهای موج دارتو بلند کنم تا روی باسنت پیرهنای رنگی رنگی تنت کنم و برام قر و قمیش بیای و  یه دختره  مستقل و قوی بار بیارمت.یه دختره هنرمندددد .باهووشش. زرنگگگ و دلبرررر ازونا ک از یه طرف دل میبره از یه طرف میزنه چش و چال پسرارو درمیاره ...آماااااااا اول باید بابای خوش اخلاق پولدار خوشگل قد بلند خوش هیکلت  پیدا بشه نگاهش گره بخوره تو چشمای شهلای من عاشقم بشه بیاد منو بگیره بعد تو بیای همینجوری ک نمیشه😏فعلا ک بابات حق من و تو رو داره خرج دوست دخترای جز زدش میکنه 😏😏خیر نبینن الهی😏🤲.  سیاوش قمیشی👈من فقط عاشق اینم روزایی که با تو تنهام کار و بار زندگیمو بذارم برای فردا🥺🌼فرامرز اصلانی👈یه روز یه خونه ای بود که تابستونا روی پشت بومش ولو میشد خورشید درخت انجیره پیری ک تو باغ بود  همه ی کودکی های مرا میدید🥺🌼عااشق آهنگای سیاوش قمیشی و فرامرز اصلانیم😍🥰.

مرجع مهمه

فقط 11 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
من‌ مادر دو فرشته آسمانیم💫💫 یکی در دستان خدا آرمیده و دیگری درون من💞 راستی دو تا تصمیم گرفتم😊❤تصمیم اولم: هرکتابی ک در حال خوندنش هستم و مفید میدونم، ب دوستان نی نی سایتیم معرفی میکنم.❤👈 این مدت: کتاب "جز از  کل" نوشته استیوز تولتز ترجمه پیمان خاکساز🌹🌹تصمیم دومم: من به خاطر آرامش خودم با کسی بحث نمیکنم. دوست عزیز همیشه حق با شماست🌹🌹 اگر رعایت نکردم، میتونید تذکر بدید.❤ 

هرچند تا غسل واجب به گردنت یک غسل ب نیت مافی الذمه کفایت میکند

مافی الذمه یعنی انچه گردن من است

حالم چو‌ رسولیست که در اخر پیری                        یک ایه بیاید که تو مبعوث نبودی😶                                      یسرالله طریقا بک یا ملتمسی❤️
2050
ب نیت دوتاش ی غسل انجام بدع

اها ایشون جدا هرکدوم رو انجام میداد

یعنی اشتباه بوده روش شون؟

من یه قانون جذبی ام.  زندگیم تو مشتمه    قانون زندگی، قانون باورهاست. بزرگان زاده نمیشوند ساخته میشوند💎
2051

شما تونیت اسم همه غسل هایی که به گردنته رو بگو‌

درسته

امسال کنکور دارم  یه صلوات مهمونم میکنین برای رسیدن به هدفم مرسی  لطفااگه صلوات فرستادید لایکم کنین تا منم برای شما صلوات بفرستم   اینجوری انرژی مثبت بیشتره    
اها ایشون جدا هرکدوم رو انجام میداد یعنی اشتباه بوده روش شون؟

قبوله

اون دومی فقط زیادی بوده

به خودت کمی اهمیت بده وگرنه لا به لای زندگی از بین می روی و هیچ کس هم نمی فهمد ...  
هرچند تا غسل واجب به گردنت یک غسل ب نیت مافی الذمه کفایت میکند مافی الذمه یعنی انچه گردن من است

یعنی باید بگه غسل مافی الذمه میدهم؟

خدایا خداوندا..در نینی سایت، در این سرزمین عجایب خودت حافظ و نگهدار برگ های من  باش🤲😐.نامه ای به فرزندم: 👈دختره قشنگم پرنسس من  میدونم ک خیلی بی قراری دلت میخواد زود تر بیای تو بغله من بزرگت کنم با هم آهنگ بذاریم قر بدیم با هم  بریم بازار ناخناتو لاک بزنم موهای موج دارتو بلند کنم تا روی باسنت پیرهنای رنگی رنگی تنت کنم و برام قر و قمیش بیای و  یه دختره  مستقل و قوی بار بیارمت.یه دختره هنرمندددد .باهووشش. زرنگگگ و دلبرررر ازونا ک از یه طرف دل میبره از یه طرف میزنه چش و چال پسرارو درمیاره ...آماااااااا اول باید بابای خوش اخلاق پولدار خوشگل قد بلند خوش هیکلت  پیدا بشه نگاهش گره بخوره تو چشمای شهلای من عاشقم بشه بیاد منو بگیره بعد تو بیای همینجوری ک نمیشه😏فعلا ک بابات حق من و تو رو داره خرج دوست دخترای جز زدش میکنه 😏😏خیر نبینن الهی😏🤲.  سیاوش قمیشی👈من فقط عاشق اینم روزایی که با تو تنهام کار و بار زندگیمو بذارم برای فردا🥺🌼فرامرز اصلانی👈یه روز یه خونه ای بود که تابستونا روی پشت بومش ولو میشد خورشید درخت انجیره پیری ک تو باغ بود  همه ی کودکی های مرا میدید🥺🌼عااشق آهنگای سیاوش قمیشی و فرامرز اصلانیم😍🥰.
1718