2058
2079
عنوان

بیا مدالت رو بندازم گردنت

| مشاهده متن کامل بحث + 1017 بازدید | 79 پست
جسارتا باید بگم این دختر دیوانست تو یه تاپیک بودم برای همه نی نی یار رو تگ می‌کرد گزارش میداد ما ب ...

😂👍🏻👍🏻

فقط 22 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
چه خوش است انتظارتو👶🤰😍❤معجزه کوچولوی مامان خوش اومدی تودلم😍❤پادشاه زندگی من جایی همین نزدیکی ها مشغول تلاش است...کم می خوابد. استراحتش کم است.دستان مردانه اش را که حکمتش را نمیدانم چرا آرامش بی پایان دارد.پادشاه من خسته میشود اما خستگی در میکند از من...آغوشش از جنس خواب است بی هوا هم که بغلش کنی چشمانت بسته میشود از آرامش بی حساب...چه افتخاریست خانمی کردن برای چنین گوهری...چه برکتیست که خستگی اش با من در میشود...به خودم میبالم که از وجود من لذت میبرد... دستانم خالیست. چیزی برای عرضه ندارم. اما تا آخرین شماره های نفس هایم قدر دان توام..قدردانم که پادشاه من بهترین مرد زمین است...لمس قشنگیست واژه خوشبختی و من خوشبخت ترینم با تو❤همین که از عمق وجود میدانم دوستم داری برایم کافیست...
نه چی هست

برنامه ست

نصب میکنی

با مرورگر گوشیت میای

دیگه تبلیغات نداری

دل سپرده ام من به روی تو 💓در دل من ست آرزوی تو                      بخت آینه باشدم اگر 💓مینشاندم روبروی تو                           جانِ جانِ جان از همه جهان💓میکشد دلم پر به سوی تو                                                                                                                                              https://harfeto.timefriend.net/16236594173742                                                                                      

یاد بچه های مدرسه افتادم که میرفتن به ناظم میگفتن😒

ایران به خاک خسته توسوگند،به بغض خفته دماوند😞 که شوق زنده ماندن من،به شادی تو خورده پیوند😞 ایران اگر دل توراشکستند،تورا به بند کینه بستن😞چه عاشقان بی نشانی،که پای درد تو نشستند😞 خدایا ایرانمون رو نجات بده تا بتونیم همه ما در کشورمون اسایش و ارامش داشته باشیم نگران اینده خودمون و بچه هامون نباشیم😞💔🇮🇷
من با متخصصین زنان این سایت بصورت آنلاین صحبت کردم نتیجه گرفتم. به نظرم یه سر به سایت‌شون بزن.
 کلیک کن
2077
2050

بیامدالتوبگیر دوزسوز😂😂

لاحَولَ ولاقُوهَّ الاباالله العلی العظیم 💚💚💚💚💚می شه برای سلامتی صاحب الزمان وبعدش برای حاجتهام صلوات بفرستی؟؟؟😙😙😙خیلی محتاج دعاهاتون هستم ان شاء الله همیشه شاد وسلامت باشین💚💚💚💚💚💚
2064

اسی این ۱۳ سالشه😂😂😂😂اسی جون دیروز تو تاپیک کلاس زبان گفت من ۱۳ سالمه معلم زبانم

غمگین نیست؟ما کسایی رو نادیده میگیریم که ستایشمون میکنند،کسایی رو ستایش میکنیم که نادیده مون میگیرند،کسایی رو دوست داریم که بهمون ضربه میزنند و به کسایی ضربه میزنیم که دوستمون دارند🙃من همون دختر پرویی ام که هیچوقت از آرزو هام‌دست نکشیدم و نمیکشم میجنگم تا بهشون برسم😌❤من همونی ام که خواسته هام میشه داشته هام😁من همون دختر قوی ام که تو سختترین شرایط دووم آوردم این که چیزی نیس🤗
ممنونم ازت حتما نصب میکنم

خواهش میکنم عزیزم😍🙏

ایشالا اون یکی کاربریت زود برگرده

تو تلگرامشون بهشون pm بده

دل سپرده ام من به روی تو 💓در دل من ست آرزوی تو                      بخت آینه باشدم اگر 💓مینشاندم روبروی تو                           جانِ جانِ جان از همه جهان💓میکشد دلم پر به سوی تو                                                                                                                                              https://harfeto.timefriend.net/16236594173742