2091
2079
عنوان

بیا مدالت رو بندازم گردنت

| مشاهده متن کامل بحث + 1056 بازدید | 79 پست

اعصابتو خورد نکن عزیزم من میشناسمت

Ad guard  نصب کردی؟

دل سپرده ام من به روی تو 💓در دل من ست آرزوی تو                      بخت آینه باشدم اگر 💓مینشاندم روبروی تو                           جانِ جانِ جان از همه جهان💓میکشد دلم پر به سوی تو                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                  https://harfeto.timefriend.net/16267752648670                            

نگران نباش دقیقا منم همینطوری شده بودم. دکترساینا رو پیدا کردم و از دکترای اونجا مشورت گرفتم و مشکلم حل شد. [اینجا کلیک کن]

2064

جسارتا باید بگم این دختر دیوانست

تو یه تاپیک بودم برای همه نی نی یار رو تگ می‌کرد گزارش میداد

ما به اینا تو دلمون میگیم خ م

اگه آخر یه بحث جدی به نام کاربری من که فقط محض شوخی هست متوسل بشی،یه احمق به تمام عیاری  
2051
2104

این سایت دیگه به درد نمیخوره

این از تبلیغاتش 

این از کاربرا

این از تاپیکا

واقعا منم اگر این کاربری سوم رو هم بترکونن برام فرقی نمیکنه😔

کسی که از حقیقت آگاهی ندارد نادان، و آنکه از حقیقت آگاه است، ولی دانایی خود را انکار میکند یک جنایتکار است.
جسارتا باید بگم این دختر دیوانست تو یه تاپیک بودم برای همه نی نی یار رو تگ می‌کرد گزارش میداد ما ب ...

تو هم ترکیدی 😂😂😂😂

فقط 32 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40

هنوز یک روزم نگزشته این همه تاپیک زده😐

مامانم میگه پاشو برو نون بگیر میگم من امروز تولدمه نباید کار کنم😌میگم مامان شام چی داریم؟؟!میگه منم امروز زاییدم نباید کار کنم😎...راس میگه خب چی بگم😐🖤*******هر وقت یکی تو مسیج دیر جوابمو بده منم تایمر میزارم همونقدر دیر جواب میدم😌#کینه_ای_باشیم😌******* آدمای اطرافت هرچقدرم که بد بودن یا بد میشن؛تو بد نباش(ببخش اما فراموش نکن) *******هر موقع یکی یه بدی در حقت کرد نگو خدا جوابشو بده ، خدا مهربونه میبخشه ...خودت پوستشو بک‌ن👌🏼🤗