2091
2093
عنوان

بیا مدالت رو بندازم گردنت

| مشاهده متن کامل بحث + 1056 بازدید | 79 پست
اسی این ۱۳ سالشه😂😂😂😂اسی جون دیروز تو تاپیک کلاس زبان گفت من ۱۳ سالمه معلم زبانم

#انتقام سخت 😁‍ 

الان به نی نی یار بگم😂😂😂😂

فقط 32 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40

نگران نباش دقیقا منم همینطوری شده بودم. دکترساینا رو پیدا کردم و از دکترای اونجا مشورت گرفتم و مشکلم حل شد. [اینجا کلیک کن]

خب خودش نوشته اعصاب نداره😂 

سنشم کمه احتمالا 

من نه تپلم نه چاق ...۱۷۰ قد و ۵۹ وزن دارم .مانکنم و ورزشکار .ولی سه کیلو لپ دارم 😂.اطرافیانم صدام میزنن مهشید تپلی 😁 برخی کاربران هم وقتی ازم دلخور میشن و میخوان جبران کنن بهم میگن برو خپل چاق 😂 نمیدونن که این تپلی  پسوندی هست که شوهرم برام گذاشته و خیلی دوستش دارم 
2077

ولش کنید بچس بزرگ میشه توسایت خودش می فهمه نباید چوغولی کنه

‌عمه‌جان‌ درده‌ درمان‌ گلیبدی‌         سوگیلیم‌‌خسته‌یولدان‌گلیبدی       گوزیاشیلان‌گلاب‌حاضرایله       لبلرینده‌بابام‌قان‌‌گلیبدی     سن قیلینجا بی بی شب نمازین     قوریووم‌من بوغازین یاراسین        قوی اوپیم  خیزران  یاره سیندن عشقیمین قاندیریم امتیازین  کاروانلار بابامی یوروبلار   عمه مین قلبینه اود ویروبلار    الله الله شل اولسون او ال کی بوباشین انلینا داش ووروبلار
2032
۱۳ سالشه 

یکی میشه حسین فهمیده با ۱۳ سال و میره زیر تانک 

یکی میشه این 🤣

نسل مون پسرفت کرده

من نه تپلم نه چاق ...۱۷۰ قد و ۵۹ وزن دارم .مانکنم و ورزشکار .ولی سه کیلو لپ دارم 😂.اطرافیانم صدام میزنن مهشید تپلی 😁 برخی کاربران هم وقتی ازم دلخور میشن و میخوان جبران کنن بهم میگن برو خپل چاق 😂 نمیدونن که این تپلی  پسوندی هست که شوهرم برام گذاشته و خیلی دوستش دارم 

عجب 😑😑✋

اینجا هم الان دیدمش 

https://www.ninisite.com/discussion/topic/6483025/زنای-سنگدل-نی-نی-سایت-تو-یکی-از-تاپیکا?postId=190733221

1718