2726
عنوان

ترس از حیوانات به ویژه گربه

101 بازدید | 13 پست

سلام من شدیدا از گربه میترسم از بچگی همینطور بودم جوری که یادمه زانوهام انقدر سریع فرار میکردم زخم و زیلی میشد الان به حدی ازش میترسم که هی حس میکنم تو خونه گربه اومده تا یه صدایی میاد میگم صدای گربه استت در حالیکه راهی برای ورود گربه به خونمون وجود نداره اما من وحشت دارم 

💗💗💗

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

شما تا حالا این مشکل رو داشتید ؟؟چطور بهش غلبه کردید؟؟

وای منم همینم همیین

هیچی میترسم راهی پیدا نکردم

بحَقّ الحُسَین                                                                             اللهُمَّ عَجِّل لِوَلِیِّكَ الفَرَج                                                                   🖤🖤🖤🖤                                                                              دعای من در روضه                                                                 اباعبدلله الحسین علیه السلام                                                                        فقط ظهور امام زمانم  پیج‌صندل و مکرومه دوستم (Arnikaa__shop)بگید از طرف نرگس معرفی شدید تخفیف هم میدن😍حتما ببینید مدلاشونو تو اینستا،~~~~میشه برام یه صلوات بفرستی؟🍃
2728
اخه چجوری میتونم باهاش روبه رو بشم وقتی حتی به عکسش هم نمیتونم دست بزنم

بهتره که پیش یه روانشناس برید که بطور تخصصی روی این مشکلتون کار کنه و بتونه بهتون کمک کنه