2703
2553
عنوان

سلام.بنظرتون حساب شوهرمومسدودکنم

358 بازدید | 27 پست

شوهرم ثراربودنصف ماشین به اسمم بزنه الان ماشینش اهمیت ندادخراب شدوزیرقیمت فروخت حرفموگوش نکردوماشینش اینجوری شدچکارکنم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اگه زن و شوهر هستید به این چیز ها اهمیت نده که اقدامت باعث کینه میشه و زندگی ات می پاشه...

اگه دوستش داری بروش نیار اشتباهش رو ...

همه اشتباه می کنند

یه حاجت خیلی مهم دارم برام صلوات بفرست تا مشکلم حل شه... ممنونم عزیزم 
2720
2714
شماکنترل اعصاب ندازی میتونی جواب ندی

😂😂😂😂

با آدمها مهربون باشید،هرکسی که ملاقات میکنید درحال نبرد با جیزی است که شما از آن بی‌اطلاعید.ببخشید اگه حوصلم نمیشه اشتباهات تایپیمو اصلاح کنم.من دخالتی ندارم کاره کیبرده
اگه زن و شوهر هستید به این چیز ها اهمیت نده که اقدامت باعث کینه میشه و زندگی ات می پاشه... اگ ...

بهش میگفتم ماشین به کسی نده دادومیگفت چکار آری ومیخوام مهریه بدم وبالحن بدودادزدن میگفت ودوری که من آزادتری تنم میلرزیدبعدبمن تیکه هم مینداخت

بهش میگفتم ماشین به کسی نده دادومیگفت چکار آری ومیخوام مهریه بدم وبالحن بدودادزدن میگفت ودوری که من ...

چند سالته ؟؟؟نرم افزار

ایتا داری یا سروش؟؟؟

بهش میگفتم ماشین به کسی نده دادومیگفت چکار آری ومیخوام مهریه بدم وبالحن بدودادزدن میگفت ودوری که من ...

شما بی سیاست پیش رفتید ...

زن سیاست مدار باید با پنبه سر ببره ...یعنی نرم و یواش 

مردها اگه خشن برخورد کنی جبهه میگیرند

2706