1874
2075
عنوان

سلام.بنظرتون حساب شوهرمومسدودکنم

357 بازدید | 27 پست

شوهرم ثراربودنصف ماشین به اسمم بزنه الان ماشینش اهمیت ندادخراب شدوزیرقیمت فروخت حرفموگوش نکردوماشینش اینجوری شدچکارکنم

اگه زن و شوهر هستید به این چیز ها اهمیت نده که اقدامت باعث کینه میشه و زندگی ات می پاشه...

اگه دوستش داری بروش نیار اشتباهش رو ...

همه اشتباه می کنند

یه حاجت خیلی مهم دارم برام صلوات بفرست تا مشکلم حل شه... ممنونم عزیزم 

چه جالب دقیقا منم همین مشکل رو داشتم از طریق دکتر ساینا آنلاین با یه دکتر مطرحش کردم و راهنماییم کردند. برای من خیلی تجربه خوبی بود.

اینم سایت‌شون 

2073
2050
اگه زن و شوهر هستید به این چیز ها اهمیت نده که اقدامت باعث کینه میشه و زندگی ات می پاشه... اگ ...

بهش میگفتم ماشین به کسی نده دادومیگفت چکار آری ومیخوام مهریه بدم وبالحن بدودادزدن میگفت ودوری که من آزادتری تنم میلرزیدبعدبمن تیکه هم مینداخت

بهش میگفتم ماشین به کسی نده دادومیگفت چکار آری ومیخوام مهریه بدم وبالحن بدودادزدن میگفت ودوری که من ...

چند سالته ؟؟؟نرم افزار

ایتا داری یا سروش؟؟؟

بهش میگفتم ماشین به کسی نده دادومیگفت چکار آری ومیخوام مهریه بدم وبالحن بدودادزدن میگفت ودوری که من ...

شما بی سیاست پیش رفتید ...

زن سیاست مدار باید با پنبه سر ببره ...یعنی نرم و یواش 

مردها اگه خشن برخورد کنی جبهه میگیرند

2082

ببین من اعصابم عالیه و حالم خوبه ولی بنظرم وقتی زندگی مشترک تو و منی میشه فاتحه اون زندگی رو باید خوند

اگه‌پول داری خودت بخر ولی حق نداری بگی ماشین ش!! رو بزنه ب نام‌تو.. ب چه دلیل؟؟ ماشین واس خودشه امر و نهی میکنی بنامت بزنه ک خدایی میکنی براش😐

اینجا تبادل نظره.هم نظر میدم هم ممکنه موافق و مخالف رو ریپلای کنم.اگه از ریپلای ناراحتی همین الان جمع کن از نی نی سایت برو بیرون🏃‍♀️
هیچکدوم

یه بارانقدردادزدتنم میلرزیدگفتم نکن تنم میلرزه ادامودراورد یه بارزدتوگوشم دوبارگوشم خون امد یه بازداشت خفم میکردصاحبخونه آمدنت چه خبره بعدمن حرص میخورم این فیلم نگاه میکنه میگه توبدبختی هام بلدم خوشبخت باشم مجردی وضع مالیم خوب نبودمسخرم کردگفت ببخشید مثل گه زندگی میکردی مثل سگ زندگی میکردی توچشام نگاه میکردیم میگفت روانی چون هرکارمیکنه بقیه بایدساکت باشن ودرجواب میگه عصبی بودم یادت خودم نبود یامیگه چرابزرگش میکنی

ببین من اعصابم عالیه و حالم خوبه ولی بنظرم وقتی زندگی مشترک تو و منی میشه فاتحه اون زندگی رو باید خو ...

چرا انقدر سخت میگیری اینم زنشه هر چی اون داره مال اینم هست ی زنم بالاخره دلخوشی و پشتوانه میخواد تازه مرده خودش راضی بوده چ اشکالی داره مرد چیزی ب نام زنش کنه

واسه ظهور امام زمان صلوات   
1718