2058
2075

چه جالب دقیقا منم همین مشکل رو داشتم از طریق دکتر ساینا آنلاین با یه دکتر مطرحش کردم و راهنماییم کردند. برای من خیلی تجربه خوبی بود.

اینم سایت‌شون 

هرجا رو نگاه میکنم سایت تبلیغ گذاشته

من جـایـے زندگے میکنم کہ آرزوهام غیــر ممکنہ برا بقیہ★ ... سقف خواستہ هام و آرزو هام فراتـر از آسمونہ 💌★ من شایدی تو زندگیم نیس یا حتمـا یا اصـلا ⁦❤⁩: زندگیتون پر از انرژے مثبت💕
2077

من کانالشو دارم

یـک سـیـب🍎 افتـاد وجهان🌏.                         ازجـاذبـه ی زمـیـن بـاخـبـرشـد📚.                         و هـزاران جـسـدافـتـاد🥀                  وبـشـرمـعـنـی انـسـانیـت را💓.                             درکـ نـکـرد🧠💔. 
2050

پیج اینستاشو دارم من

🌼اللهم احفظ امام زماننا و سیدنا و مولانا صاحب الامر و الزمان اللهم احفظ قائدنا الامام خامنه اے🌼خوب شد کہ رخ از آینہ پنهان کردے😍هر پریشان نظرے لایق دیدار تو نیست💕😙اَلهُمَ عَجِل وَلیکَ فَرَج
من کانالشو دارم

مال تلگرام؟

آیدی اش رو میدی؟😍

🌼اللهم احفظ امام زماننا و سیدنا و مولانا صاحب الامر و الزمان اللهم احفظ قائدنا الامام خامنه اے🌼خوب شد کہ رخ از آینہ پنهان کردے😍هر پریشان نظرے لایق دیدار تو نیست💕😙اَلهُمَ عَجِل وَلیکَ فَرَج

مانتو هایی که خریدم

یـک سـیـب🍎 افتـاد وجهان🌏.                         ازجـاذبـه ی زمـیـن بـاخـبـرشـد📚.                         و هـزاران جـسـدافـتـاد🥀                  وبـشـرمـعـنـی انـسـانیـت را💓.                             درکـ نـکـرد🧠💔. 
2064